شبنم قلی‌خانی با انتشار این عکس نوشت: "مگه همه قاضی های دنیا باید مثل هم باشن؟" "حرف آخر" این روزها با "آوا"ی حرف آخر نویسنده و کارگردان ابراهیم شفیعی

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

شبنم قلی‌خانی بازیگر معروف سینما و تلویزیون است. شبنم قلی‌خانی بازیگر خیلی خوبی که بیشتر شهرتش را از تلویزیون کسب کرده است. شبنم قلی‌خانی کارهای زیادی را بازی کرده است و خاطرات زیادی از او در ذهن مخاطبان به جا مانده است. شبنم قلی‌خانی در 19 آبان 1356 در تهران متولد شد.

شبنم قلی‌خانی: یک روز‌، یک جایی‌، ناگهان‌، این اتفاق برایِ ما می‌‌افتد کتاب‌مان را می‌بندیم‌، عینکمان را از چشم بر میداریم شماره‌ای را که گرفته‌ایم قطع میکنیم و گوشی را روی میز میگذاریم، ماشین را کنار جاده پارک می‌کنیم و دستمان را از رویِ فرمان بر میداریم، اشک‌هایمان را پاک میکنیم و خودمان را در آینه نگاه می‌کنیم، همانطور که در خیابان راه می‌رویم، همانطور که خرید می‌کنیم، همانطور که دوش میگیریم، ناگهان می‌‌ایستیم، می‌گذاریم دنیا برای چند لحظه بایستد و بعد همانطور که دوباره راه می‌رویمو خرید می‌کنیم و شماره می‌‌گیریم و رانندگی‌ می‌کنیم و کتاب میخوانیم، از خودمان سوال میکنیم : واقعا از زندگی‌ چه میخواهم؟؟؟

به احتمالِ قوی از آن روز به بعد اجازه نمی‌‌دهیم‌، هیچ کسی‌، هیچ حرفی‌، هیچ نگاهی‌ ، زندگی‌ را از ما پس بگیرد. به همین سادگی

عکس جدید شبنم قلی خانی را می بینید:

شبنم قلی‌خانی

تصاویر جذاب دیگری از شبنم قلی خانی

 

شبنم قلی خانی دارای دیپلم ریاضی فیزیک است و در دانشگاه در رشتهٔ تئاتر قبول شد و گرایش طراحی صحنه را برگزید. او در دانشگاه در رشتهٔ تئاتر پذیرفته شد و گرایش طراحی صحنه را برگزید. چندی بعد، در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش کارگردانی تئاتر مشغول به تحصیل شد و هم اکنون فارغ التحصیل شده است. او از سال ۲۰۰۴ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایران بود و به آموزش بازیگری و تئاتر می پرداخت. شبنم قلی خانی همچنین بازیگری به کودکان را برای چند سال در یک مؤسسهٔ فرهنگی تدریس می کرد.

شبنم قلیخانی

به دلیل کار شخصی همسرش و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته کارگردانی تئاتر از آغاز سال ۱۳۹۲ به  استرالیا  نقل مکان کرد و هم اکنون به ایران بازگشته و زندگی می کند.

ازدواج و همسر شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

خانم شبنم قلی خانی درسال 1386 ازدواج کرده و هم اکنون صاحب یک دختر بنام شانا می باشد. او درباره ماجرای آشنایی خود با همسرش و همچنین ازدواج شان میگوید:خواهر مـن و خواهر همسرم رضا «کـه از مـا بزرگتر هستند» باهم دوست بودند، آنها نقشه کشیده بودند کـه مـن و رضا بـه طریقی باهم آشنا شویم.

مـن در زمان تحصیلات دانشگاهی ام، دریک بازه ای نیاز بـه ماکت داشتم، از آن جا کـه خودم چیزی بلد نبودم، خواهرم گفت دوستی دارد کـه برادرش در رشته معماری تحصیل می کند و میتواند بـه مـن کمک کند. و این آغاز آشنایی مـن و همسرم بود کـه در انتها بـه ازدواج مان ختم شد.

مراسم خواستگاری شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی درباره مراسم خواستگاری اش می گوید:سنتی و البته رسمی برگزار گردید و خداروشکر همه ی چیز خوب پیش رفت. دختر شبنم قلی خانی درسال 1394 متولد شده اسـت.

تصاویری دیگر از شبنم قلی خانی را می بینید:

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی