پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار از لحاظ زمان‌بندی کمی از حساسیت بیشتری نسبت به عروسی در تالار برخوردار است، شما می‌توانید با رعایت چند نکته‌ی اساسی مراسم خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنید.

بی‌شک هرچه به مراسم عروسی خود نزدیک تر می‌شوید، می‌بایست حواستان بیشتر به جوانب مختلف برگزاری بی‌نقص مراسم خود باشد، به دلیل اینکه با کوچک ترین اشتباه می‌توانید این شب رویایی را به کام خود تلخ کنید.

عروسی در باغ تالار، زمان‌بندی اصولی می‌خواهد! بی‌گدار به آب نزنید

شک نکنید زمان‌بندی درست  اصولی از مهم‌ترین معیارهای برگزاری یک مراسم عروسی ایده‌آل و بی‌نقص می‌باشد، به طوری که عدم زمان‌بدی درست می‌تواند مراسم عروسی شما را منحل کند یا در بهترین شرایط مراسم شما آن مراسم عروسی دلخواه شما نشود.

به همین خاطر می‌باشد که تاکید می‌کنیم در چیدمان کارهای خود دقت لازم را به خرج دهید تا بتوانید مراسم خود را مجلل برگزار کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما 6 نکته‌‌ی طلایی و اساسی را در جهت برگزاری بی‌‎نقص مراسم عروسی به شما بگوییم.

1.برای برگزاری مراسم عروسی ایده‌آل، تهیه تقویم از نان شب واجب تر است.

به شما تضمین می‌دهیم که انجام هر کاری با برنامه‌ قبلی و طراحی نقشه راه درست و اصولی نتیجه‌ای درخشان‌تر از انجام آن کار بدون برنامه‌ریزی برای شما دارد، برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار هم از این قاعده مستثنا نیست.

با طراحی یک تقویم اصولی تا حد زیادی از استرس خود بکاهید و در نهایت شبی رؤیایی و بدون دردسر را کنار عزیزانتان سپری کنید.

برای تهیه این تقویم پیشنهاد ما به شما این است که از 12 ماه قبل از تاریخ دقیق مراسم عروسی خود اقدام به طراحی این نقشه راه بکنید.

در ابتدا سعی کنید جوانب کلی برگزاری مراسم عروسی خود را زیر ذره بین ببرید؛ جوانب کلی عبارت‌اند از تعیین تاریخ دقیق برگزاری مراسم عروسی، تعیین بودجه کلی، تحقیق و انتخاب تالار یا باغ تالار مدنظر، انتخاب سالن عقد، باغ عکاسی و...

با این کار شما یک آرامش ذهنی کلی و یک دیده باز تر نسبت به مراسم عروسی خود دارید، برای قدم اول فوق‌العاده می‌باشد که این جوانب به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرند.

در قدم دوم که بهتر است از 11 الی 10 ماله قبل از تاریخ دقیق برگزاری مراسم عروسی باشد، شما می‌بایست یک فرد قابل اعتمادی را انتخاب کنید که از استرس و فشار کمتری نسبت به شما برخوردار باشد اما در عین حال دلسوزانه شما را در طی این مسیر همراهی کند.

با کمک آن فرد شروع کنید به خواندن مقالات درباره‌ی برگزاری مراسم عروسی و عقد، گیفت عقد و عروسی، خریدهای ضروری قبل از عروسی، بهترین باغ عکاسی عروس، کارت عروسی دیجیتال،  سالن عقد و محضر عقد در شهر مورد نظرتان، بهترین تالارها و باغ تالارهای در دسترس و ...

پیشنهاد ما به شما مقالات سایت تالارکده می‌باشد، به دلیل اینکه همه‌ی جوانب این مسیر را به طور دقیق و متخصصانه مورد بررسی قرار داده است.

مطمئن باشید با این کار آشفتگی ذهنی به طور کامل از روی دوش شما برداشته می‌شود، حال شما نیاز به کمک عمومی دیگران ندارید و خود می‌توانید در ادامه این روند برای مراسم عروسی  خود تصمیم بگیرید.

در قدم سوم که ترجیحاً 9 الی 7 ماه قبل از مراسم عروسی خود باشد، شروع به خریدهای ضروری قبل از عروسی کنید.

خریدهایی همانند حلقه، لباس عروس، کت و شلوار داماد، گیفت عقد و عروسی و...

5

با انجام این خریدها اولین قدم هیجان انگیز و رسمی برگزاری مراسم عروسی خود را برداشته اید، قطعاً با انجام این روش و تهیه تقویم انجام این کارها برایتان بسیار لذت بخش تر و بدون استرس تر خواهد بود و این خاطرات در ذهن شما به عنوان روزهای خوش و کم دردسر ثبت خواهد شد.

