با وجود شایعات بسیار درباره انتقال نیمار از PSG به بارسلونا، نایب‌رئیس باشگاه بارسا می‌گوید انتقال نیمار در تابستان جاری انجام نخواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، جوردی کاردونر، نایب‌رئیس باشگاه بارسلونا می‌گوید با وجود شایعات متعدد درباره انتقال نیمار از باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن به بارسلونا در تابستان جاری، انتقال او به احتمال زیاد در تابستان جاری عملی نخواهد شد.

نایب‌رئیس بارسا: نیمار امسال به بارسلونا نمی‌آید

در آخرین اخبار منتشر شده در این باره ادعا شده بود که ممکن است نیمار امسال به عنوان بازیکن قرضی راهی بارسا شود و بارسا در این توافق گزینه خرید او در تابستان آینده را بگنجاند.

اما نایب‌رئیس باشگاه بارسلونا کاردونر معتقد است انتقال نیمار به بارسلونا در تابستان جاری غیرممکن است مگر آنکه سه اتفاق بین بارسلونا و PSG رخ دهد.

نایب‌رئیس بارسا در این باره گفت:" تا امروز چیزی به اسم انتقال نیمار به بارسا وجود خارجی ندارد و همینطور که رئیس باشگاه گفت این ماجرا خیلی پیچیده است. ما می‌دانیم نیمار در پاریس راضی نیست و این وضعیتی است که باید در پاریس حل شود. ما با آنها صحبت نکرده‌ایم. بین دو باشگاه احترام زیادی برقرار است و اگر روزی قرار باشد درباره انتقال نیمار صحبت شود ما با هم صحبت خواهیم کرد".

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .