سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: معترضان به عدم دریافت بسته حمایتی، منتظر کد رهگیری نمانند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

گسترش‌نیوز: غلامرضا اشرفی اظهار کرد: به منظور رفاه حال سرپرستان خانوار که امکان مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی برای خرید سیم کارت و ثبت درخواست در سامانه *۶۳۶۹# ندارند و نیز افرادی که به دلیل برخی مشکلات ارسال پیامک، پس از ثبت درخواست در این سامانه کد رهگیری را دریافت نکرده‌اند از دیروز ۱۱ آذرماه امکان وارد کردن شماره حساب واریز یارانه، به جای کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir فراهم شده است.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌بایست با وارد کردن کد ملی، و شماره حساب واریز یارانه و کد امنیتی که در سایت برایشان نمایش داده می‌شود اقدام به ثبت درخواست رسیدگی به طرح حمایت معیشتی کنند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: لازم به ذکر است با توجه به اینکه سایت مذکور در بستر شبکه ملی اطلاعات کشور اقدام به ارائه سرویس می‌کند در زمان مراجعه به سایت باید تمامی فیلترشکن‌ها غیرفعال شوند در غیر این صورت سایت پیغام خطا را نمایش داده و کد امنیتی را به کاربر نشان نمی‌دهد.

اشرفی بیان کرد: بر اساس اعلام معاونت رفاه وزارت متبوع، تعداد زیادی از سرپرستان خانوار برای دریافت بسته حمایت معیشتی کد رهگیری دریافت کرده‌اند، آن دسته از افرادی که کد رهگیری دریافت نکرده‌اند ظرف امروز و فردا این کد را دریافت خواهند کرد و در این مورد جای هیچ گونه نگرانی نیست.

وی عنوان کرد: بر اساس اطلاعیه شماره (۶) ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهلت مراجعه به سایت حمایت معیشتی تا ۲۰ آذر است. هموطنان می‌توانند تا تاریخ ۲۰ آذرامسال برای ثبت درخواست رسیدگی به سایت Hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اظهارکرد: با توجه به اینکه شماره گیری با کد دستوری #۶۳۶۹* نیز به حداقل رسیده است طبق اعلام قبلی امروز سه شنبه ۱۲ آذرآخرین فرصت شماره گیری با این کد دستوری است و درصورت نیاز و ایجاد تقاضا هفته آینده نیز فرصتی برای سرپرستان خانواری که ازاین کد دستوری استفاده نکرده‌اند فراهم می‌شود.

منبع: تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