الحشدالشعبی دختربچه‌ای که داعش والدینش را به شهادت رساند، نجات داد

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

الحشد الشعبی، پس از آنکه عناصری از سازمان تروریستی داعش خودرو یک خانواده عراقی را به آتش ‌کشیدند، موفق شد دختربچه این خانواده را از چنگ داعشی‌ها نجات دهد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع عراقی، امروز (سه‌شنبه) گزارش کردند که الحشد الشعبی موفق شده، دختربچه‌ای را که عناصر سازمان تروریستی داعش در شهرستان «خانقین» (استان دیالی-شرق عراق) خودروی خانواده‌اش را به آتش‌‌کشاند، نجات دهد.
الحشد الشعبی در بیانیه‌ای در این ارتباط گفت که عناصر داعش برای انجام جنایت خود علیه یک خانواده در روستای «تفرقه» کمین کردند و خودروی این خانواده عراقی را پیش از وارد عمل شدن نیروهای الحشد، به آتش کشیدند.
نیروهای الحشد الشعبی با محاصره کردن منطقه موفق شدند «نور الزهراء» دختربچه خانواده یادشده را نجات دهند.
به گزارش الحشد الشعبی، عناصر سازمان تروریستی داعش پس از این اقدام پا به فرار گذاشتند.
 پس از انتشار این گزارش وبگاه خبری وابسته به الحشد الشعبی گزارش کرد که نیروهای مشترک، جسد تیرخورده پدر و مادر این کودک را ساعاتی پس از این اقدام، پیدا کردند.

ZillTawIoAlX
الحشد الشعبی که به تازگی مرحله چهارم عملیات «ثأر الصائمین» (انتقام روزه‌داران) را علیه عناصر تروریستی داعش در استان «صلاح الدین» (شمال عراق) آغاز کرده است در این ارتباط اعلام کرد که عملیات تعقیب‌وگریز این عناصر همچنان ادامه دارد.

در همین ارتباط، شب گذشته نیز الحشد الشعبی موفق شده بود پانزده تن از عناصر داعشی را در  استان «نینوی» (شمال عراق) دستگیر کند

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .