رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از فوت رئیس سازمان انتقال خون این شهرستان بر اثر گاز گرفتگی در مهمانسرای سازمان انتقال خون خبر داد.

مرگ خاموش رئیس انتقال خون مراغه/ علت حادثه چه بود؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 به گزارش رکنا از هشترود؛ سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر گفت: روز گذشته در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گاز گرفتگی مردی 39 ساله در مهمانسرای سازمان انتقال خون شهرستان مراغه، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی ادامه داد: با حضور تیم های امدادی و انتظامی در محل و انجام معاینات اولیه مشخص شد که این فرد که رئیس سازمان انتقال خون شهرستان مراغه بود بر اثر نشت گاز وسیله گرمایشی هنگام استحمام، دچار گاز گرفتگی و مسمومیت شده و جان خود را از دست داده است.

سرهنگ فارسی یادآور شد: مرگ فرد مذکور از سوی کارشناسان تیم های اعزامی اورژانس 115 که در محل حادثه حضور داشتند تأیید و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

این مقام انتظامی در پایان به شهروندان توصیه کرد که با توجه به ناپایداری شرایط جوی درشرایط کنونی، در هنگام استفاده از وسایل گرمایشی، نکات ایمنی را مورد توجه قرار داده و از به کار گیری وسایل غیراستاندارد و معیوب پرهیز کنند.

گفتنی است، مرحوم محمود مهدوی اصلیت هشترودی دارد .