پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

استفاده از قانون جذب در زمینه‌های مختلف زندگی اهمیت بسیاری دارد. اگر دوست دارید بدانید؛ کیا با قانون جذب ازدواج کردند و در مورد تاثیر شگفت انگیز این قانون در رابطه با ازدواج بدانید، پیشنهاد می‌کنم مقاله قانون جذب برای ازدواج مطالعه کنید!

در میان قوانین مختلف که در دنیا وجود دارند، شگفت انگیزترین آنها قانون جذب است. همه افراد دنیا برای یکبار هم که شده اسم این قانون را شنیده‌اند. استفاده از قانون جذب شما را به اهداف و علایق و خواسته هایتان می‌رساند. پیش از استفاده از این قانون، لازم است با چیستی و نحوه استفاده از آن آشنا شوید.

همانطور که قانون جاذبه زمین، یک قانون ثابت شده است، قانون جذب نیز در دنیا به اثبات رسیده است. این قانون همواره در زندگی ما تاثیرگذار است. چه نسبت به آن آگاه باشید چه ناآگاه، در واقع خواسته یا ناخواسته در زندگی خود این قانون را مورد استفاده قرار می‌دهید.

برای رسیدن به آرزوها و هدف هایی که دارید، قانون جذب به شما کمک شایانی می‌کند. پس لازم است پیش از استفاده، بدانید که چطور می‌توانید با استفاده از این قانون به آرزوهایتان برسید و باید روش استفاده از آن را بدانید.

برای اینکه بتوانید از قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بهره ببرید، ما سعی کرده‌ایم  به پرسش هایی که در رابطه با قانون جذب متداول هستند پاسخ دهیم و در این مطلب شما را کاملا با این قانون و ارتعاش آشنا کنیم و به پرسش کیا با قانون جذب ازدواج کردند پاسخ دهیم.

تاریخچه قانون جذب

خوب است پیش از استفاده از قانون جذب و رسیدن به پاسخ کیا با قانون جذب ازدواج کردند، در رابطه با تاریخچه آن بیشتر بدانید. این قانون را نخستین بار بودای جاودانه در صدها سال پیش بنیان‌گذاری نمود. او اعتقاد داشت که انسان به هر آنچه که بیندیشد، تبدیل می‌گردد.

اساس و پایه اصلی قانون جذب، همین تفکر می‌باشد. به مرور زمان این مفهوم وارد فرهنگ‌های سایر کشورها از جمله کشورهای غربی شد. در پی گسترش آن، مفهوم دیگری تحت عنوان کارما در جوامع بشری رواج پیدا کرد.

با گذشت سالیان و قرون مختلف، اغلب مردم به این باور رسیدند که رفتارهایی که بروز می‌دهند، بر جهان و محیط اطراف تاثیرگذار هستند. در نهایت نیز نتیجه این رفتارها در زندگی خود فرد، مشاهده خواهد شد. تفاوتی هم نمی‌کند که این رفتارها بد باشند یا رفتارهای خوب و پسندیده ای باشند. هر فردی بازخورد رفتارهای خود را خواهد دید و به نتیجه آن خواهد رسید.

با شرکت در دوره قانون جذب آکادمی مهرآفرین، با این قانون و راهکارهای آن کاملا آشنا خواهید شد.  

بررسی قانون جذب و مفهوم آن

قبل از اینکه بگوییم کیا با قانون جذب ازدواج کردند، مفهوم این قانون را بررسی ‌می‌کنیم. قانون جذب بدین شکل است که انسان ها بر روی هر آنچه که تمرکز می‌نمایند و هر احساسی که داشته باشند، به سمت کائنات، ارتعاشات خاصی را می‌فرستند. ارتعاشاتی که توسط افراد به کائنات ارسال شده، با ارتعاشات شبیه به خود که در جهان وجود دارند، تطابق پیدا می‌کنند.

در نهایت همان مواردی که افراد بر آنها تمرکز نموده بودند، به سمت آنها برگشت داده می‌شوند. علت اینکه همواره توصیه می‌شود که احساسات و افکار خود را کنترل نمایید، همین مسئله ذکر شده است.

نویسندگانی که مهر تایید بر قانون جذب می‌زنند؛ معتقد هستند که در تمام شرایط و در هر احوالی، این قانون در کنار انسان‌ها است و تاثیر بسیاری بر زندگی آنها می‌گذارد. مفهوم کلی این قانون این است که اتفاقات و مسائلی که در زندگی شما رخ می‌دهند، مسائلی هستند که شما قبلا بر روی آنها تمرکز داشته‌اید و آنها را در تفکر و ذهن خود پرورش داده‌اید.