در قدم چهارم که 7 الی 3 ماه نزدیک به مراسم عروسی شما می‌‌باشد، می‌بایست تمرکز خود را در جزئیات مراسم عروسی خود ببرید به عنوان مثال ماشین عروس را انتخاب کنید، کیک عروسی را سفارش دهید، آرایشگر خود را انتخاب و هماهنگ کنید و ...

قطعاً در این روزها هیجان و استرس در شما بیشتر از روزهای اول می‌باشد اما شما با نقشه‌ی راه درست مقدار زیادی از استرس خود را مدیریت کرده‌اید اما مقداری از استرسی که در شما وجود دارد عادی می‌باشد و لازم نیست نگران آن باشید.

در قدم آخر که 3 ماه تا روز عروسی می‌باشد، دیگر می‌بایست به خودتان برسید تا در روز عروسی تا ظاهری بی‌نقص ظاهر شوید و از مراسم خود لذت ببرید.

برای افرادی که بدون نقشه راه دست به این کار میزنند 3 ماه آخر پر فشارترین روزهای برگزاری مراسم عروسی می‌باشد اما کسانی که از یک تقویم اصولی و درست استفاده می‌کنند از آرامش فکری بیشتری برخوردار هستند.

این قدم ها اگر پیوسته و منظم پیش بروند، ما به شما تضمین یک عروسی با شکوه و بدون دردسر را می‌دهیم.

2.آب و هوای بد، قاتل مراسم عروسی در باغ تالار شما است

شرایط بد آب و هوایی می‌تواند بیشتر از آن چه که فکرش را کنید باعث آسیب‌های بزرگ و دردسر ساز شود، برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار و یا تالارهای فضای باز به دلیل سر باز بودن فضای خود بسیار تحت تأثیر شرایط جوی قرار می‌گیرند، به همین دلیل بسیار مهم است که شما چه زمانی را برای برگزاری مراسم خود انتخاب می‌کنید.

هوای ابری و بارانی، طوفان و گردوخاک، گرما و آفتاب شدید همگی خطراتی هستند که می‌تواند مراسم شما در معرض خطر قرار دهند.

از این رو در قدم اول سعی کنید قبل از عقد قرارداد و انتخاب روز دقیق عروسی شرایط آب و هوایی آن روز را بسنجید، با این کار شما احتمال بروز حادثه را تا حد زیادی کاهش می‌دهید.

در قدم دوم با مدیریت تالار قبل از عقد قرارداد صحبتی داشته باشید و شرایط را در مواقع اضطراری بسنجید.

به عنوان مثال باغ تالاری را انتخاب کنید که در مواقع باریدن باران مکانی را با ظرفیت مناسب اختصاص داده باشد که مهمانان شما هرچند در تایم کم به آن جا بروند تا باران بند بیاید.

یا در مواقع گرمای شدید از سیستم خنک کننده مناسبی استفاده می‌کنند که مهمانان شما در شرایط آب و هوایی آفتابی اذیت نشوند یا بالعکس در شرایط آب و هوایی سرد توانایی گرم نگه داشتن فضا را دارند یا خیر.

شما می‌بایست زمان‌بندی مراسم عروسی خود را طوری انجام دهید که در قدم اول با مشکل آب و هوایی مواجه نشوید و در قدم اگر با این شرایط مواجه شدید توانایی مدیریت آن را دارید یا خیر.

3.فرهنگ و عقاید خانواده‌ها در انتخاب زمان عروسی باغ تالار مهم است.

برگزاری مراسم عروسی در مناسبت‌های خاص از جمله مناسبت‌های مذهبی مانند عید غدیر، عید قربان و... و یا جشن‌های غربی همچون ولنتاین، کریسمس و... همگی ارتباط مستقیم با تفکر، عقاید و فرهنگ خانواده طرفین می‌باشد.

عقاید و فرهنگ هر خانواده‌ای قابل احترام است و پیروی از آن ها تا حدی می‌تواند در برگزاری با شکوه‌تر مراسم شما ارتباط مستقیم داشته باشد.

پس با توجه به تفکر خانواده طرفین می‌تواند مراسم خود را در مناسبت‌های خاص برگزار کنید.

4.تداخل زمان برگزاری مراسمتان را به سایر افراد چک کنید

بدترین اتفاق این است که در شب مراسم عروسی شما یکی دیگر از اقوام و یا دوستان شما تدارک برگزاری مراسم دیگری را چیده باشد، این عامل می‌تواند هم در کیفیت مراسم شما تأثیر بگذارد هم می‌تواند موجب به هم خوردن روابط میان طرفین شود.

