پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

لیست قیمت خرید و سفارش فروش دستگاه های تصفیه اب قدکساز(https://ighadaksaz.ir/) پس از طی مدتی از فعالیت تاسیسات صنعتی و فرآیند انتقال آب، املاح موجود در آن موجب رسوب ‌گذاری در لوله و اتصالات خواهد شد. این امر موجب شده تا پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro و دستگاه تصفیه اب صنعتی ro در تاسیسات بسیار لازم و ضروری بوده و هدف مهم در انجام این کار کاهش رسوب در سیستم آبرسانی است. دستگاه تصفیه اب صنعتی ro محقق نخواهد شد مگر با استفاده از انواع رزین سختی‌ گیر و انواع آنتی اسکالانت تا به بالا نگه داشتن عمر مفید تاسیسات و پایین نیامدن عملکرد سیستم کمک شود. اگر علاقمند به مباحث تجهیزات صنعتی و یا قصد تهیه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro ro برای شرکت، کارگاه یا مجموعه صنعتی خود را دارید پیشنهاد می‌ کنیم این مطلب را تا به انتها بخوانید.

لیست قیمت خرید و سفارش فروش دستگاه های تصفیه اب سایت فروشگاهی قدکساز

 

✅ خدمات پس از فروش

 

امداد تصفیه آب صنعتی در کشور
✅ دستگاه تصفیه اب

 

آب شیرین کن های خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی
✅ سفارش آنلاین دستگاه

 

آسان و آنلاین فاکتورت تصفیه ابت رو صادر کن
✅ اضالت و ضمانت تصفیه

 

کیفیت کالاها زیر ذره بین متخصصان
✅ تعداد فروش دستگاه تصفیه

 

قیمت های منصفانه و رقابتی
✅ مشاوره تخصصی رایگان

 

پاسخگویی آنلاین 24 ساعته

خوزستان، اهواز ،شهرک صنعتی شماره 2 فاز 2 بلوار اصلی شرکت آب پاک سازان  06133739660

دستگاه تصفیه اب صنعتی ro

املاح و عناصر موجود در آب با توجه به میزان و نوع املاح درجه سختی آب را تعیین کرده و به لحاظ درجه بندی درصد سختی آب در مناطق مختلف و با توجه به منطقه جغرافیایی متفاوت می ‌باشند. وقتی آب سخت به وجود می ‌آید که مملو از مواد معدنی سنگین شامل کلسیم و منیزیم، آهن، منگنز، آلومینیوم و روی باشد. هرچقدر میزان کلسیم و منیزیم بیشتر باشد میزان درصد سختی آب نیز بالاتر خواهد بود. آب سخت در سیتم و تجهیزات صنعتی و کارگاهی مشکلاتی مانند ایجاد رسوب و گرفتگی را در سیستم لوله‌ های آب به وجود می آورد که صنایع برای حل این مشکل به سراغ دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro می روند و یا از پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro بهره می برند.

 • دستگاه تصفیه آب صنعتی
 • دستگاه تصفیه آب خانگی
 • دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
 • دستگاه تصفیه آب دبل
 • دستگاه تصفیه آب دریایی
 • دستگاه تصفیه آب کانتینری
 • تجهیزات تصفیه آب صنعتی

3

کاربرد های دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro

 • قابلیت شیرین سازی و تصفیه آب دریا
 • صنایع تولید آب بسته‌ بندی و شرب
 • تامین آب مصرفی صنایع بزرگ مانند فولاد و صنایع آبکاری فلز
 • تامین آب مصرفی در صنایع شیمیایی ، داروسازی ، غذایی ، یخ‌ سازی و آب‌ مقطر سازی
 • آب مصرفی صنایع سلولزی تولید کاغذ
 • تامین آب مصرفی دیگ بخار، برج خنک کننده، چیلر و سیستم های حرارتی
 • تامین آب مصرفی دامداری، مرغداری و پرورش طیور، همچنین واحد های گلخانه ‌ای و ...

پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro

کاهش سختی آب با استفاده از آنتی اسکالانت به عنوان یکی از انواع مواد شیمیایی دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro، برای جلوگیری از ماندگاری رسوب‌ در تصفیه آب ro استفاده می شود که از شیوه ‌های متداول و مطمئن کاهش و حذف سختی آب جهت تصفیه آب است. این روش نسبت به سایر روش‌ها است که در مقیاس صنعتی اجرا شده، جدیدتر بوده و در مقیاس خانگی نیز استفاده می ‌شود. پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro در این روش به این ترتیب است که با عبور آب از داخل فیلتر ممبران تمامی املاح و ناخالصی ها جدا می ‌شود.

