بهمن خاوری، خواستگار رومینا اشرفی ساعاتی پیش به اتهام آدم‌ربایی و برخی شواهد که حاکی از نقش داشتن در عصبانیت پدر رومینا اشرفی داشت، بازداشت و تحویل مقام قضائی شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

پیش از این برخی ادعا‌ها به نقل از بستگان رومینا حاکی از این بود که بهمن، پس از اینکه رومینا را به خانه خواهر خود برده و بدون حضور پدر رومینا او را به عقد خود درآورد، تصاویری از خودش و رومینا در فضای مجازی منتشر کرد و پیام‌هایی به پدر رومینا فرستاد و به او گفت که رومینا حالا همسر من است. همین موضوع هم باعث عصبانیت شدید پدر رومینا شد که به قتل منجر شد.

رومینا اشرفی

رومینا اشرفی کیست

رومینا اشرفی ، متولد 1385 در روستای حویق از توابع تالش در شمال کشور است . او در یک خانواده ی 4 نفره به همراه پدر و مادر و برادر 6 ساله اش به نام امین محمد اشرفی زندگی میکرد. رومینا اشرفی که با پسر مورد علاقه اش از خانه فرار کرده است چند روز پس از تحویل او توسط نیروی انتظامی به پدرش ، توسط پدر با داس کشته شد

کودکی رومینا

رومینا اشرفی

کودکی رومینا از زبان مادرش اینگونه روایت شده که پدرش رومینا بسیار عاشق او بوده است اما همواره رومینا از جهت پدرش در محدودیت به سر می برده است . به گفته رعنا دشتی مادر رومینا ، رومینا از پدرش خجالت می کشیده و روابط آنها به هیچ صمیمی و دوستانه نبوده است

ماجرای عاشقی رومینا و بهمن

ماجرای عاشقی رومینا که اکنون و در لحظه ی فوتش تنها 13 ساله بوده به زمانی که بسیار کوچکتر بوده برمیگردد . رومینا در آن زمان که دلباخته ی پسری به نام بهمن خاوری می شود تنها 9 سال داشته که البته این ادعای بهمن است .

بر اساس گفته های مادر رومینا ، رومینا تنها 2 ماه بوده که با بهمن ارتباط برقرار کرده است ، شوهر خاله ی بهمن به خانه ی پدری رومینا رفته و تهدید کرده که اگر با ازدواج این دو مخالفت کنند با یکدیگر فرار می کنند .

نحوه فرار رومینا

رومینا اشرفی

نحوه فرار رومینا به روایت مادرش اینگونه بوده است که شب هنگام وقتی که پدر ؛ مادر و برادرش در بستر خواب بودند رومینا به صورت مخفیانه با بهمن قرار می گذارد و از خانه فرار می کند به گفته ی بهمن خاوری دوست پسر رومینا ، رومینا از او خواهش می کند که به او پناه بدهد . او هم با او هماهنگ می شود و رومینا به خانه ی خواهر بهمن می رود و در آنجا پناه می گیرد.

پیگیری‌های خانواده‌ها به دستگیری آن‌ها توسط پلیس منجر می‌شود. به گفته افراد محلی رومینا به دلیل حفظ امنیت جانی خود و آشنایی با خلقیات پدرش تمایل به بازگشت به خانه نداشته، اما به ناچار و طبق قوانین به پدر خانواده تحویل داده می‌شود.

گفته شده که رومینا برای فرار از خانه به اعضای خانواده اش قرص خواب خورانده است که رعنا دشتی اظهار بی اطلاعی کرد .

مادر رومینا داشتن هر گونه رابطه جنسی دخترش با بهمن را رد کرد و گفت که تمامی آزمایشات در این راستا انجام شده و به قول مادرش او پاک پاک بود

نحوه قتل رومینا

رومینا اشرفی

نحوه قتل رومینا بر اساس مصاحبه ی مادرش رعنا : دو روز پس از تحویل رومینا هنگامی مادر رومینا در حمام بوده پدر رومینا درب را به روی قفل کرده و با داس سر دخترش رومینا را بریده است . در زمان قتل رومینا و برادرش محمدامین خواب بودند

آیا این خبر مفید بود؟