شما با پارتیشن شیشه ‌ای، خیلی سریع و راحت می‌توانید یک دکوراسیون فوق‌العاده‌ و زیبا برای هر مدل فضایی طراحی کنید. اما این ابزار چه ابزاری است؟؟ پارتیشن شیشه‌ ای به دیواری می‌گویند که از جنس شیشه است که مزایا و کاربردهای مختلفی دارد. معمولاً از این ابزار برای تقسیم‌بندی محیط استفاده می‌کنند تا دیگر نیاز به دیوار چینی نباشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

آیا دوست دارید فضای منزل یا محل کارتان را به یک فضای کاملاً مدرن و امروزی تبدیل کنید؟؟ برایتان یک ایده جذاب و فوق‌العاده به اسم پارتیشن شیشه ای داریم! بله! پارتیشن شیشه ‌ای به عنوان یکی از شیک‌ترین و پرکاربرترین ابزارهای دکوراسیون مدرن محسوب می‌شود که بدون نیاز به هیچ اقدام سختی، به راحتی قابلیت اجرا و نصب دارد. شما با پارتیشن شیشه ‌ای، خیلی سریع و راحت می‌توانید یک دکوراسیون فوق‌العاده‌ و زیبا برای هر مدل فضایی طراحی کنید. اما این ابزار چه ابزاری است؟؟ پارتیشن شیشه‌ ای به دیواری می‌گویند که از جنس شیشه است که مزایا و کاربردهای مختلفی دارد. معمولاً از این ابزار برای تقسیم‌بندی محیط استفاده می‌کنند تا دیگر نیاز به دیوار چینی نباشد.

خیلی‌ها هنوز از کاربردهای منحصر به ‌فرد و هیجان‌انگیز پارتیشن شیشه‌ ای بی‌خبر هستند. از این متریال برای فضاهای مختلفی استفاده می‌شود که قرارگیری پارتیشن شیشه ای در هر یک از این فضاها، جذابیت دلنوازی را به محیط می‌دهد.

پارتیشن شیشه ‌ای با توجه به نیاز کاربر در انواع و طرح‌های مختلف ساخته می‌شود.

پارتیشن شیشه ‌ای با توجه به نیاز مشتری در انواع و طرح‌های مختلف ساخته می‌شود. یکی از ساده‌ترین پارتیشن‌های شیشه ‌ای، پارتیشن از جنس سکوریت است. این مدل معمولاً برای کسانی که اتاق شیشه‌ای دوست دارند، استفاده می شود؛ البته که مطمئنا این مدل را بیشتر در فضاهای اداری و یا جداره‌های تجاری مشاهده کرده‌اید.

مدل دیگر این متریال، مدل طرح‌دار است که بدون شک جلوه بیشتری نسبت به مدل ساده دارد. پارتیشن طرح‌دار موجب حفظ بیشتر حریم خصوصی می‌شود و زیبایی جذاب‌تری در محیط ایجاد می‌کند. معمولا بر روی شیشه، طرح‌های مختلفی قابل پیاده‌سازی است و این که کدام طرح انتخاب شود، کاملا به سلیقه مشتری بستگی دارد.

پارتیشن شیشه ‌ای چه کاربردهایی دارد؟

همانطور که گفتیم، از این متریال کاربردی در فضاهای مختلف استفاده می‌شود و کسانی که دوست دارند از کمترین فضا بیشترین استفاده را داشته باشند، از این وسیله برای جداسازی قسمت‌های مختلف فضا استفاده می‌کنند. خیلی‌ها تصور می‌کنند، پارتیشن شیشه ‌ای تنها به فضاهای اداری اختصاص دارد. اما این تصور کاملاً غلط است. در دنیای مدرن امروز در هر فضایی می‌توان از این ابزار استفاده کرد.

حال با یکدیگر با فضاهای پراستفاده این ابزار فوق‌العاده آشنا می شویم.

۱. با اجرای شیشه بالکن از فضای بالکن در هر فصلی استفاده کنید.

شیشه بالکن چیست و چه کاربردهایی دارد؟؟ شیشه بالکن موجب جداسازی فضای بالکن با فضای بیرونی می‌شود. اگر شیشه بالکن را از نزدیک مشاهده کرده باشید؛ مطمئناً متوجه زیبایی و مدرن بودن فضای بالکن شده‌اید. شیشه بالکن در کنار این‌ که فضای بالکن را که خصوصی‌تر و امن‌تر می‌کند؛ فضای هیجان‌انگیزی در داخل ساختمان ایجاد می‌کند و باعث می‌شود در فضای بسیار کوچک اما دلنشین بالکن ساعاتی خوش در کنار دوستان یا اعضای خانواده سپری کنید و لذت ببرید.

از آنجا که فضای تراس در فصل زمستان غیرقابل‌استفاده است، با اجرای شیشه بالکن می توان در هر فصلی از سال از منظره بیرون لذت برد. بدون این که انرژی گرمایشی یا سرمایشی نیاز باشد.

همچنین می‌توانید با نصب شیشه بالکن متحرک هر زمان که دوست دارید، از هوای خارج از منزل استفاده کنید. البته فراموش نکنید، برای نصب شیشه بالکن  مقاوم، ایمن و عایق صوتی و حرارتی خریداری کنید تا به خوبی از محیط خانه در برابر آلودگی‌های بیرون محافظت کند.

