​بهنوش بختیاری عکسی با چادر در حرم امام هشتم به اشتراک گذاشته است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران، بازیگر است. بهنوش بختیاری فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. بهنوش بختیاری از منشی‌گری وارد بازیگری شد. بهنوش بختیاری حالا تاجر و مالک برند لباس و جواهرات اختصاصی است. بهنوش بختیاری در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد.

 بهنوش بختیاری بازیگر معروف با انتشار عکسی کنار خانواده اش همه را سوپرایز کرد. این بازیگر در این عکس با شلواری خارج از عرف کنار اعضای خانواده اش دیده می‌شود.بهنوش بختیاری بازیگر بسیار پرحاشیه در فضای مجازی عکسی را از خود با مانتوی سنتی و در قالب یک مدل به اشتراک گذاشت.بهنوش بختیاری بازیگر معروف ایرانی که بیشتر او را با بازی در نقش‌های طنز تلویزیونی می شناسیم، رابطه عجیب و جالبی با با امیر تتلو داشته و دارد.

بهنوش بختیاری در پست اینستاگرامش در اظهار نظر عجیبی گفت تتلو فحش هم می‌دهد به دل می‌نشیند! این یکی از عجیب‌ترین اظهارنظر سلبریتی‌ها در مورد امیر تتلو بود. البته خانم بختیاری خیلی زود این پست را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد اما اگر نگاهی بیندازیم به پیج این خانم بازیگر علاقه بهنوش خانم به تتلو به وضوح قابل تشخیص است.

بیوگرافی بهنوش بختیاری

پدرش کارخانه تولید ابزار ایمنی داشت و مادرش خانه دار است، یک برادر به نام بهزاد و یک خواهر به نام تینوش دارد و اصالتا بختیاری هستند. بهنوش بختیاری شاگرد ممتاز مدرسه بود و می‌خواست پزشک شود اما در کنکور قبول نشد و به اصرار دوستش شقایق سال بعد در کنکور مترجمی زبان فرانسه شرکت کرد و قبول شد.

بهنوش بختیاری می‌گوید: زمانی که دانشجو بودم، اوایل خرید و فروش قطعات کامپیوتر می کردم. بعد فروشنده عمده لنزهای رنگی چشم شدم و سپس مدتی منشی آموزشگاه کنکور بودم. آن زمان خیلی به کتاب علاقه داشتم.

او ادامه می‌دهد: به پیشنهاد پسر خاله دوستم شقایق که بازیگر تئاتر بود، در کلاس های آموزش بازیگری مهتاب نصیرپور شرکت کردم و آنجا بود که فهمیدم دنیای من، دنیای هنر است. در آن کلاس ها با نگار عابدی، سحر صباغ سرشت، شایسته ایرانی و بهاره مشیری همکلاسی بودم که الان هر کدام در عرصه هنر موفق هستند. بهنوش بختیاری اولین بار در سال 1375 وقتی 21 ساله بود، با معرفی خانوم نصیرپور در سریال هوای تازه بازی کرد و نخستین بار 20 هزار تومان که رقمی نبود دستمزد گرفت. بعد از چندین تجربه بازیگری به علت دستمزد کم، وارد منشی گری پشت صحنه شد.