مراحل پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro

با گذشت زمان به دلیل وجود نمک‌های محلول در آب ورودی به سیستم دستگاه تصفیه اب صنعتی ro، محل‌ های عبور آب از غشا دچار گرفتگی و به اصطلاح انسداد می شود. از مواد شیمیایی مهم در دستگاه تصفیه اب صنعتی ro ro آنتی اسکالانت anti-scalant است که در مرحله پیش تصفیه دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro یا همان آب شیرین کن نقش موثری دارد. دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro با بهره بردن از تکنولوژی اسمز معکوس بهترین نوع فیلتر و تصفیه آب ro محسوب می گردد. برای مانع شدن از ته نشین شدن املاح و رسوب املاح بر روی سیستم آب ورودی باید دستگاه تصفیه اب صنعتی ro ro از طریق تزریق میزان دوز متناسبی از آنتی اسکالانت تنظیم شود. عدم بهره بردن از این ماده حیاتی سبب آسیب جدی به دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro شده و باعث کاهش شدت جریان آب خروجی و همچنین بالا رفتن TDS آب خواهد شد.

مزیت های استفاده از دستگاه تصفیه اب صنعتی ro ro

اگرچه ممکن است در درجه اول هزینه برخی اقدامات مربوط به پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro بالا به نظر برسد ولی نباید این اشتباه صورت گیرد تا با تهیه و استفاده از آنتی اسکالانت کم کیفیت، به سیستم تاسیسات صنعتی آسیب وارد نمود، چرا که در آن شرایط دو هزینه به مجموعه تحمیل می ‌گردد. یکی از هزینه ها مربوط به هزینه تهیه خرید آنتی اسکالانت و دوم هزینه خرید تجهیزات و قطعات آسیب دیده ناشی از آنتی اسکالانت نامرغوب در زمانی که دچار خسارت و مشکلات گردد. با در نظر گرفتن و رعایت این موارد از جمله مزیت های چشمگیری که می ‌تواند به وجود آید افزایش طول عمر مفید سیستم به دلیل عدم تشکیل رسوبات خواهد بود که مزایای دیگری نیز به وجود می ‌آورد و در ادامه آن ها را بر می شماریم:

 • افزایش شدت جریان آب عبوری
 • افزایش کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب RO
 • کاهش افت فشار، افزایش فشار مورد نیاز، کاهش مصرف انرژی و هزینه ناشی از آن
 • جلوگیری از کار افتادگی مکرر سیستم لوله کشی در مقیاس صنعتی

بنابراین دارندگان این دستگاه‌ها اقدام به خرید آنتی اسکالانت نموده که در انتخاب و خرید آنتی اسکالانت کیفیت بالای آن مهم‌تر از با قیمت تمام شده می‌باشد. در صورت استفاده از آنتی اسکالانت مرغوب ممبران در دستگاه‌ها سالم باقی مانده و از تحمیل هزینه اضافی جلوگیری خواهد شد.

کلام آخر

4

به طور کلی قیمت و هزینه پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro و دستگاه تصفیه اب صنعتی ro به وسیله آنتی اسکالانت و ... هر میزانی که باشد به جهت وظیفه بسیار مهمی که بر عهده دارد، به لحاظ اقتصادی توجیه پذیر بوده و دارای ارزش است، چرا که از تحمیل هزینه های بالای آسیب یا تعویض به صاحب دستگاه و کارفرما جلوگیری به عمل می‌ آورد. شرکت آب پاکسازان به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع سیستم های دستگاه تصفیه اب صنعتی ro بوده که به صورت حرفه ای در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت سیستم ها و دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی ro فعالیت می نماید.

فونت این سایت بر پایه سایت iran font ایران فونت(irfont.ir) است.

این شرکت جهت تامین نیاز بازار و شرکت ها اقدام به واردات تمامی تجهیزات به روز پیش دستگاه تصفیه اب صنعتی ro، تصفیه آب ro، دستگاه تصفیه اب صنعتی ro ، تصفیه فاضلاب و ... می کند.این مجموعه با همراهی تیم خلاق و مجرب خود به ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه بهروری سیستم های آب می پردازد که متقاضیان جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایند.

منبع: شرکت تصفیه اب قدکساز نمایندگی انحصاری کارخانه اب پاک سازان بزرگترین تولید کننده دستگاه های تصفیه اب در خاورمیانه