ترلان پروانه با انتشار این عکس نوشت: بعضی ها دروغ میگن آبرو کسی رو ببرن ، بعضی هام حقیقت رو نمیگن که آبرو کسی حفظ بشه ... 🤐

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ترلان پروانه بازیگر جوان و خوش‌آتیه ایرانی است. ترلان پروانه از کودکی وارد عرصه بازیگری شده است. ترلان پروانه بازیگر شناخته شده برای مخاطب ایرانی است. ترلان پروانه در شماری از فیلم‌های تلویزیونی و سریال های تلویزیون ایفای نقش کرده است. ترلان پروانه سابقه حضور در کارهای سینمایی دارد. ترلان پروانهترلان پروانه از جمله متولدین دهه هفتاد است که توانسته به موفقیت برسد.

 

عکس جدید و جذاب او را ببینید:

ترلان پروانه
ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است. وی دانشجوی کارشناسی رشته گرافیک بوده و فعالیت خود در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است. این بازیگر از سنین کودکی پا به عرصه سینما گذاشت و تا امروز فعالیت خود را ادامه داده است.

ترلان پروانه
ترلان پروانه مجرد است و تا بحال ازدواج نکرده است. شایعات زیادی در مورد ازدواج ترلان پروانه صورت گرفته است و بارها خانواده اش از این شایعات ناراحت شده اند . در ابتدا شایعه ازدواج با ارسلان قاسمی ساخته شد و حالا هم شایعه ازدواج او با یکی از فوتبالیست های مشهور ساخته شده است که هیچکدام توسط ترلان پروانه تائید نشده است.
ترلان و ارسلان قاسمی در یک زمان پا به عرصه بازیگری گذاشتند و در چندین کار با هم بازی کرده اند و همین عامل موجب شد تا شایعاتی مبنی بر ازدواجشان شکل بگیرد. سعید عزت اللهی فوتبالیست ایرانی برای مدتی با ترلان در ارتباط بوده اند که پس از مدتی این ارتباط قطع شد. پس از مدتی خبر ازدواج ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده در فضاهای مجازی منتشر شد عاملش هم عکس بود که از آنها دیده شده بود. اما ترلان در حال حاضر مجرد بوده  و با کسی ازدواج نکرده است.

تصاویری جذاب از ترلان پروانه:

ترلان پروانه

ترلان پروانه