حوادث رکنا: طی یک عملیات اطلاعاتی تعدادی از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در همدان و تویسرکان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان دستگیر شدند.

دستگیری فعالان فرقه‌های انحرافی در همدان و تویسرکان
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا؛ و به نقل از روابط عمومی سپاه انصار الحسین(ع)، علی‌اکبر کریم‌پور معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان در راستای کاهش فعالیت‌های فرق ه‌ای طی یک عملیات اطلاعاتی تعدادی از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه را در همدان و تویسرکان دستگیر کردند.

 

وی افزود: در این عملیات 9 نفر از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در سطح استان دعوت، احضار و دستگیر شدند که پس از تفهیم اتهامات، پرونده قضایی آنها برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال شد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان عنوان کرد: این افراد با استفاده از بی‌اطلاعی برخی از شهروندان و با ادعاهای واهی مانند فرا درمانگری، شفابخشی، تشعشع دفاعی، ترک اعتیاد و ... اقدام به فعالیت‌های غیر قانونی و آموزش‌های انحرافی می‌کردند.

 وی ادامه داد: اقدام این افراد سبب آسیب‌های روحی روانی، انحراف در اعتقادات، توهین به مقدسات و در نتیجه تضعیف اعتقادات، آلوده‌سازی اخلاقی مخاطبین، تضعیف و فروپاشی خانواده‌ها شده است.

کریم‌پور با تأکید بر بصیرت‌افزایی تصریح کرد: مردم فهیم استان ضمن بالا بردن هوشیاری خود نسبت به فعالیت‌های انحرافی عرفان‌های نوظهور در محیط پیرامونی خود می‌توانند هرگونه برگزاری کلاس، تجمع و فعالیت‌های افراد در این خصوص را از طریق تلفن 114 ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان اطلاع رسانی کنند.