‌رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جوان 27 ساله ای که خواهر خود را به قتل رسانده بود، پس از 72 ساعت از زمان ارتکاب جرم دستگیر شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

‌به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ "سعید بالش زر" افزود: اول مرداد ماه طی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 خبری مبنی بر درگیری در یکی از روستاهای اطراف بخش پاتاوه به پلیس ‌گزارش شد.

وی اظهارکرد: بلافاصله ماموران انتظامی با حضور در محل اعلام شده، با جنازه دختری 18 ساله روبرو شدند که توسط برادر 27 ساله خود با روسری خفه شده بود.

سرهنگ سعید بالش زر تصریح کرد: با توجه به فرار قاتل بلافاصله ردیابی و پیگیری دلایل قتل توسط کارشناسان ما آغاز شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با پایش‌های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، مخفیگاه قاتل را در شهرستان نورآباد ممسنی شناسایی و با هماهنگی مقام محترم قضائی و اخذ نیابت قضایی‌، متهم به قتل را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از 72 ساعت از ارتکاب جرم دستگیر کردند.

رییس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اشاره به اینکه علت و انگیزه وقوع این قتل در حال بررسی است، در پایان اضافه کرد: متهم صراحتا به قتل خواهر خود اعتراف و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

آیا این خبر مفید بود؟