امروز و تا لحظه تنظیم این خبر قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و قیمت سکه طرح جدید ۲۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

سقوط سنگین قیمت انواع سکه و طلای ۱۸ عیار | قیمت جدید دلار
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

امروز و تا لحظه تنظیم این خبر قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و قیمت سکه طرح جدید ۲۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

امروز یکشنبه یکم مرداد تا لحظه تنظیم این خبر در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و  ۲۸۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک‌ گرمی ۵  میلیون و ۸۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

محصول   نرخ (تومان)
سکه تمام طرح جدید   ۲۷ میلیون و ۱۵۰ هزار
 سکه تمام طرح قدیم  ۲۴ میلیون و ۴۰۰ هزار
 نیم سکه بهار آزادی  ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار
 ربع سکه بهار آزادی  ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار
 سکه یک گرمی   ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار
طلای ۱۸ عیار   ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار
منبع: همشهری آنلاین
قیمت جدید دلار، یورو و درهم در مرکز مبادله ارز | دلار ۴۱ هزار و ۲۷۰ تومان شد

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز یک‌شنبه اول مرداد ماه، قیمت هر اسکناس دلار ۴۱ هزار و ۲۷۰ تومان و نرخ حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۱۸ تومان اعلام شد.

به گزارش همشهری آنلاین، بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران، قیمت هر اسکناس دلار امروز (یک‌شنبه اول مرداد ماه) با افزایش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۱ هزار و ۲۷۰ تومان و ۶ ریال و قیمت حواله دلار ۳۷ هزار و ۵۱۸ تومان اعلام شد.

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادلات ارزی در روز جاری، نرخ اسکناس یورو با افزایش نسبت به روز کاری قبل معادل ۴۵ هزار و ۹۳۰ تومان، و نرخ حواله یورو ۴۱ هزار و ۷۵۴ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا، نرخ اسکناس درهم نیز ۱۱ هزار و ۲۳۷ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۲۱۶ تومان اعلام شده است.

منبع: تسنیم