پلاتینر؛ کمربندی که به صورت معجزه‌آسا انواع دردهای کمر را درمان می‌کند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

کمردرد یکی از شایع‌ترین دلایل مراجعه افراد به پزشک در سراسر جهان به شمار می‌رود. این عارضه از دلایل اصلی  است که بسیاری از افراد را از کار خود باز می‌دارد. خوشبختانه، درمان خانگی ساده‌ای در دسترس است که در عرض چند هفته روند بهبود را کامل می کند و نیاز به جراحی را برطرف می‌سازد.  

در ادامه این مقاله یکی از بهترین راه‌های تسکین درد کمر به کمک کمربند UIC پلاتینر و نحوه خرید آن را معرفی می‌کنیم. با مطالعه این مقاله به راحتی دردهای کمر خود را در خانه درمان کنید.

تکنولوژی‌‌ UIC کمربند پلاتینر

ما در سایت فروشگاهی بیدارطب به این پرسش پاسخ می‌دهیم که آیا واقعا خرید کمربند پلاتینر در بهبود درد کمر نقش دارد یا خیر؟ برای پاسخ باید با توانایی‌های کمربند پلاتینر بیشتر آشنا شویم.

پلاتینر یک کمربند طبی برقی است. این کمربند گاهی به عنوان کمربند ماساژور حرارتی نیز شناخته می‌شود. سازنده این کمربند شرکت آلمانی به نام زایس ترونیک

است.

فناوری پلاتینر همان تکنولوژی فیزیوتراپی است که برای تسکین دردهای کمر، زانو و گردن از آن استفاده می‌کنند. این تکنولوژی با نام اختصاری UIC شناخته می‌شود و متشکل از سه بخش است که عبارتند از:

    • اولتراسوند جریان خون در بافت صدمه‌دیده کمر را افزایش می‌دهد. گرمایی را در عمق اندام‌های ملتهب و دردناک کمر ایجاد می‌کند. این عمل به تسکین درد و کاهش التهاب آن می‌انجامد.

    • همراهی اشعه مادون قرمز یا انفرارد با اولتراسوند خون را غنی از اکسیژن و مواد مغذی خواهد کرد تا سرعت ترمیم آسیب بالا رود.

    • کلاک پالس نیز با تاباندن پالس‌های الکتریکی و ایجاد ماساژ ملایم ناحیه آسیب‌دیده را تحریک می‌کند. این تکنولوژی با تحریک بافت‌ها در تولید کلاژن، ترمیم زخم‌ها و آسیب‌ها نقشی موثری ایفا می‌کند.

همراهی این سه تکنولوژی در کمربند پلاتینر تحول درخشانی در درمان انواع دردهای کمر به شمار می‌آید. به گونه‌ای که سنگ بنایی جدید در درمان بیماران خواهد بود.

666613-14-31

کاربردهای درمانی کمربند پلاتینر

پزشکان در کنار سایر گزینه‌های موثر درمانی مانند ازون تراپی، آب درمانی، آزادسازی بافت میوفاشیال، باندهای درمانی کینزیوتیپ، خرید کمربند پلاتینر را توصیه می‌کنند و از آن بهره می‌برند. آن‌ها معتقدند درمان الکتروتراپی پلاتینر در رفع بیماری‌های زیر موثر واقع می‌شود:

    • آماس عصب کمر

    • تسکین درد ناشی از خارهای استخوانی

    • درمان فتق دیسک کمر

    • تسکین درد عصب سیاتیک

    • گیرافتادگی و درد عصب کمر

    • اسپاسم عضلات کمر، کشیدگی و پیچ خوردگی عضلات کمر

    • کمر درد شدید، کمر درد فوقانی، کمر درد تحتانی، کمر درد میانی

درمان خانگی کمردرد با کمربند UIC پلاتینر

دردهای کمر به شکلی است که گاها می‌تواند موجب بروز درد در زانو شود. از این رو در کنار خرید کمربند پلاتینر، خرید زاپیامکس در درمان دردهای مفصلی کمک‌کننده است. کمربند پلاتینر برای هر سایزی به سادگی قابل استفاده است. درون پوشش پارچه‌ای، مولدهای فناوری UIC  برای کاهش درد قرار دارد. به راحتی می‌توان هنگام استراحت آن را به کمر بست و مولد را از طریق کابل و آداپتور همراه، به برق شهری وصل کرد.

توجه داشته باشید حتما هنگام استراحت یا در حالت نشسته باید از کمربند پلاتینر استفاده کرد. ویژگی منحصر به فرد این کمربند قابل استفاده بودن آن برای همه سایزها و همه اعضای خانواده است.

در طول شبانه روز فقط باید یک مرتبه از این کمربند و به مدت حداکثر یک ساعت استفاده کرد. دوره درمانی استفاده از آن بین سه هفته تا یک ماه خواهد بود.

خرید کمربند پلاتینر اصل

برای پرداخت قیمت کمربند پلاتینر، خریداران می‌توانند به صورت آنلاین یا درب منزل هزینه را پرداخت کنند. انتخاب نوع روش پرداخت برعهده خریداران است.

پشتیبانی کمربند پلاتینر

خرید آنلاین کمربند پلاتینر پشتیبانی پس از فروش دارد و نماینده آن در ایران ضمانت برگشت کالا را در صورت خرابی عهده‌دار خواهد شد.

با خرید پلاتینر، مسیر درمان درد کمر را کوتاه کنید

پلاتینر یک کمربند طبی برقی است. این کمربند تکنولوژی‌های فوق پیشرفته UIC (اولتراسوند، انفرارد و کلاک پالس) را با خود دارد. بی‌شک پلاتینر به عنوان یک درمان خانگی مطمئن برای انواع دردهای کمر است که افراد را از رفتن به کلینیک‌های فیزیوتراپی بی‌نیاز می‌کند.