علت این امر این است که انسان‌ها و کائنات دارای قدرت جذب مغناطیسی مشابهی هستند و با استفاده از این قانون می‌توانند به اهداف و خواسته های ایده‌آل و رویایی خود برسند.

شناخت قانون جذب همسر

در پاسخ به سوال کیا با قانون جذب ازدواج کردند و در رابطه با شناخت قانون جذب، مهم‌ترین نکته این است که در نخستین گام شما باید بدانید در زندگی چه هدفی دارید؟ خواسته اصلی شما در زندگی چیست و بیشتر از همه چیز در زندگی خود چه چیزی را می‌خواهید؟ آکادمی مهرآفرین و بانو اعظم صادقیان به شما کمک می‌کنند که این قانون را بهتر بشناسید.

باید برای تحقق یافتن اهداف خود و رسیدن به آنها باور داشته باشید و در این مسیر تلاش نمایید. بعد از اینکه خواسته‌ها و اهداف خود را شناختید، با اهمیت‌ترین کار این است که بر روی این اهداف و کارهایی که برای رسیدن به آنها قرار است انجام دهید، تمرکز نمایید. افکارتان را کنترل کنید و به طور هدفمندی آنها را تنظیم نمایید تا آنها را جذب کنید. زیرا افکار منفی شما اتفاقات منفی را در زندگی شما جذب خواهند کرد. همچنین افکار مثبتی که دارید، اتفاقات مثبت را به زندگی شما جذب ‌می‌کنند.

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

کیا با قانون جذب ازدواج کردند؟ اصلا قانون جذب واقعی است؟ در فلسفه اندیشه نوین، قانون جذب یا همان Law Attraction، باوری مهم و اساسی می باشد که طبق آن افراد با تمرکز کردن بر روی افکار مختلف منفی یا مثبت، تجربه اتفاقات منفی یا مثبت را خواهند داشت. این قانون جنجالی دارای طرفداران و مخالفان بسیاری است.

طبق قانون جذب، هر آنچه که انسان به آن بیندیشد، همان را از کائنات دریافت خواهد کرد. در واقع اگر شما بر این باور باشید که توان انجام کاری را دارید یا ندارید، در هر دو حالت، تفکرات و باورهای شما در زندگی واقعیتان تاثیر خود را می‌گذارند و منجر به موفقیت یا شکست شما خواهند شد.

ممکن است برای شما این ‌ها پیش آمده باشد که آیا قانون جذب واقعیت دارد یا خیر؟ کیا با قانون جذب ازدواج کردند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت؛ مزیت مهمی که این قانون دارد این است که باعث می‌شود که موانع ذهنی شما از بین بروند و برای پیشرفت و رشد ذهن و باورهای شما، پیش زمینه ای ایجاد می‌کند. لذا نمی‌توان به طور صددرصدی گفت که این قانون مفید یا بی فایده است. در واقع این مسئله بستگی به خود افراد دارد.

    اثبات قانون جذب از روش علمی

اثبات قانون جذب از روش علمی

کیا با قانون جذب ازدواج کردند؟ آیا این قانون از روش علمی قابل اثبات است؟ ممکن است شما هم در رابطه با ارسال انرژی به کائنات، تاثیرگذاری تفکرات مثبت، قانون جذب و روش بهره بردن از آن برای نیل به آرزوها و هدف‌هایی که دارید، شنیده باشید. در مواردی هم چه آگاهانه و چه ناخواسته ممکن است از آن استفاده کرده باشید.

کیا با قانون جذب ازدواج کردند؟ آیا این قانون از روش علمی قابل اثبات است؟ ممکن است شما هم در رابطه با ارسال انرژی به کائنات، تاثیرگذاری تفکرات مثبت، قانون جذب و روش بهره بردن از آن برای نیل به آرزوها و هدف‌هایی که دارید، شنیده باشید. در مواردی هم چه آگاهانه و چه ناخواسته ممکن است از آن استفاده کرده باشید.

>

  • در رابطه با باورهای مثبت و منفی، قانون ژنتیک و قانون جذب به نتایج مشابه و همانندی رسیده‌اند. در قانون ژنتیک به اثبات رسیده است که اعتقادات منفی یا مثبت در افراد به نسل بعدی آنها منتقل می‌گردند. در واقع فرزندان این موارد را از والدین به ارث می‌برند.
  • علم روانشناسی نیز ثابت کرده است که جملات تاکیدی موجود در قانون جذب، بر روی انسان ها بسیار تاثیرگذار هستند.
  • فرضیه گسترش یافتن ارتعاشات موجود و فرکانس ها توسط نورورن‌های آیینه ای ثابت می‌گردد.
  • تصوراتی که فرد از خود دارد، بر آینده او تاثیرگذار هستند. با داشتن تصور مثبت از آینده و باور به آن، آینده تصور شده محقق می‌گردد.

