آموزشگاه زبان کره ای گات
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

درباره زبان کره ای

گفتنی است که زبان کره‌ای یا هانگول به کره‌ای: 한국어/조선말) زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی به شمار می آید.  زبان کره‌ای همچنین یکی از دو زبان رسمی در منطقه خود مختار کره‌ای یانبین در چین است.  امروزه حدود ۸۰ میلیون به زبان کره ای صحبت می کنند.

یادگیری زبان کره ای برای بسیاری از افراد یکی از مهم ترین اهداف می باشد و در این زمینه مرکز زبان گات در دوره های آموزش زبان کره ای، از تمامی متد های آموزش زبان کره ای روز دنیا استفاده می کند و علاوه بر استفاده از کتاب های به روز زبان کره ای از نرم افزار ها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان کره ای است استفاده می شود. همچنین استفاده از اساتید native کره ای در دوره های مرکز زبان گات می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد.

 

آموزش زبان کره ای در موسسه گات

برای یادگیری زبان کره ای و یا یک زبان جدید، ابتدا باید برای خود هدفی را مشخص کرد که میتواند این اهداف معمولا مهاجرت،تحصیل در خارج از کشور،کار و یا تجارت باشد.مرکز زبان گات تنها آموزشگاه برگزار کننده همه زبان های نادر در تهران است و زبان کره ای یکی از زبان نادر در دنیا است و این موسسه همه تلاش خود را به کار گرفته تا با کامل ترین و بروزترین روش های یادگیری و امکانات، یادگیری زبان های مختلف از جمله آموزش زبان کره ای را برای زبان آموزان به حداقل برساند.

 

 

 

اساتید زبان کره ای در گات

اساتید با تجربه این موسسه در آموزش زبان کره ای در دوره های مکالمه زبان کره ای شما را در زمانی معقول به هدف خود می رساند. برای زبان انگلیسی امتحانات جامع و بین المللی مانند آیلتس و تافل وجود دارد و سطح تسلط یک فرد به زبان انگلیسی با این آزمون ها سنجیده می شود، برای زبان کره ای نیز آزمونی به اسم تاپیک برگزار می شود. در تمام دنیا برای سنجش میزان تسلط شما به زبان کره ای نتیجه ی آزمون تاپیک را از شما می خواهند. آزمون تاپیک سطح بندی دارد و از سطح یک تا سطح شش است.

 

پکیج های غیر حضوری زبان کره ای در مرکز زبان گات

پکیج های آموزشی یکی دیگر از روش های جدید یادگیری است که همانند سایر روش ها هدف آن یادگیری و داشتن تسلط کافی بر زبان موردنظر است. مزیت این روش نسبت به سایر روش ها ،یادگیری آن در هر ساعتی از شبانه روز است و مختص زمان خاصی نیست.آموزشگاه زبان گات سعی کرده با استفاده از این پکیج ها اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار زبان آموز قرار دهد که دیگر نیازی به خریداری سایر پکیج ها نباشد. بیشترین کاربرد پکیج های آموزشی زبان برای افرادی است که زمان محدودی برای یادگیری زبان دارند.

 

 

سطح های زبان کره ای در گات

سطح یک و دو: سطح پایه ای زبان کره ای هستند (basic level ) یا (초급)

سطح سه و چهار: سطح حد واسط یا اینترمدیت هستند (intermediate ) یا (중급)

سطح 5 و 6 : سطح پیشرفته هستند (advance) یا (고급)