افشین پسر تهرانی به خاطر اینکه پدرش اینترنت خانه را قطع کرد از خانه خارج شد و نزدیک به 4 سال است که خانواده اش چشم انتظار پسرشان هستند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

اسفند سال 95 بود که پسر 35 ساله ای به نام افشین اسماعیل زاده از خانه شان خارج شد و دیگر کسی از سرنوشت این پسر جوان اطلاعی ندارد و خانواده افشین سالهاست که چشم انتظار خبری از پسرشان هستند.

خانواده ای چشم انتظار

عباس اسماعیل زاده 67 ساله پدر افشین گفت: پسرم مشکل روحی و خلقی داشت و خیلی زود عصبانی می شد و 2 بار به خاطر بدخلقی و رفتارهایش در بیمارستان امین آباد و روزبه بستری شد و تحت نظر پزشکان قرار گرفت.

وی افزود: افشین شبانه روز از اینترنت خانه استفاده می کرد و هزینه زیادی روی دست ما می گذاشت که برای بررسی هزینه های اینترنت به مخابرات رفتم و تصمیم گرفتم اینترنت خانه را قطع کنم و به صورت بسته ای برای افشین اینترنت بخرم تا متوجه هزینه ها شود.

این پدر نگران ادامه داد: افشین وقتی فهمید می خواهم اینترنت خانه را قطع کنم عصبانی شد و می گفت که اگر این کار را انجام دهم از خانه می رود، باور نمی کردم و شب وقتی متوجه شد اینترنت خانه را قطع کردم وسایلش را برداشت و از خانه خارج شد و از آن شب به بعد دیگر اطلاعی از پسرم ندارم.

ناپدید شدن پسر 36 ساله به نام افشین

عباس اسماعیل زاده گفت: به هر جایی که احتمال می دادیم سرزدیم و سالهاست که چشم انتظار یک خبر از پسرم هستیم، پلیس وارد عمل شد و بعد از یک مدت متوجه شدیم تلفن همراهش دست یک جوان است که در بازار به فروش رسیده است که این جوان به عنوان مظنون دستگیر شد اما او هیچ اطلاعی از پسرم نداشت و تحقیقات پلیسی به درهای بسته خورد.

وی ادامه داد: افشین به خاطر مشکل روحی و خلقی سر کار نمی رفت و حتی وقتی درباره خدمت سربازی صحبت می کردیم تهدید می کرد که اگر به خدمت سربازی برود یک کاری دست خودش می دهد.

این پدر نگران اظهار داشت: افشین به موهای بلندش علاقه داشت و هیچ چیزی باعث نمی شد او موهایش را کوتاه کند و این یک نشانه مهم در پسرم است که موهای بلندی دارد، نزدیک به 4 سال است که مادرش چشمش به در است تا خبری از پسرمان بیاید، همه جا سر زدیم و نگران سرنوشت او هستیم و فقط از خدا می خواهم پسرم حالش خوب باشد و فقط قبل از اینکه برای من یا مادرش اتفاقی بیفتد یکبار دیگر افشین را ببینیم.

بنا به این گزارش، بازپرس بخشوده از شعبه 7 دادسرای امور جنایی تهران با انتشار تصویر افشین اسماعیل زاده خواست تا کسانیکه اطلاعی از سرنوشت این جوان گمشده دارد به پلیس یا شعبه 7 دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دهد.