بهنوش بختیاری در بیمارستان اقبال تهران به دنیا آمد و اکنون ساکن شهرک ژاندارمری است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بهنوش بختیاری در شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیار فعال است و فالورهای زیادی دارد. بهنوش بختیاری اخیراً به دلیل تبلیغ دارویی گیاهی برای درمان کرونا حاشیه‌ساز شده است. بهنوش بختیاری  را همه می‌شناسند.  بهنوش بختیاری  بازیگر زن ایرانی است که بیشتر فیلم‌های طنز بازی کرده است. بهنوش بختیاری طی سال‌های اخیر کم کار شده است و کمتر فیلم بازی می‌کند.  بهنوش بختیاری متأهل است.

بهنوش بختیاری  در بیمارستان اقبال تهران به دنیا آمد و اکنون ساکن شهرک ژاندارمری است.  بهنوش بختیاری  بعد از گذراندن تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان وارد دانشگاه آزاد شد آن هم در رشته مترجمی زبان فرانسه و این رشته را تا گرفتن مدرک کارشناسی در واحد تهران مرکز گذراند.  بهنوش بختیاری،  پدرش بختیاری و مادرش تهرانی است.  بهنوش بختیاری  عضو آخر یک خانواده 6 نفری است. یک خواهر و دو برادر بزرگ تر از خود دارد که هر سه متاهل هستند.

بهنوش بختیاری  در تیرماه 1386 با محمدرضا آرین نویسنده ی کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرده و از زندگی خود بسیار راضی است. موسیقی مورد علاقه ی او کلاسیک است و از بین خوانندگان پاپ به صدای رضا صادقی ،مرحوم ناصر عبداللهی و مازیار علاقه دارد . او اصلا از موسیقی رپ خوشش نمی آید. در کودکی دختر آرامی بوده سفر کردن را خیلی دوست دارد و در کودکی علاقه داشته مهماندار هواپیما شود.
غذای مورد علاقه اش چلو کباب است .و کار خطاطی را بسیار دوست دارد به شعر خواندن علاقه ی زیادی دارد اما اصلا نمی تواند شعر بگوید ، بسیار با سلیقه و منظم است.

بهنوش بختیاری قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شد. در کنار آن در مدرسه رسام هنر یک دوره یک ساله تئاتر را هم زیر نظر خانم مهتاب نصیرپور گذراند. سرانجام سال 1375 در مجموعه هوای تازه ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کرد و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .