حوادث رکنا: معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از فوت ۵ نفر در پی نشت احتمالی گاز مونوکسید کربن در یک منزل مسکونی در شرق این شهر خبر داد.

مرگ مشکوک و همزمان 5 زن و مرد مشهدی در یک خانه / اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا؛ آتشپاد دوم مهدی رضایی با بیان این مطلب گفت:در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام حادثه برای ساکنان یک منزل مسکونی گفت : ستاد فرماندهی آتش نشانی، بلافاصله گروه نجات و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۱۸ و ۶ پرا به محل حادثه واقع در بولوار شهید شفیعی این شهر اعزام کرد.

وی افزود: نجاتگران و آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند، ۵ نفر که در طبقه همکف این ساختمان ۲ طبقه زندگی می‌کرد، به دلیل استنشاق احتمالی گاز مونوکسید کربن ، دچار حادثه شده که متاسفانه این افراد شامل ۲ خانم و ۳ آقا بر اثر شدت حادثه در دم جان باخته بودند.

رضایی افزود: در بررسی‌های بیشتر در محیط داخلی منزل مشخص شد، آبگرمکن دیواری منزل فاقد دودکش بوده و بخاری این واحد مسکونی ۶۰ متری نیز دارای نقص فنی در سیستم دودکش است.

گفتنی است، تحقیقات بیشتر درباره علت دقیق وقوع این حادثه مرگبار توسط عوامل انتظامی در حال انجام است و پیکر جانباختگان برای تعیین دقیق علت فوت با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.