با گوشی تلفن همراه هم می‌توانید پیامک‌ها و متن‌های تبلیغاتیتان را به‌صورت گروهی ارسال کنید. این کار هم از طریق سیم‌کارت و هم از طریق برنامه‌های مختلف امکان‌پذیر است. در این مقاله شما را با نحوه ارسال پیامک گروهی با گوشی آشنا خواهیم کرد. با‌توجه‌به محدودیت ارسال پیامک روزانه در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در بخش دوم مقاله به بررسی امکانات سامانه پیامکی برای رفع این مانع می‌پردازیم. اگر می‌خواهید با نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی بدون محدودیت از طریق سامانه پیامکی آشنا شوید این مقاله برای شما نوشته شده است.

نحوه ارسال پیامک گروهی در گوشی و سامانه پیامکی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

آموزش ارسال پیامک گروهی با استفاده از برنامه ارسال پیامک تلفن همراه

ساده‌ترین راه برای ارسال پیامک گروهی با تلفن همراه این است که برنامه ارسال پیامک را در گوشی همراهتان باز کنید. سپس متن مورد‌نظر در کادر مربوطه بنویسید. در مرحله بعد باید در بخش Recipient شماره‌های مورد‌نظرتان را از لیست مخاطبان تلفن همراهتان انتخاب کنید. اگر شماره‌‌ها در لیست مخاطبان ذخیره شده‌اند فقط کافیست که اسم آن‌ها را جستجو کنید. در‌غیر‌ این‌صورت شماره مخاطبان باید به‌صورت دستی وارد شود.

بعد از وارد کردن و انتخاب مخاطبان با لمس آیکون ارسال، پیام برای مخاطبان فرستاده می‌شود. توجه داشته باشید که اپراتورهای همراه اول و ایرانسل محدودیت تعداد برای ارسال پیامک دارند. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از کسب‌وکارها و سازمان‌ها علنا امکان ارسال پیامک گروهی و انبوه از طریق سیم کارت و گوشی موبایل را نداشته باشند. در ادامه شما را با نحوه ارسال پیامک گروهی با استفاده از سامانه پیامکی برای حل این مشکل آشنا خواهیم کرد.

امکان ارسال پیامک گروهی از طریق سامانه پیامکی فراز اس ام اس

سامانه پیامکی بهترین و کاربردتری‌ترین ابزار برای ارسال پیامک گروهی است. این سامانه خدماتی با عنوان ارسال پیامک انبوه دارد که امکان ارسال متن‌های تبلیغاتی بدون محدودیت را به صاحبان کسب‌وکارها و سازمان‌ها می‌دهد. در سامانه پیامک انبوه فراز اس ام اس می‌توانید از طریق فایل اکسل برای مخاطبان هدفتان، بدون محدودیت، پیام‌هایی با مضامین تبلیغاتی، مناسبتی، یادآوری یا پیشنهادهای ویژه ارسال کنید.

بعد از ذخیره شماره‌ها در فایل اکسل، در پنل اس ام اس فراز به بخش ارسال پیامک بروید و گزینه ارسال از فایل متنی و اکسل را انتخاب کنید. سپس با کلیک روی گزینه افزودن و انتخاب فایل اکسل، عملیات بارگذاری فایل انجام خواهد شد. بعد از بارگذاری فایل اکسل شماره‌ها، در قسمت متن پیام‌ محتوای مورد‌نظرتان را بنویسید. توجه داشته باشید که کپی کردن متن ممکن است در برخی موارد موجب بهم ریختگی و تغییر ترتیب کلمات شود. در پنل پیامکی فراز می‌توانید انتخاب کنید که اعداد داخل متن انگلیسی یا فارسی ارسال شوند. همچنین با کلیک روی گزینه هزینه ارسال امکان مشاهده هزینه‌ دقیق را خواهید داشت. بعد از چک کردن همه این موارد با کلیک روی گزینه ارسال پیامک، پیام شما به‌صورت گروهی برای مخاطبان هدف ارسال می‌شود.

نحوه ارسال پیامک گروهی از سامانه پیامکی با استفاده از فایل اکسل

برای ارسال پیامک گروهی با استفاده از سامانه پیامکی فراز ابتدا باید یک فایل اکسل آماده کنید. در این فایل شماره افراد در ستون a اکسل وارد می‌شود. شماره‌ها را به انگلیسی وارد کنید و بین شماره‌ها فاصله نگذارید. فرمت ستون اکسل را Number انتخاب کنید. با ارسال پیامک گروهی با اکسل از سامانه فراز به‌طور خودکار از ارسال پیام به شماره‌های تکراری و اشتباه نیز جلوگیری می‌شود.

اگر شماره‌ها با نام و فامیل مخاطبان ذخیره شده باشند، امکان ارسال پیامک به‌صورت سفارشی سازی شده را خواهید داشت. به‌این‌ترتیب پیام‌ها با نام مخاطب ارسال شده و باعث جلب توجه بیشتر می‌شود. سامانه پیامکی فراز علاوه‌بر امکان ارسال پیامک گروهی، خدمات دیگری همچون api ارسال پیامک از طریق سایت دارد. با این امکانات می‌توانید بعد از جذب مخاطبان به سایت برای آن‌ها پیامک احراز هویت ارسال کنید.

ارسال پیامک گروهی بدون محدودیت با پنل پیامکی فراز

کاربران موبایل در طول روز چندین بار پیام‌های خود را چک می‌کنند. همین موضوع احتمال دیده شدن پیام‌های تبلیغاتی را افزایش می‌دهد. هزینه مناسب و اثربخشی بالای پیامک‌های تبلیغاتی باعث شده است تا هم کسب‌وکارهای کوچک و هم سازمان‌های بزرگ به این ابزار تبلیغاتی نگاه ویژه‌ای داشته باشند. در این مقاله با نحوه ارسال پیامک گروهی از طریق گوشی و سامانه پیامکی آشنا شدیم. افراد می‌توانند این کار را با استفاده از گوشی همراه و به‌صورت دستی انجام دهند؛ اما باید توجه داشته باشید که خط‌های همراه اول و ایرانسل محدودیت ارسال پیامک دارند.

برای حل این مشکل و ارسال پیامک گروهی به هر تعداد شماره‌ای که می‌خواهید، ما به شما تهیه پنل پیامکی فراز را پیشنهاد می‌کنیم. با استفاده از این پنل هم از طریق شماره شخصیتان و هم از طریق خطوط اختصاصی می‌توانید بدون محدودیت برای مخاطبانتان پیامک ارسال کنید. استفاده از شماره‌های اختصاصی حس اعتماد افراد را نیز تقویت می‌کند. یک مزیت دیگر استفاده از سامانه فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های لیست سیاه است. به‌این‌ترتیب حتی اگر افراد سرویس دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌ باشند، پیام شما برای آن‌ها ارسال می‌‌شود. برای دریافت اطلاعات کامل از خدمات سامانه پیامکی فراز و دریافت این پنل می‌توانید به سایت فراز به آدرس farazsms.com مراجعه کنید.