محبوبه بیات، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران پس از مهاجرت کشف حجاب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پس از  مهاجرت به فرانسه  و سکونت در پاریس  کشف حجاب  کرده و با انتشار ویدیویی نسبت به اوضاع کنونی مردم در ایران انتقاد کرد و خود را همدرد مردم دانست.

اگر چه محبوبه بیات در سال ۹۳ به  فرانسه مهاجرت  کرده و در آنجا پناهنده شده بود، با انتشار یک ویدیو انتقادی در روزهای اخیر بار دیگر خبرساز شده است هر چند قبل از این نیز با حضور ویدیویی در یک شبکه ماهواره ای خارج از کشور از خروج خود از ایران خبر داده بود. در ویدیو تازه منتشر شده، محبوبه  بیات   بدون حجاب  ظاهر شده و از حکومت ایران انتقاد می کند.

فعالیت های هنری محبوبه‌ بیات

بیات  در مهرماه سال ۹۳ و در سن ۶۵ سالگی به فرانسه مهاجرت کرد.  محبوبه‌ بیات  با نام اصلی کلثوم بیات مختاری متولد ۲ اسفند ۱۳۲۸ در شهر مشهد و دارای لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای دراماتیک می باشد، وی عضو تئاتر اداره فرهنگ و هنر مشهد از سال ۱۳۵۰ و بعد اداره تئاتر تهران بوده است.

4y5KcDFbrxDD

این بازیگر پیشکسوت در سال ۱۳۵۳ با بازی در فیلم «گوزن‌ها» به کارگردانی مسعود کیمیایی وارد سینمای ایران شد و بعد از انقلاب نیز به عنوان بازیگری مطرح به فعالیت‌های خود ادامه داد.  بیات  بعد از خروج از کشور به انتقاد از حکومت ایران و دفاع از پهلوی پرداخته و از بازی در فیلم های مسعود ده نمکی اظهار ندامت کرده است.

kAvBHdypdIWv