 

نحوه استفاده کردن از قانون جذب

در جهان امکانات منحصربه‌فردی وجود دارند که شگفت انگیز هستند. با درک این امکانات می‌توانیم از آنها برای رسیدن به خواسته‌ها و اهداف خود و بهتر کردن شرایط زندگی خود استفاده نماییم. قانون جذب یکی از همین امکانات است که آگاهانه یا ناآگاهانه در زندگی خود از آن بهره می‌بریم و نقش مهمی در زندگی ما دارد. با استفاده از این قانون می‌توانید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید تا به آرزوها و اهداف خود برسید.

تمام قوانین حاکم بر طبیعت قابل درک هستند و این قابلیت را دارند که تحت کنترل درآیند. استفاده از قانون جذب نیز ساده می باشد و به آسانی تحت کنترل و اختیار گرفته می‌شود. البته باید برای رسیدن به اهداف، اراده قوی داشته باشید و تلاشگر باشید. پیش از اینکه روش بهره بردن و استفاده از قانون جذب را بفهمید، خوب است بدانید که در حالت عادی نیز شما از این قانون به طور ناخودآگاه استفاده می‌کنید و بر شرایط زندگی مسلط هستید.

در همه احوال و به طور همیشگی، قانون جذب وجود دارد و برای این قانون تفاوتی نمی‌کند که شما چه شخصی هستید. در صورتیکه به صورت خواسته یا ناخواسته بر روی مسئله ای تمرکز نمایید، ذهن شما ارتعاش و انرژی آن را به دنیا وکائنات ارسال می‌کند. در این میان برای کائنات اهمیتی ندارد که شما به چه می‌اندیشید. کائنات به ارتعاش ارسالی توسط شما، چه این ارتعاش مثبت باشد و چه منفی، پاسخ می‌دهد.

   

آشنایی با اصول اولیه قانون جذب

برای بهره بردن از قانون جذب، لازم است آشنایی نسبت به اصول اولیه آن داشته باشیم. و از این قانون آسان در زندگی خود استفاده کنیم. برای درک بهتر این قانون و نحوه استفاده از آن می توانید از سرکار خانم اعظم صادقیان و آکادمی مهرآفرین مشاوره‌های لازم را اخذ نمایید. به منظور اینکه با قانون جذب، زندگی خود را تغییر دهید و مطابق با آرزوها و اهداف خود آن را بسازید، لازم است مراحل زیر را طی کنید.

  • در گام اول، باید بخواهید. لازم است بخواهید تا بتوانید به دست آورید.
  • در گام دوم، باید باور کنید. لازم است نسبت به رسیدن به اهداف و تحقق یافتن آرزوهای خود، ایمان حقیقی و قلبی داشته باشید.
  • در گام سوم، نوبت به دریافت کردن می‌رسد. اگر دو گام نخست را به درستی سپری کرده باشید، در این گام به اهداف خود می‌رسید.

چرا گاهی Law Attraction کار نمی کند؟

همه ما چه نسبت به قانون جذب، شناخت و آشنایی داشته باشیم و چه نداشته باشیم، در زندگی خود از آن استفاده می‌کنیم. ممکن است گاهی این سوال ها برای شما پیش آید که کسی از این قانون نتیجه گرفته است؟ کیا با قانون جذب ازدواج کردند؟ چرا قانون جذب عمل نمی‌کند یا بپرسید چرا نمی توانم به کمک این قانون به خواسته‌ها و اهدافم برسم.

در پاسخ به این پرسش‌ها باید گفت؛ اگر قصد دارید از این قانون به بهترین نحو ممکن استفاده کنید، لازم است افکار مخرب و منفی را از خودتان دور کنید. قانون جذب، در تمام لحظات زندگی و برای تمام افراد کار می‌کند. در این راستا تفاوتی میان انسان‌ها وجود ندارد و این قانون برای همه کاربرد دارد.

در صورتی‌که شما هنوز به خواسته‌های خود نرسیده‌اید یا نتیجه دلخواه را از قانون جذب نگرفته‌اید، لازم است مراجعه‌ای به افکار و احساسات خود داشته باشید. موانع موجود در راه رسیدن به آرزوهای خود را بررسی کنید. خود شما مانع اساسی تحقق نیافتن آرزوهایتان هستید.

