مهراب قاسم خانی بیش از یک سال می باشد که هیج تصویری از همسرش شقایق دهقان در صحفه شخصی اش منتشر نکرده و این مسئله به شایعه جدایی این بازیگر و همسرش دامن زده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

شقایق دهقان بازیگر بسیار توانمندی است. شقایق دهقان در بازی نقش خانم شیرزاد بسیار مورد توجه قرار گرفت.شقایق دهقان البته در آثار مهران مدیری هم حضور داشته است. شقایق دهقان همسر مهراب قاسمخانی است. شقایق دهقان با این شایعه مواجه است که از همسرش جدا شده است. شقایق دهقان بازیگری است که مردم به او عاقه زیادی دارند.

تصاویر جنجالی شقایق دهقان

شقایق دهقان

 

 

شقایق دهقان

شقایق دهقان

 

شقایق دهقان

قاسم خانی و شقایق دهقان زوج دوست داشتنی  سینمای ایران  این روزها در سکوت به زندگی خود ادامه می دهند اما شایعه جدایی این دو بدونه واکنش آن ها در هاله از ابهام قرار دارد زیرا حتی در آخرین  تولد  نویان پسر این زوج عکسی از خانم بازیگر نبوده است. در ادامه عکس های از مهراب قاسم خانی و همسرش در کنار فرزندانش را مشاهده کنید.

 قاسم خانی و شقایق دهقان

 

مهراب قاسم خانی نویسنده سریال های طنز خاطره انگیزی همچون شب های ببره، در دهه ۷۰ و ۸۰ است. وی فعالیت جدی‌ اش در  صدا و سیما  را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟ که برنامه‌ای طنز به کارگردانی  مهران مدیری  بود آغاز نمود. اما به گفته خود او اوج کارهای هنری‌ اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌ گردد. در  زمستان  ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌چین را با نوشته‌ های خود یاری رساندند.

پس از آن در پاییز و زمستان همان سال به همراه برادر بزرگ خود پیمان قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان، مهدی مظلومی را در ساخت طنز کمربندها را ببندیم یاری رساندند.

پس از مدتی در پاییز و زمستان ۱۳۸۴ از فیلم‌نامه‌ نویسان شبهای برره شد و سال ۱۳۸۵ را با باغ مظفر به پایان رساند. کار بعدی او در  تلویزیون  نیز مجدداً همکاری با پیمان قاسم خانی در نوشتن فیلمنامه سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری بود که  نوروز  ۱۳۸۷ از تلویزیون پخش شد. وی در تابستان و پاییز ۱۳۸۸ سریال  مسافران  را به کارگردانی رامبد جوان روی آنتن داشت.

یکی از موفق‌ترین کارهای مهراب، سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت بود که تابستان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد. آخرین کار پخش شده از او سریال پژمان به کارگردانی  سروش صحت  است.

در سال ۱۳۹۵ وی با کارگردانی و نویسندگی در مجموعهٔ دورهمی پس از چند سال ممنوع‌ الکاری در تلویزیون به تلویزیون برگشت ولی به دلیل مشکلاتی از نوشته شدن اسم او در تیتراژ ممانعت شد. پس از پخش ۱۲ قسمت از این مجموعه، وی حتی از ورود به لوکیشن مجموعه نیز منع شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .