رکنا: مرد عصبانی که به دنبال اختلاف خانوادگی، همسرش را در خانه شان در قرچک با ضربه های چاقو کشته بود در دادگاه کیفری تهران محاکمه می شود . رسیدگی به این پرونده از دهم بهمن ماه سال ۱۴۰۰ آغاز شد .

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا، دختر جوان که پیکر نیمه جان مادر ۵۲ ساله اش به نام یلدا را به بیمارستانی در ورامین منتقل کرد که از ناحیه شکم و قفسه سینه چاقو خورده بود و به شدت خونریزی داشت .

زن میانسال تحت عمل جراحی قرار گرفت رفت اما ساعتی بعد به خاطر شدت خونریزی تسلیم مرگ شد .

با مرگ مشکوک این زن، دخترش که پریشان بود پدر ۵۷ ساله اش را به عنوان عامل جنایت خانوادگی معرفی کرد و گفت :در دعوای خانوادگی، پدرم، مادرم را با چاقو زخمی کرد و از خانه بیرون رفت. من تلاش کردم مانع او شوم اما نشد. به همین خاطر مادرم را به بیمارستان رساندم.

 با افشای این ماجرا ماموران به ردیابی مرد میانسال پرداختند و در کمتر از ۳ ساعت وی را در قرچک ورامین شناسایی و بازداشت کردند .

مرد میانسال به قتل همسرش اعتراف کرد و در تشریح جزئیات ماجرا گفت :من و همسرم از همان ابتدای زندگی مشترک با هم اختلاف داشتیم .چند بار تصمیم به جدایی گرفتیم اما به خاطر دخترمان از طلاق منصرف شدیم. آخرین بار ساعت ۶ صبح بود که با همسرم صحبت کردم .من از رفتارهای او گلایه داشتم که به من بی اعتنایی کرد و خوابید. به همین خاطر  با هم درگیر شدیم و من که عصبانی شده بودم کارد آشپزخانه را برداشتم و چند ضربه به شکم و سینه همسرم زدم .وقتی او خونین روی زمین افتاد ترسیدم و فرار کردم.اما من قصد قتل همسرم را نداشتم و در یک لحظه نتوانستم خودم را کنترل کنم.

به دنبال اعتراف های این مرد،وی  به بازسازی صحنه جرم پرداخت و پرونده اش با صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد  تا به زودی به جرم وی رسیدگی شود.

این در حالی است که اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کرده‌اند.