 

انتقادهایی که در مورد Law Attraction مطرح می شوند

تمام نظریاتی که در جهان وجود دارند، دارای موافقانی هستند. همچنین مخالفانی دارند که آنها را نقض می‌کنند و نسبت به آنها انتقاد می‌کنند. قانون جذب نیز مانند تمام قوانین، موافقان و مخالفان خود را دارد. بیشترین نقدی که مخالفان این قانون ارائه می‌کنند این است که آن را غیر واقعی تلقی می‌کنند.

مخالفان این قانون اعتقاد دارند که این قانون انسان ها را فریب می‌دهد و به آنها وعده‌های دروغین می‌دهد. اما مخالفان، اثباتی برای این سخن خود ندارند. با وجود تمام افکار منفی مخالفان قانون جذب، بسیاری از افراد هستند که به کمک این قانون به خواسته‌ها و اهداف خود رسیده‌اند.

در نهایت همه ما می‌دانیم که هر نظریه ای دارای یک‌سری موافقان و یک‌سری مخالفان است. بهره بردن یا نبردن از آن، به انتخاب شخصی فرد بستگی دارد.

 

منظور از ارتعاش ذهن چیست؟

منظور از ارتعاش ذهن این است که زمانی‌که ذهن انسان به جهان، ارتعاشات فکری مختلفی را ارسال می‌کند، باعث می‌شود که امواج مشابهی به طرف خود جذب نماید. سپس این افکار تبدیل به واقعیات زندگی فرد می‌گردد. زمانیکه شما نگران مسئله ای می‌باشید، به طور ناخودآگاه به مسئله منفی می‌اندیشید.

به همین خاطر نگرانی‌های شما بعد از گذشت مدت زمانی، تبدیل به حقیقت می‌شوند. در واقع طبق قانون عمل و عکس العمل، شما انرژی که ارسال نموده‌اید را دریافت می‌کنید. اگر افکار ارسالی شما مثبت باشند، همان انرژی مثبت توسط دنیا به سمت شما ارسال می‌شود.

یکی از مهم‌ترین قوانینی که در جهان وجود دارند، ارتعاش ذهنی است. به کمک ارتعاش ذهنی می‌توانید به آسانی به اهداف و خواسته‌های خود دست پیدا کنید. در واقع ارتعاش، اصلی‌ترین راز قانون جذب می‌باشد. به منظور رسیدن به اهدافتان لازم است خواسته‌ها و اهداف خود را با استفاده از ارتعاش به کائنات ارسال نمایید. از طریق باعث می‌شوید که خواسته ها و اهداف شما محقق شوند.

برای شناخت بهتر ارتعاش ذهن، آکادمی مهر آفرین و بانو اعظم صادقیان در کنار شما هستند.

 

بهره بردن از قانون جذب در زندگی

استفاده از قانون جذب در تمام مسائل زندگی از جمله ازدواج، کار و... رایج است. با پرسش به سوال کیا با قانون جذب ازدواج کردند، به تاثیر آن در ازدواج پی خواهید برد.

معنی ساده قانون جذب این است که هر آنچه که ما بر روی آن متمرکز می‌شویم، وارد زندگی ما خواهد شد. اغلب مردم معتقد هستند که همه افراد صرف نظر از ملیت، اعتقادات و باورهای مذهبی، سن و جنسیت، تحت تاثیر قوانینی هستند که بر جهان حاکم می‌باشند.

قانون جذب نیز جزء قوانین حاکم بر جهان است که با استفاده نمودن از قدرت ذهن انسان، افکار او را ترجمه می‌کند و این افکار را چه مثبت و چه منفی باشند، به حقیقت تبدیل می کند. شما می‌توانید از اصولی که بر قانون جذب حاکم هستند در زندگی روزمره خود استفاده کنید و بر روی افکار مثبت خود در راستای رسیدن به اهداف بزرگ و کوچک، تمرکز نمایید.

  ازدواج-با-قانون-جذب

با قانون جذب ازدواج کردن؟!

کیا با قانون جذب ازدواج کردند؟ آیا این قانون تاثیری بر جذب عشق دارد؟ ارتعاشاتی که ذهن انسان به طور مداوم به دنیا ارسال می‌کند، متناسب با افکار انسان ممکن است منفی یا مثبت باشند. حتی در زمانی که انسان خواب است ارتعاشات ذهن او توقف پیدا نمی‌کند. زیرا در آن زمان هم نمی‌توان مانع بروز احساسات شد.

