سخنگوی اورژانس بابل از از مصدوم شدن 11 نفر اثر در انفجار مخزن آمونیاک در کشتارگاه طیور بابل خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاینغلامرضا روشن در گفت‌و‌گو با ایسنا - منطقه مازندران، از انفجار مخزن آمونیاک در کشتارگاه طیور بابل خبر داد و گفت: این انفجار 11 مصدوم داشت.

وی اضافه کرد: در ساعت 19 و 33 دقیقه چهارشنبه شب طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل مبنی بر انفجار مخزن آمونیاک کشتارگاه طیور در جاده بابل به بهمنیر گزارش شد که پس از دریافت این گزارش تکنسین‌های پایگاه بیشه‌سر، امیرکلا و رضی کلا در محل حاضر شدند.

سخنگوی اورژانس بابل با اشاره به اینکه مصدومان همگی دچار دیسترس تنفسی شدند، ادامه داد: این حادثه 11 مصدوم داشت که 10 مصدوم به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند و یک نفر نیز پس از اقدامات پزشکی اولیه حاضر به انتقال به بیمارستان نشد.

روشن با اشاره به اسامی مصدومان، اظهار کرد: مهدی رنجبر 37ساله، زین‌العابدین چراغعلی‌زاده 31 ساله، عباس قاسمی 42ساله، ایمان زاهدیان 32 ساله، محمد داداشی 35 ساله، احمد شخم‌گر 34 ساله، حمید ابو 40ساله، شمس‌اله نجات رمضان علی 37 ساله، یاسر تقی‌پور 35 ساله و صابر اشکپود 35 ساله مصدومانی بودند که به بیمارستان منتقل شدند و رحمت کارپیما بیشه 38 ساله در محل حادثه درمان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .