تصویر تازه ای از یکتا ناصر منتشر شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

یکتا ناصر این روزها در سریال دل بازی می کند.
یکتا ناصر در این سریال در نقش خواهر ساره بیات و خواهر زن حامد بهداد ایفای کاراکتر کرده است. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان این سریال است .
یکتا ناصر در قسمت دوم سریال دل قرار بود پیام گم شدن خواهرش را به پدر و مادر برساند.

یکتا ناصر بازیگر حرفه ای

یکتا ناصر بازیگر 41 ساله سینما و تلویزیون است که با منوچهر هادی ازدواج کرده است. اگر می خواهید درباره زندگی یکتا ناصر ، چاقی شدید هنگام بارداری ، رژیم سفت و سختش ، کسانی که از سوفیا نگهداری می کنند و ... بیشتر بدانید این مطلب را از دست ندهید.

یکتا ناصر بازیگر زیبا و دوست داشتنی سینما و تلویزیون ایران است که ۳ سال است با منوچهر هادی کارگردان کاربلد و پولساز سینما و تلویزیون است .

نحوه ورود یکتا ناصر به دنیای بازیگری

در سن ۱۶ سالگی زمانی که تازه پیش دانشگاهی اش را تمام کرده بود به همراه دوستش که می خواست خواهر ۵ ساله‌اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد، او هم همراه آن ها رفت.در آن دفتر سینمایی به او هم پیشنهاد دادند که یک فرم برای بازیگری پر کند و با یک عکس پرسنلی مدتی بعد پیشنهاد بازی در سریال ۶ قسمتی گل‌ های کاغذی را گرفت و در آن سریال بازی کرد. این ماجرا در سال ۱۳۷۶ اتفاق افتاد.بعد از این کار تلویزیونی در سریال “عید آن سال‌ ها” به کارگردانی سعید ابراهیم‌ فر بازی کرد. بعد از این سریال در دانشگاه قبول شد و مشغول تحصیل در دانشگاه شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .