رکنا: رئیس شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان شمیرانات گفت: فروشگاهی در لواسان به جرم احتکار روغن ۲۷۵ میلیون تومان جریمه نقدی به مدت ۱۰ روز پلمب مجموعه جریمه شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

  به گزارش رکنا، سیدمحمدعلی موسوی رئیس شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان شمیرانات با اشاره به اینکه چندی پیش مقداری روغن احتکاری در یکی از فروشگاه‌های لواسانات کشف شده بود، اظهار کرد: این مجموعه به ۲۷۵ میلیون تومان جریمه نقدی و همینطور عرضه کالا به نرخ رسمی در شبکه و به مدت ۱۰ روز پلمب روز نصب پلاکارد جریمه شده است.

وی با اشاره به اینکه صاحب فروشگاه می‌تواند به رای صادر شده اعتراض کند، گفت: چندی پیش تعداد ۵۷۰۰ عدد انواع روغن خوراکی در لواسان که برای عرضه در منطقه بود را می‌خواستند به فروشگاهی در تهران بفروشند پس از توقیف به دلیل عرضه خارج بررسی و رای محکومیت صادر شد.

پیش از این رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شمیرانات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شمیرانات گفته بود: بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شمیرانات پس از مراجعه به فروشگاهی در شهرستان، ۵۷۰۰ عدد انواع روغن خوراکی به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون ریال را کشف و پرونده تنظیم و به تعزیرات حکومتی به منظور بررسی و صدور رای ارسال شد.