حوادث رکنا: فرمانده انتظامی "داراب" گفت: فردی که برادر 25 ساله خود را به قتل رسانده بود در کمتر از 24 ساعت در این شهرستان دستگیر شد.

پسر جوان برادرش را در داراب کشت / جنایت خانوادگی در خانه پدری
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

   به گزارش رکنا، سرهنگ "علیرضا نوشاد" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در محله "دریمی" شهرستان داراب، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سناریوهای تکراری خودروسازان داخلی در زمان قرعه کشی و فروش های فوق العاده / اختلالاتی که از بازرسی نظارتی دور است!

سناریوهای تکراری خودروسازان داخلی در زمان قرعه کشی و فروش های فوق العاده / اختلالاتی که از بازرسی نظارتی دور است!

وی افزود: کارآگاهان در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که قاتل 33 ساله به منزل پدرش مراجعه و به دلیل اختلافات شخصی با برادر خود درگیر و با سلاح سرد وی را به قتل و متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که قاتل که در درگیری  از ناحیه پیشانی نیز مجروح شده است با اسم مستعار جهت درمان به بیمارستان مراجعه کرده است.

سرهنگ "نوشاد" با بیان اینکه کارآگاهان سریعا به بیمارستان مراجعه و موفق شدند در کمتر از 24 ساعت قاتل را دستگیر کنند، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

این مقام انتظامی تصریح: شهروندان در هنگام اختلافات و درگیری خونسردی خود را حفظ کرده و قانونمندانه عمل کنند؛ زیرا وقوع چنین حوادثی موجب ضرر و زیان مادی و معنوی جبران ناپذیر خواهد بود.