در این مواقع سخت‌ترین انتخاب را مهمانان شما دارند که انتخاب کنند و کدام مراسم شرکت کنند، گاهی مواقع ممکن است کسانی که فکرش را هم نمی‌کردید مراسم دیگری را به مراسم شما ترجیح بدهند و در مهم‌ترین و حساس‌ترین شب زندگیتان شما را ناراحت و آزرده خاطر کنند و باعث شوند رؤیایی ترین شب زندگیتان به شما و اطرافیانتان خوش نگذرد و همین‌طور شما می‌بایست به تعداد دقیق مهمانانتان تدارک ببینید، اگر مهمانان شما از آمدن به مراسم شما منصرف شوند، به معنای واقعی شما تدارکات اضافه انجام داده‌اید و در نهایت هزینه اضافی موجب آزرده خاطر شدن شما می‌‍شود.

با این تفاسیر خیلی مهم است که با یک چک ساده، از عدم برگزاری مراسم‌های خاص در اقوام و آشنایان اطمینان حاصل کنید تا چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

5.زمان رزرو سالن عقد و باغ عکاسی را از قبل مشخص کنید

دو مورد از اصلی‌ترین معیارهای ساختن خاطرات زیبا و شبی به یاد ماندنی رفتن به باغ عکاسی برای ثبت خاطرات و همین‌طور برگزاری مراسم عقد در سالن عقد مجلل و شیک می‌باشد، تداخل زمانی در این دو مورد می‌تواند موجب به هم ریختن مراسم شما شود، این اتفاق بارهای برای افراد مختلف به دلیل عدم زمان‌بندی درست و اصولی افتاده است.

بی‌شک برگزاری مراسم عقد در سالن عقد و یا محضر عقد مجلل و شیک می‌تواند در ساختن شبی رؤیایی به شما کمک به سزایی کند، بدیهی می‌باشد که شما در روزهای پرمشغله برگزاری مراسم عروسی وقت بازدید حضوری از  سالن‌های عقد در دسترس را نخواهید داشت و از این رو احتمال انتخاب اشتباه زیاد می‌شود، همین‌طور باغ عکاسی شیک و مجلل در ثبت خاطرات شما نقش اصلی را ایفا میکند مهم است که شما این لحظات زیبا و این شب به یاد ماندنی را به بهترین شکل ممکن ثبت کنید.

ما با توجه به مشغله زیاد شما و نداشتن وقت کافی برای پیدا کردن سالن عقد، باغ عکاسی و همین‌طور تالار و یا باغ تالار ایده‌آل خود به شما سایت تالارکده را معرفی می‌‌کنید. شما در سایت تالارکده می‌توانید به مشخصات، قیمت منو، عکس از زوایای مختلف، امکانات، خدمات و ... تالارها، باغ تالارها، سالن عقد، باغ عکاسی و ... به راحتی دسترسی داشته باشید.  و بتوانید با اطلاعاتی که از این سایت به دست می‌آورید بهترین انتخاب را داشته باشید تا شبی رویایی را برای خود و عزیزانتان بسازید.

6.از چند ماه قبل تاریخ مشخص شده را اطلاع رسانی کنید

حال که تمام جوانب از جمله آب و هوا، عدم تداخل با مراسم‌های اقوام و دوستان و... را در نظر گرفته‎‌اید، وقت این است که به همه زمان دقیق مراسم خود را اطلاع رسانی کنید.

قطعاً مهمانان شما هم نیاز به وقت کافی برای حضور در مراسم شما دارند، وقت آرایشگاه، خرید لباس و... برای مهمانان شما هم جز ملزومات کار است، پس با اطلاع رسانی دیر آن ها را شکه نکنید و سعی کنید به موقع اطلاع رسانی کنید.

6

همچنین اگر شما قصد دارید مراسم خود را در تعطیلات آخر هفته بگیرید، اطلاع رسانی هرچه سریع‌تر را در اولویت کارهای خود قرار دهید، به دلیل اینکه آخر هفته بهترین زمان برای تفریح و استراحت می‌باشد و ممکن است اقوام و آشنایان شما بدون این که از برگزاری مراسم شما آگاه باشند، تدارک سفر و یا برنامه‌‌ای مفرح را چیده باشند، پس این نکته را در نظر بگیرید و از حدود 8 ماه قبل از برگزاری مراسم عروسی خود به اقوام و دوستان خود اطلاع دهید و اقدام به پخش کارت‌های عروسی خود کنید.

سخن آخر

بی‌شک از اهمیت زمان‌بندی در برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار آگاه شدید، اگر به دنبال برگزاری مراسم بی‌نقص و باشکوه هستید رعایت کردن نکات بالا می‌تواند به شما کمک شایانی بکند.