تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 سامسونگ از برندهای محبوب در تولید ماشین لباسشویی است که طرفداران زیادی در سر تا سر دنیا دارد. این برند توانسته نظرات کاربران را به خود جلب کند. زیرا در ساخت دستگاه لباسشویی از بهترین اجزا بهره می برد. در صورتی که سال های زیادی است از دستگاه لباسشویی سامسونگ استفاده می کنید امکان داردبه برخی از قسمت های دستگاه آسیب رسیده باشد. در این صورت لازم است که برای رفع خرابی با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز تماس بگیرید.

 

 خرابی های متداول در ماشین لباسشویی سامسونگ و تعمیر آن ها

 بسیاری از اشکالاتی که برای بیشتر ماشین لباسشویی ها ایجاد می شوند شایع هستند و تعمیر آن ها توسط متخصص کار بلد و ماهر راحت است. در زیر به برخی از اصلی ترین اختلالات در ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره می کنیم:

وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی و حل این مشکل در مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز

اگر آب به ماشین لباسشویی وارد نمی شود باید این ایراد را در برخی از قطعه های آن جست و جو نمایید. زیرا در صورتی که هر یک از بخش های مرتبط با این بخش دچار مشکل باشند این مساله در دستگاه ظاهر می شود.

باید بدانید که خرابی در شیر ورودی آب یا کاهش فشار آب از جمله عواملی هستند که این ایراد را در دستگاه نمایان می سازند. از دیگر عواملی که در بروز این ایراد در دستگاه لباسشویی سامسونگ نقش دارند خمیده شدن شلنگ وروی و یا ایراد در شیر برقی می باشد. در هر صورت لازم است که این عیب را از طریق مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز بررسی نمایید.

 

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی و برطرف کردن این مشکل از طریق مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز

در صورتی که دیگ لباسشویی نمی چرخد لازم است که این مساله را هر چه سریع تر بررسی نمایید. خرابی در برخی از بخش های دستگاه می تواند این آسیب را در ماشین لباسشویی ایجاد نماید. برای مثال اگر تسمه دستگاه تخریب شده باشد این موضوع برای ماشین لباسشویی ظاهر می شود. همچنین اگر برد یا موتور ماشین لباسشویی صدمه دیده باشند نیز این مشکل برای ماشین لباسشویی به وجود می آید. شما می توانید با مراجعه به مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز این مساله را به راحتی حل نمایید.

از دیگر عواملی که سبب می شود تا دیگ لباسشویی حرکت خود را به درستی انجام ندهد وجود اختلال درسوییچ ها و قفل درب می باشد. همچنین چنان چه در پمپ تخلیه اشکالی ایجاد شده باشد این مساله برای دستگاه بروز می کند.

 

داغ شدن بیش از حد آب در داخل ماشین لباسشویی و اقدام برای رفع آن از طریق مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز

در صورتی که آب داخل ماشین لباسشویی بیش از حد نرمال داغ می شود سبب چروک شدن لباس ها می شود. باید بدانید که این مشکل می تواند به دلایل پاره ای از مشکلات در دستگاه بروز کند. برای مثال اگر برنامه شست و شو را به صورت نامناسب انتخاب کرده باشید این اشکال ظاهر می شود. از دیگر مواردی که این مساله را برای دستگاه لباسشویی ایجاد می نماید وصل کردن غلط شیرهای آب گرم و سرد می باشد. همچنین اگر سنسور دمایی و المنت با ایراد رو به رو شده باشند نیز این اشکال در دستگاه لباسشویی ایجاد می شود.

نشت دادن آب از دستگاه لباسشویی

 اگر دستگاه لباسشویی آب می دهد لازم است که برای حل این مشکل از طریق مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که این خرابی در دستگاه می تواند علل متفاوتی را در بر داشته باشد. برای مثال اگر شلنگ ورودی آب پاره شده باشد و یا لاستیک دور درب لباسشویی فرسوده شده باشد سبب نشتی آب می شود.

 از دیگر عواملی که باعث به وجود آوردن این اشکال در دستگاه لباسشویی می شود انسداد دریچه شیر ورودی آب می باشد. در این صورت لازم است که تعمیرکار متخصص و کاربلد این بخش را به درستی وارسی نماید و مشکل گرفتگی را برطرف سازد.

 در نظر داشته باشید نشتی آب می تواند مربوط به وجود نقص در پمپ تخلیه نیز باشد. همچنین اگر دستگاه لباسشویی به درستی تراز نشده باشد نیز این ایراد در دستگاه ظاهر می شود.

11

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی سامسونگ

 اگر ماشین لباسشویی آب را بعد از اتمام شست و شو تخلیه نمی کند لازم است که علت این مشکل را از طریق یک کارشناس در مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز بررسی کنید.

 این مشکل فنی می تواند علل متفاوتی داشته باشد. یکی از دلایلی که سبب ایجاد این اختلال در دستگاه لباسشویی می شود پر شدن فیلتر می باشد. در صورتی که فیلتر دستگاه پر شده باشد لازم است که عمل تخلیه برای این بخش صورت بگیرد.

در نظر داشته باشید چنان چه شلنگ تخلیه آب دچار انسداد باشد نیز این ایراد در دستگاه نمایان می شود. همچنین اگر پمپ تخلیه خراب باشد و یا این که برد یا تایمر در ماشین لباسشویی با اختلال رو به رو شده باشد نیز این نقص برای ماشین لباسشویی به وجود می آید.

 توجه داشته باشید که اگر مسیر خروج آب در پایین دیگ لباسشویی دچار انسداد شده باشد نیز آب دستگاه نمی تواند به طور کامل خالی شود.

 

بو دادن دستگاه لباسشویی سامسونگ

 اگر ماشین لباسشویی بوی نامطبوعی می دهد سبب می شود تا البسه شما نیز همان بو را بگیرد. بنابراین لازم است علت این اختلال در دستگاه را پیدا کنید. این امر می تواند به سبب دلایل زیادی رخ دهد. به عنوان مثال اگر فیلتر تخلیه پر باشد و یا آب های خروجی به صورت کامل از دستگاه خارج نشود سبب می شود تا از دستگاه بوی بدی متصاعد شود. همچنین اگر فیلتر تخلیه پر باشد و یا جا پودری کثیف باشد نیز این مساله برای ماشین لباسشویی ایجاد می شود.

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد بعضی از ایرادانتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی سامسونگ رخ دهد مطالبی را بیان کردیم. لازم است در صورت بروز هر گونه اختلال با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز تماس بگیرید تا کارشناسان این بخش برای حل مشکل دستگاه شما اقدام نمایند.