سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: براساس پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی و رعایت مسایل بهداشتی مشمولان و مراجعه کنندگانی که بیماری زمینه ای دارند، جلسات شوراهای پزشکی و هیات های رسیدگی تا پایان ۳۰ فروردین ماه سال ۹۹ لغو شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا دراطلاعیه ای اعلام کرد: معاونت های وظیفه عمومی سراسر کشور روزانه پاسخگوی درخواست های تعداد زیادی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی در حوزه معافیت کفالت و پزشکی هستند، با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت این موضوع، جلسات شوراهای پزشکی و هیات های رسیدگی تا پایان ۳۰ فروردین ماه سال ۹۹ لغو شده است.

همچنین در این اطلاعیه آمده است: تاریخ جدید کمیسیون های معافیت پزشکی و کفالت بوسیله پیامک به اطلاع تمامی متقاضیان می رسد تا در تاریخ اعلامی در کمیسیون های مربوطه شرکت کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا از مشمولان و خانواده های آنان خواست که به حوزه های وظیفه عمومی در سراسر کشور مراجعه حضوری نداشته باشند و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، و یا سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و نیزکانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

به گزارش ایرنا، فاصله گذاری اجتماعی طرحی است که با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور اجرایی شد.

تاکنون ۴۱ هزار و ۴۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، تعداد متوفیان دو هزار و ۷۵۷ نفر و شمار بهبود یافته گان ۱۳ هزار و ۹۱۱ نفر رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .