یوسف جابر کاپیتان فصل گذشته باشگاه بنی‌یاس که یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و با تصمیم وینفرد شفر از فهرست آسمانی‌ها خارج شد به انتقاد از این مربی پرداخت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، یوسف جابر کاپیتان با تجربه و 34 ساله تیم فوتبال بنی‌یاس با انتقاد از تصمیم سرمربی آلمانی و مسئولان باشگاه گفت: هر زمانی که تیم روی پای خودش می‌ایستد و قدرتمند می‌شود یکباره مسئولینی می‌آیند و می‌خواهند آن را سرنگون و نابود کنند. واقعا نمی‌دانیم دلیل این تصمیمات چیست. ما بازیکنان خسته شدیم از قربانی شدن وقتی می‌بینیم مسئولی از راه می‌رسد و دوباره می‌خواهد کار را از صفر آغاز کند. فکر می‌کنم این آقایان دلشان برای لیگ محلات تنگ شده است!

کاپیتان بنی‌یاس اضافه کرد: اگر آنچه در بنی‌یاس می‌گذرد تصمیمات درست و صحیحی است پس من چیزی از فوتبال نمی‌فهمم اما سوال می‌کنم دلیل کنار گذاشتن بازیکنان موفقی مثل حبوش صالح و دادا چیست؟

یوسف جابر پس از جدایی از بنی یاس مورد توجه باشگاه شباب الاهلی قرار گرفته و به زودی به این باشگاه شهر دبی می‌پیوندد. این در حالی است که شفر با کنار گذاشتن تعدادی از بازیکنان مسن، نفرات جوان‌تری را جایگزین کرده و البته نگرانی‌هایی در خصوص وضعیت بنی‌یاس در فصل آینده با توجه به شرایط سنی یک تیم جوان و کم تجربه وجود دارد.

 
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .