رکنا: جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان از دستگیری پسری که پدر خود را در یکی از روستاهای دامغان به قتل رساند؛ در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد.

وقتی "چاقو دسته خودش را برید"/ قاتلِ پدر در دامغان "۱۰ ساعته" دستگیر شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش رکنا، سرهنگ سید علی میراحمدی در استان سمنان، اظهار داشت: در جریان یک نزاع خانوادگی، مردی 44 ساله توسط پسر خود به قتل رسید.

وی با بیان اینکه یکی از روستاهای شهرستان دامغان، محل وقوع این نزاع و جرم قتل بوده است تصریح کرد: قاتل 21 ساله در کمتر از 10 ساعت توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن تشریح چگونگی وقوع این قتل عنوان کرد: در پی گزارش وقوع درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای شهرستان دامغان، مأموران پلیس به‌سرعت در محل اعلام‌شده حاضر شده و مشاهده می‌کنند پدر خانواده توسط پسرش مورد اصابت چند ضربه چاقو قرارگرفته است.

میراحمدی با اشاره به انتقال فوری فرد مضروب به یکی از مراکز درمانی شهرستان دامغان عنوان کرد: مرد 44 ساله به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

وی با اشاره به پیگیری‌های اثربخش پلیس برای دستگیری پسر متهم به قتل عنوان کرد: پسر 21 ساله مقتول که متهم اصلی به قتل بوده است؛ در کمتر از 10 ساعت توسط مأموران پلیس شناسایی و دستگیرشده است.