ریحانه پارسا در توئیت خود نسبت به کسانی که حاشیه های او را شوآف می بینند، واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

aWvZdp0o2RCL

ریحانه پارسا با کارهای عجیبش همیشه سوژه جالبیست.او همسر مهدی کوشکی است. ریحانه پارسا بازیگر جوان و تازه‌کار ایرانی است. ریحانه پارسا به تازگی ازدواج کرده است و خبر ازدواجش هم بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت. ریحانه پارسا یکی از بازیگران پرحاشیه است. ریحانه پارسا متولد 1372 در تهران، بازیگر 25 ساله کشورمان است. 

ریحانه پارسا فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است و بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد. ریحانه پارسا  فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد.  ریحانه پارسا  می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

ریحانه پارسا درباره واکنش کاربران فضای مجازی به ازدواجش در سن پایین گفت: "مادرم هم بهم گفت که سن‌ات برای ازدواج کم است. شاید این سن ازدواج در زمان مادر من درست بود ولی در حال حاضر، برای این که قدم‌های اولم را در کار برداشته‌ام باعث طرح این سوال برای دیگران شد که چه شد در روزهای اول کاری تن به همچین تصمیمی دادم!"

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد. ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