ابراهیم اشرفی همسر مرحوم ماه چهره خلیلی با انتشار عکسی از خود بر سر مزار همسرش، از دقایقی نوشت که مرگ همسرش را فراموش کرده بود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

همسر مرحوم ماه چهره خلیلی عکسی از خود بر سر مزار همسرش منتشر کرد.ماه چهره خلیلی متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران - درگذشته 17 مرداد 1399 بازیگر اهل ایران است.ماه چهره خلیلی او فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در Method School لندن گذرانده‌است.ماه چهره خلیلی نوهٔ دختریِ پروین سلیمانی است. در تاریخ 17 مردادماه 1399 پرستو صالحی، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از درگذشت ماه چهره خلیلی خبر داد

 ماه چهره خلیلی

همسر مرحوم ماه چهره خلیلی

ابراهیم اشرفی همسر مرحوم ماه چهره خلیلی  با انتشار این تصویر نوشت:" دیشب برای انجام کاری مجبور شدم سری به بیمارستان بزنم، همون بیمارستانی که ماه چهره نازنینم بستری بود در طول مسیر فکر می کردم برای دیدن ماه چهره راهی شدم توی راه که بودم به این فکر می کردم که چی واسه ماه چهره تعریف کنم حرف واسه گفتن زیاد بود،مسیر رو با عجله طی کردم، به محض رسیدن تازه فهمیدم کجام و چی شده، زمان ایستاد، سالن بیمارستان کش میومد و تمومی نداشت،پاهام یاری نمی کردن ولی صدای ماه چهره رو میشنیدم و بوش رو حس می کردم...به اندازه ی تمام دل‌ها دلتنگتم"

 ماه چهره خلیلی

بیوگرافی ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی نوه دختری پروین سلیمانی در سریالهای «در چشم باد»،« مختارنامه» و« کلاه پهلوی» ایفای نقش کرده است من جمله فعالیت های دیگر وی فیلمسازی فیلم کوتاه و مستند/ داستانی« عید قربان»(مراسم عید قربان از دید قربانی) می باشد که برنده جوایز بسیاری از جشنواره های گوناگون از جمله جشنواره فیلم سان فرانسیسکو 2006 شده است.

ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی در یک فیلم با یکدیگر آشنا شدند.

بعد از این که ابراهیم اشرفی از ماه چهره خلیلی خوشش می‌اید بدون اطلاع وی با پدر و مادرش صحبت میکند و اجازه  خواستگاری  از او را می گیرد. یک بار ابراهیم اشرفی در کیش تصمیم می گیرد در زیر آب از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند که این اتفاق نمی افتد. چند مرتبه دیگر برنامه ریزی میکند و باز هم اتفاقاتی منجر به آماده نشدن فضای لازم برای خواستگاری میشود . در پایان بصورت خیلی پیش بینی نشده و ساده حلقه را به ماه چهره خلیلی میدهد و میگوید دیگر نمی توانم صبر کنم با من ازدواج می کنی ؟! ماه صورت در جواب خواستگاری وی میگوید :هیچ چیز برایم خوشحال کننده تر از این نیست که همسر تو باشم!

 ماه چهره خلیلی