دزد سابقه‌دار که به خانه های سارقان شرق تهران دستبرد می‌زد، دستگیر شد.

دستبرد دزد سابقه‌دار به  خانه های سارقان شرق تهران!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اواسط آبان ماه جاری، ماموران کلانتری 106 نامجو با اقدامات فنی متوجه شدند یک سارق سابقه‌دار با اموال مسروقه به مخفیگاه خود در شرق تهران مراجعه کرده است که با دریافت این اطلاعات وارد عمل و راهی خانه وی شدند.

وقتی مأموران کلانتری 106 نامجو درباره اموال مسروقه از سارق حرفه‌ای توضیح خواستند وی جواب قانع‌کننده‌ای نداشت و معلوم بود موضوعی را از تیم پلیسی پنهان می‌کند؛ این درحالی بود که به نظر می‌رسید اموال مورد نظر به تازگی سرقت شده است. در این شرایط بود که متهم بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

متهم پس از انتقال به کلانتری 106 نامجو در اتاق بازجویی هدف تحقیقات قرار گرفت و گفت: اموال کشف شده از مخفیگاه من، سرقتی است اما اینها را از مردم سرقت نکردم؛ این اموال از خانه 4 سارق حرفه‌ای شرق تهران که با آنها در ارتباط هستم دزدیده شده است.

بیشتر بخوانید

قتل مرد جوان توسط فروشندگان مواد مخدر در پارک جنگلی لویزان

ارتباط پنهانی به قیمت جان مرد جوان ختم شد

مرد میانسال ادامه داد: به واسطه سابقه‌ای که در زندان دارم بیشتر سارقان شرق تهران را می‌شناسم و با آنها ارتباط دارم؛ تصمیم گرفتم از خانه دوستان خود سرقت کنم تا مطمئن شوم پول زیادی را برای خرید موادمخدر دریافت می‌کنم.

ماموران کلانتری پس از دریافت این اطلاعات، با هماهنگی‌های لازم قضایی تجسس‌های اولیه را برای دستگیری سارقانی که خانه‌ آنها توسط این متهم هدف دستبرد قرار گرفته است، آغاز کردند.

به گزارش تسنیم، متهم پس از اعترافاتش برای سیرمراحل قانونی راهی دادسرا شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری سارقان دیگر ادامه دارد.