حوادث رکنا: سرپرست انتظامی شهرستان میاندورود از پیدا شدن جوان ۲۰ ساله در جنگل های دار بکلاء آن شهرستان پس از ۱۰ ساعت فقدان خبر داد.

پایان 10 ساعت وحشت مرد جوان در جنگل های دار بکلاء
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش رکنا؛  شهرام باقری گلوردی اظهار کرد: ساعت ۱۹ چهاردهم آبان ماه با اعلام مفقودی جوان ۲۰ ساله در جنگل های داربکلاء شهرستان میاندورود، بلافاصله اقدامات پلیسی برای پیدا کردن این پسر، در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: در تحقیقات میدانی مأموران از وابستگان جوان مفقودی، مشخص شد که او به همراه دوستانش جهت کندن قارچ جنگلی (زرد کیجا) به جنگل رفته که در جنگل گم شده است.

سرپرست انتظامی شهرستان میاندورود تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع به تمامی یگان های انتظامی پلیس اطلاع رسانی شد و نیروهای انتظامی، هلال احمر و دیگر نیروهای محلی برای یافتن او به جستجو در محدوده جغرافیایی روستای محل و جنگل های اطراف پرداختند.

وی یادآور شد: سرانجام با تلاش مشترک تمامی نیروهای جستجو گر و عزم جدی مأموران، جوان ۲۰ ساله در فاصله ۱۰کیلومتری جنگل، صحیح و سالم پیدا و تحویل خانواده اش شد.

باقری به خانواده ها توصیه کرد با توجه به فصل رویش قارچ جنگلی در تشخیص قارچ دقت کنند چون قارچ سمی کشنده است و هیچ وقت در جنگل از یکدیگر جدا نشوند.