سارا و نیکا با توجه به انتشار عکس های خصوصی شان در خارج از ایران که در یک استخر مختلط حضور داشته اند می توانند شکایت کنند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

انتشار   عکس های خصوصی سارا و نیکا درد سر   ساز شده است.

سارا و نیکا  با توجه به انتشار عکس های خصوصی شان در خارج از  ایران  که در یک  استخر مختلط  حضور داشته اند می توانند خودشان یا وکیلشان با حضور در دادسرای  جرائم رایانه ای تهران  به طرح شکایت از  فردی که عکس های برهنه با پوشش شنا این 2 بازیگر    را پخش کرده است بپردازند.

پشت پرده انتشار عکس های برهنه سارا و نیکا

پلیس فتای ایران  با توجه کادر مجرب و تکنولوژی های پیشرفته ای که دارد قادر به این است که اولین عامل انتشار کننده  عکس های استخر سارا و نیکا  را شناسایی کند و آنها را به دست قانون بسپارد .

جنجال عکس های لو رفته از سارا و نیکا در استخر مختلط

بتازگی عکس های منشوری از  سارا و نیکا  در استخر در فضای مجازی توسط شخصی ناشناس در خارج از کشور، منتشر شده است، به طوری که این 2 بازیگر را به دردسر بزرگی انداخت. آیا  سارا و نیکا  مجبور می شوند با  سلبریتی  بودن در ایران خداحافظی کنند؟

RmXsOl5hnjPj

ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا  2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور  سوئد  هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در  استخر مختلط  حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در  خاک ایران  باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.