۲. فضای لاکچری سرویس بهداشتی با شیشه حمام

اگر به دنبال رویایی‌ترین سرویس بهداشتی هستید، شیشه حمام را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این روزها شیشه حمام طرفداران زیادی دارد که باعث شده است، کسانی که در ذهن خود به دنبال یک حمام رویایی با زیبایی و نور هرچه تمام‌تر هستند، به آرزویشان برسند. بدنیست بدانید که از دید بسیاری از متخصصان حوزه معماری، شیشه حمام برای طراحی یک دکوراسیون زیبا و لاکچری سرویس بهداشتی بهترین گزینه است. اما این ایده مدرن چگونه اجرا می‌شود؟؟ حمام شیشه‌ای به فضای گفته می‌شود که فضای داخل حمام توسط دیوارهای شیشه‌ای از بقیه فضای سرویس بهداشتی جدا شده است.

شیشه حمام در سه مدل ساده، حمام‌ مستر و جکوزی‌دار تولید می‌شود که هر کدام با توجه به سلیقه فرد انتخاب می‌شود.

امروزه بیشتر آپارتمان‌ها دارای فضای بسیار کوچکی هستند و زوج‌هایی که قصد دارند در این گونه آپارتمان‌ها زندگی کنند، دوست دارند دکوراسیون خاصی در فضا اجرا شود. اما اجرای هر دکوراسیونی در فضای کوچک امکان‌پذیر است. در چنین شرایط داشتن یک دکوراسیون جذاب و شیک برای سرویس حمام تنها با شیشه حمام میسر است.

۳. به‌صرفه‌ترین راه برای تقسیم‌بندی فضای اداری، پارتیشن اداری است.

استفاده از پارتیشن اداری بهترین راه برای تقسیم‌بندی قسمت‌های مختلف اداری است. این وسیله بسیار سریع و راحت نصب می‌شود و به بهترین صورت ممکن محیط اداری را بهینه‌سازی می‌کند. استفاده از پارتیشن اداری در محیط کارمندی فواید بسیاری دارد که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • پارتیشن اداری موجب کاهش مصرف انرژی می‌شود؛ چرا که نور را به خوبی از خود عبور می‌دهد و روشنی خاصی در محیط ایجاد می‌کند، به همین خاطر در طول ساعات اداری روزانه، نیازی نیست در هر اتاق چراغ جداگانه‌ای روشن باشد.
  • فضای اداری را از لحاظ تجاری بزرگ‌تر نشان می‌دهد؛ به طوری که می‌توان از طراحی دکوراسیون توسط پارتیشن شیشه‌ای به عنوان یک راهکار فضایی استفاده کرد.
  • همکاری بیشتر در بین کارکنان شکل می‌گیرد؛ چراکه برقراری ارتباط راحت‌تر خواهد بود.
  • اجرای پارتیشن اداری باعث می‌شود مدیریت اداره نسبت به تمام فعالیت کارکنان دید کاملی داشته باشد.
  • برقراری ارتباط بصری راحت توسط پارتیشن اداری، موجب فعالیت بیشتر کارکنان و افزایش حس کار گروهی می‌شود.

حس خوشایند مراجعه‌کنندگان هنگام مواجه شدن با درب اتوماتیک شیشه‌ای

هنگامی که وارد یک فروشگاه، مغازه، امکان عمومی و هر مکانی که فکر کنید می‌شوید، چه چیزی بنظرتان خوشایند می‌آید؟ مطمئنا امکان دسترسی راحت به مکان مورد نظر....

درب اتوماتیک شیشه‌ای به راحتی توقع مراجعه‌کنندگان را برطرف می‌کند. امروزه اکثر اماکن ترجیح می‌دنند درب اتوماتیک شیشه‌ای به منظور ورود و خروج راحت افراد نصب کنند. زمانی که فرد مقابل درب قرار می‌گیرید، درب شیشه‌ای به صورت کاملا اتوماتیک باز می‌شود. چنین دسترسی راحتی همانند یک خوش آمد گویی از پیش تعریف شده است.

اگر شما برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای ساختمان خود دچار تردید هستید، باید بگوییم که این درب مزایای بسیار زیادی دارد. برخی مزیت‌های آن آنقدر مهم است که تنها در نبود درب اتوماتیک متوجه اهمیت آن می‌شوید. مثلا، این مدل درب، انتقال بیماری‌های خطرناک را به صفر می‌رساند؛ مخصوصاَ در این روزها با بیماری سرسخت کرونا مواجه هستیم.

رامادُر ایده‌های زیبایتان را به واقتیت تبدیل می‌کند...

مجموعه رامادُر (www.ramadoor.co) یک مجموعه حرفه‌ای برای طراحی و اجرا انواع پارتیشن شیشه ای، درب اتوماتیک و کرکره برقی می‌باشد که با ارائه‌ی طیف وسیعی از خدمات در زمینه‌های: شیشه سکوریت، درب اتوماتیک شیشه ای، کرکره برقی، پارتیشن ‌های شیشه ای و...، ایده‌های زیبایتان را در انواع پروژه‌های مسکونی، درمانی، تجاری، اداری و... به واقعیت تبدیل نماید.