حدیثه تهرانی دوست همسرش را به چالش کشید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حدیثه تهرانی بازیگر جوان کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش در چالشی که این اواخر باب شده است شرکت کرد و دوست همسرش را محک زد.حدیثه تهرانی بازیگر شناخته شده تلویزیون ایران است. حدیثه تهرانی بازیگری آینده دار است که شاهد بازی های درخشان او در آینده خواهیم بود. حدیثه تهرانی این روزها کم کار شده است.حدیثه تهرانی متولد ۱۳۶۳ در در محله نارمک تهران است.

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی در حالی که در کنار همسرش کیان مقدم از خواننده های کشورمان نشسته بود، با دوست همسرش تماس گرفت و در حالی که کیان مقدم کنار حدیثه تهرانی نشسته بود، ولی دوست او تائید کرد که پیش اوست.

حدیث تهرانی کیست؟

حدیثه تهرانی متولد 5 آذر 1363 در محله تهران پارس تهران، بازیگر است.او فارغ التحصیل رشته مامایی در مقطه لیسانس است، یک خواهر بزرگتر از خود دارد که ساکن خارج هست او با هدیه تهرانی هیچ نسبتی ندارد، با یک خواننده و موسیقی دان ازدواج کرده است.

حدیثه تهرانی

بازیگر شدن حدیث تهرانی

از بچگی عاشق بازیگری بودم و این حرفه را بسیار دوست داشتم و رسیدن به آن را جزء مهمترین اهداف زندگی خود می‌ دانستم ولی خانواده‌ام با آن حرفه مخالف بودند و دوست داشتند که من ادامه تحصیل دهم بعد از گرفتن لیسانس مامایی، دوره‌ای را در کلاس بازیگری ایران گذراندم و بعد از گذراندن تستی و یک کار ویدئویی به آقای طالبی برای سریال” به کجا چنین شتابان” معرفی شدم.

حدیثه تهران با کیان مقدم از خواننده های موسیقی ازدواج کرده است.

حدیثه تهرانی

کیان مقدم کیست؟

کیان مقدم متولد 14 آبان 1356 در تهران، خواننده است.در ۱۲ سالگی با ساز “سه تار” استعدادش را در موسیقی به منصه ظهور گذاشت و شگفتی اساتیدش را برانگیخت در سال های بعد به نواختن ” گیتار” روی آورد.

همزمان که در مقطع کارشناسی تحصیل می کرد ، تحصیلات خود را در زمینه گیتار نزد اساتید بزرگی همچون ” سیمون آیوازیان ” و ” شاهین علوی” پشت سر گذاشت، در زمینه آواز و خوانندگی تحت تعلیم اساتید به نامی چون ” محمد نوری ” و ” ناریه چولاکیان” قرار گرفت.

همچنین آهنگسازی را در حضور استاد فخرالدینی فرا گرفت وی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در صنعت صدابرداری آغاز کرد که در این عرصه هم فعالیت های قابل توجه و شایان ذکری را در کارنامه هنری خود به ثبت رساند او تا الان یک آلبوم از خود انتشار داده است.

حدیثه تهرانی

کیان مقدم متولد چهاردهم آبانماه ۱۳۵۶ در تهران و خانواده ای فرهنگی و هنر دوست است.

او در ۱۲ سالگی با ساز “سه تار” استعدادش را در موسیقی به منصه ظهور گذاشت و شگفتی اساتیدش را برانگیخت. در سال های بعد به نواختن ” گیتار” روی آورد و همزمان که در مقطع کارشناسی تحصیل می کرد ، تحصیلات خود را در زمینه گیتار نزد اساتید بزرگی همچون ” سیمون آیوازیان ” و ” شاهین علوی” پشت سر گذاشت.

کیان مقدم در زمینه آواز و خوانندگی تحت تعلیم اساتید به نامی چون ” محمد نوری ” و ” ناریه چولاکیان” قرار گرفت و همزمان آهنگسازی را در حضور استاد فخرالدینی فرا گرفت وی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در صنعت صدابرداری آغاز کرد که در این عرصه هم فعالیت های قابل توجه و شایان ذکری را در کارنامه هنری خود به ثبت رسان او تا الان یک آلبوم از خود انتشار داده است.
حدیثه تهرانی