همین مساله بیانگر این است که انسان در میان سایر موجودات، منحصر به فرد است. با توجه به اینکه روند زندگی انسان ها را احساسات کنونی آنها مشخص می‌کند، عواطف انسانی و احساسات از جمله موضوعات با اهمیت در قانون جذب هستند.

با استفاده از قانون جذب، می‌توانید به زندگی خود عشق مد نظرتان را جذب نمایید. برای استفاده از قانون جذب عشق، باید ارتعاشاتی که برای این امر لازم است به کائنات ارسال کنید تا کائنات نیر پاسخ این ارتعاش را به سمت شما بفرستد. دقیقا به خاطر همین است که باید نسبت به احساسات و افکار خود کنترل داشته باشید تا بتوانید ارتعاشات مناسبی را به جهان ارسال کنید.

 

جذب پول و ثروت به کمک Law Attraction

در این مقاله صرفا قصد نداریم بگوییم کیا با قانون جذب ازدواج کردند، بلکه تاثیر این قانون در جذب ثروت را هم بررسی می‌کنیم. اگر قصد دارید به کمک قانون جذب، ثروتمند شوید و در اندیشه جذب ثروت هستید، در ابتدا لازم است نگرش خود را تغییر دهید.  همانطور که ذکر شد قانون جذب بدین شکل است که شما با اندیشیدن به مسئله‌ای ارتعاشات آن را به کائنات می فرستید. کائنات نیز به آنها پاسخ می‌دهد.

به همین خاطر اگر قصد جذب ثروت به زندگی خود را دارید باید طرز فکر و اندیشه خود را تغییر دهید. تصور نکنید که ثروتمند شدن شما امری غیر ممکن و محال است. همچنین نباید نسبت به ثروتمندان و پول، افکار منفی داشته باشید. رسیدن به این هدف، کار آسانی نیست اما با گذشت زمان می‌توانید باورها و افکار درست را جایگزین افکار منفی کنید و افکار خود در رابطه با پول را تغییر دهید.

 

استفاده از Law Attraction برای سلامتی

در این مطلب به بررسی قانون جذب پرداختیم و سعی کردیم بگوییم کیا با قانون جذب ازدواج کردند. در مورد جذب سلامتی نیز نکته مهم این است که شما بیماری که دچار آن شده‌اید را یک شرایط غیر قابل تغییر در نظر نگیرید. بلکه لازم است بدانید که این بیماری صرفا هشداری است که شما بیشتر از قبل به سلامت خود اهمیت دهید و از خود مراقبت کنید. آرزوی همه انسان‌ها این است که که همیشه از سلامتی برخوردار باشند.

برای اینکه به کمک قانون جذب، سلامتی را جذب کنید، باید همیشه خود را انسانی شاداب و سالم تصور نمایید و افکارتان را در مسیر مثبت هدایت کنید. برای این کار باید سلامت خود را در حال حاضر در نظر داشته باشید نه اینکه آن را محدود به آینده کنید. هم زمان با استفاده از این قانون حواستان به بیماری که دارید هم باشد و آن را جدی بگیرید و در کنار آن روحیه خود را با انگیزه و قوی حفظ کنید تا در مقابل بیماری دچار ضعف و ناتوانی نشوید.

 

دید قرآن در مورد قانون جذب

از دید قرآن نیز استفاده از قانون جذب ایرادی ندارد و انسان ها همواره می‌توانند در زندگی خود از این قانون استفاده کنند. صرفا اگر تفکرات شرک آمیز در ذهن انسان ایجاد شود، استفاده از این قانون ممنوع خواهد بود. هیچ منافاتی بین قانون جذب با اراده خداوند وجود ندارد. در اصل این اراده و خواست خداوند است که بر تمام قوانینی که در جهان وجود دارند چیره می‌شود.

شما می‌توانید به نحوی در کنار عقاید مذهبی خود از این قانون استفاده کنید که خدشه‌ای بر  باورهای مذهبی شما وارد نشود. شما اختیار دارید مسائل مختلفی که در زندگی دارید را بررسی کنید و بر اساس عقل خود تصمیم بگیرید و رفتار کنید. بهره بردن از قانون با باورهای اسلامی تناقضی ندارد.

 

قانون جذب در مجموعه مهرآفرین

قانون جذب انسان‌ها را مسئول سرنوشت خود می‌داند. این قانون می‌گوید فقط خود انسان‌ها توان تغییر زندگی خود را دارند. با استفاده از این قانون می‌توانید تفکرات مثبت خود را تبدیل به واقعیت کنید و شاهد تاثیر این قانون در زندگی خود باشید.