لیلا بلوکات : تولدت مبارک گل پونه گل عزیز من یکی یه دونه خواهرکم میلادت مبارک عزیز دلم از راه دور میبوسمت و بهترینها رو برات آرزو دارم در کنار همسر نازنینت و همراه همیشگیت.💃🥰🌹🎂❤️

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

لیلا بلوکات عکس جدیدی از خود در اینستاگرام منتشر کرده است. لیلا بلوکات بازیگر بی‌حاشیه‌ای است. لیلا بلوکات بازیگر خوبی است و نقش های زیادی از او درخاطر بیننده به جا مانده است. لیلا بلوکات این سالها کمتر  گذشته به ایفای نقش می‌پردازد.

لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1361 در تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است.  لیلا بلوکات  درشته کارشناسی فرش تحصیل کرده است. او مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد هم اکنون ساکن اقدسیه است. او با تعدادی از هنرمندان و بازیگرن به سفر معنوی حج رفته که در ادامه عکسی از لیلا بلوکات و خاطره حاتمی بازیگر را در مدینه مشاهه میکنید.

لیلا بلوکات فوق العاده به ورزش علاقه مند است. او  گفته:من از بچگی والیبال دوست داشتم. الان دو، سه سالی است که بخش بانوان باشگاه هنرمندان راه افتاده و من با این تیم شروع به همکاری و بازی کردم. در واقع شروع با تیم والیبال هنرمندان بوده اما در سه، چهار تیم دیگر هم توپ می زنم او علاوه بر والیبال سوارکاری را هم حرفه ای دنبال می کند.
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .