مونا فرجاد از جمله بازیگرانی است که در خانواده ای هنری متولد شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مونا فرجاد از جمله بازیگرانی است که در خانواده ای هنری متولد شده است. مونا فرجاد و خواهرش هر دو بازیگ رهستند. مونا فرجاد از بازیگران جوانی است که آینده ای درخشان در انتظارش است. مونا فرجاد  بازیگر سینما و تلویزیون متولد فروردین ماه سال 1363 در تهران می باشد. مونا فرجاد دختر جلیل فرجاد که از بازیگران پیشکسوت می باشد است.

فرجاد فارغ‌ التحصیل رشته اقتصادنظری است و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال 1382 با سریال مزرعهٔ آفتابگردان آغاز کرد. وی که علاوه بر بازیگری در کار دوبله نیز فعالیت دارد از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران (۱۳۶۵) به همراه پدرش بازیگری را شروع نمود و سپس در چندین فیلم و سریال نقش کودک را ایفا نمود.

خواهر مونا فرجاد , مارال فرجاد نیز بازیگر می باشد که دو سال از وی بزرگتر است. مونا فرجاد تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

آخرین کار وی در تلویزیون حضور در سریال آرام میگیریم به کارگردانی روح اله سهرابی می باشد که ایام پاییز 95 از شبکه دوم سیما پخش گردید.

رابطه بسیار خوبی با پدر و مادرمان داریم و با آنها دوست هستیم. وقتی کم سن و سال بودیم پدرم همیشه به ما می گفت: «اگر بدترین کار دنیا را هم کردید از ما پنهان نکنید و بدانید حتی اگر دعوای تان کنیم در نهایت شما را حمایت خواهیم کرد.» همیشه با آنها راحت بودیم و هرگز اجازه ندادند ترسی وارد قلب و ذهن ما شود. شاید همین صحبت های پدرم باعث شده که من و خواهرم همیشه با پدر و مادرمان صادق باشیم و آنها را مانند دوست، کنارمان داشته باشیم و حرف های مان را صادقانه با آنها مطرح کنیم.