پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

موارد حقوقی بسیاری پیش می‌آید که افراد نیاز دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشاوره‌های لازم را دریافت کنند و بهترین عملکرد را در برخورد با مسائل حقوقی داشته باشند و مشاوره حقوقی تلفنی یکی از بهترین راه حل‌ها است. واقعیت این است که حتی اگر بالاترین سرعت عمل را هم از خود نشان دهید، حداقل چند روز زمان می‌برد. اول اینکه باید یک وکیل با تجربه پیدا کنید تا بتوانید با اطمینان از راهنمایی‌های او مشکلتان را در میان بگذارید و راه حل پیدا کنید. برای هر نوع دعاوی حقوقی نیز راهکارهای متفاوتی وجود دارد؛ اما ساده‌ترین و نزدیک‌ترین راه چیست؟ مشاوره حقوقی تلفنی با یک وکیل کارکشته تمام آن چیزی است که شما برای حل مشکل حقوقی خود به آن نیاز دارید؛ اما پیش از هر چیز بهتر است ابتدا با مفهوم مشاوره حقوقی آشنا شوید.

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی مشاوره‌ای است که به منظور حل و فصل دعاوی حقوقی توسط وکیل دادگستری ارائه می‌شود. هر کسی ممکن است اطلاعات حقوقی داشته باشد و آن را در اختیار افراد قرار دهد، اما مشاوره حقوقی تنها برای وکیل مجاز است. این مشاوره در واقع توافقنامه‌ای بین یک وکیل و موکل او است که با توجه به یک موضوع خاص تنظیم می‌شود. این مشاوره هم می‌تواند به صورت حضوری، آنلاین یا تلفنی ارائه شود. مشاور حقوقی همان‌طور که گفته شد وکیلی است که به افراد، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک، مشاوره‌های قانونی لازم را ارائه می‌دهد تا بتوانند بدون برخورد با هیچ مشکلی تمامی مراحل قانونی مربوط به امور خود را بگذرانند.

یک مشاور حقوقی عموماً در یکی از شاخه‌های قانون مهارت و تخصص دارد که می‌تواند در مورد هر یک از دعاوی حقوقی و یا هرچه که به قانون مربوط است، اطلاعات لازم و راهکارهای مختلف را در اختیار افراد و شرکت‌ها قرار دهد. البته مراکز و مجموعه‌هایی هم هستند که با بهره‌گیری از وکلای حرفه‌ای می‌توانند در هر زمینه‌ای که شما نیاز داشته باشید، بهترین راهکارها را به صورت تلفنی یا حضوری در اختیار شما قرار دهند.

5

چرا باید از مشاوره حقوقی استفاده کنیم؟

شما می‌توانید در امور مختلفی همچون دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، مالیاتی، خانوادگی، تأمین اجتماعی و بیمه، ثبت شرکت‌ها و برند، قراردادها، امور بازرگانی، کتاب و نشریات حقوقی و... از مشاوره حقوقی تلفنی کمک بگیرید؛ اما چرا باید از مشاور حقوقی کمک بگیریم؟ واقعیت این است که درگیری با مشکلات از هر نوعی که باشد، باعث افزایش استرس و فشار عصبی می‌شود و قدرت تصمیم‌گیری افراد را به کمترین میزان خود می‌رساند؛ اما زمانی که به مشاوره مراجعه می‌کنید، هنوز ذهن شما به طور کامل درگیر مسائل نشده است و می‌توانید با شنیدن راهکارهای مختلف، بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشید. وکیل با حوصله تمامی روش‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد و در نهایت به شما کمک می‌کند راه درست‌تر را انتخاب کنید. از سوی دیگر هر تصمیم شما می‌تواند تعیین‌کننده ضرر و زیان شما باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی به شما کمک می‌کند در تصمیم‌گیری‌های آینده خود دچار زیان مالی و یا حتی جانی نشوید. در کل مشاوره به شما می‌گوید که هر تصمیم شما چه تبعاتی به دنبال دارد و در نهایت می‌توانید اطلاعات کامل‌تری از آینده تصمیمات خود به دست بیاورید. جالب است بدانید درصد بالایی از کسانی که پایشان به دعاوی حقوقی کشیده شده یا دچار ضرر و زیان‌های مالی سنگین شده‌اند، پیش از شروع کار، از مشاوره حقوقی کمک نگرفته‌اند. دریافت مشاوره حقوقی باعث می‌شود مشکلات و دعاوی حقوقی در جامعه کمتر شود و مردم کمتر در دام افراد سودجو بیفتند. به دلیل اینکه با کمک گرفتن از مشاور، با زیر و بم مشکلات حقوقی آشنا شده و فریب افراد متقلب را نمی‌خورند.

انواع روش‌های مشاوره حقوقی در کارمنتو

مشاوره حقوقی در کارمنتو به دو روش آنلاین و تلفنی صورت می‌پذیرد که در ادامه به توضیح کاملی درباره هر یک از این روش‌ها می‌پردازیم.

۱. مشاوره حقوقی آنلاین

در حال حاضر افراد بیشتر امور خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهند و البته مشاوره حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نیست. گرفتن وقت از وکلای حرفه‌ای کاری دشوار است و به همین خاطر زمان زیادی را باید صرف انتظار و دریافت مشاوره حقوقی کنید. همین مسئله ممکن است روند پرونده شما را با اختلال مواجه کند؛ اما هم اکنون افراد بسیاری ترجیح می‌دهند از مشاوره اینترنتی برای رفع و رجوع دعاوی حقوقی خود استفاده کنند. مشاوران و وکلای پایه یک دادگستری به صورت آنلاین و همه روزه و هر ساعتی که نیاز داشته باشید، با شما در ارتباط خواهند بود و به مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند.

از مزایای مشاوره آنلاین می‌توان به این مورد اشاره کرد که دسترسی به آن ساده و راحت است. در منزل و محل کار، در هر زمان که به مشاوره نیاز داشته باشید، می‌توانید به صورت آنلاین با یک وکیل کارکشته صحبت کنید و در عین حال راهکارهایی با بالاترین کیفیت دریافت کنید. از سوی دیگر در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود و از نظر اقتصادی نیز برایتان به صرفه‌تر خواهد بود.

۲. مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا بتوانید با وکلای حرفه‌ای کارمنتو به صورت مستقیم صحبت کنید. قطعاً دریافت مشاوره تلفنی به شما اجازه می‌دهد، زیر و بم مشکلات و دعاوی حقوقی خود را در اختیار وکلا قرار دهید و بتوانید بهترین راهکار را دریافت کنید. مشاوره‌های تلفنی یکی از بهترین روش‌های ارتباط‌گیری با وکلا است و به راحتی می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید. در هر کجای کشور که باشید و هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می‌توانید برای دریافت مشاوره تلفنی اقدام کنید.

 

6

مشاوره حقوقی تلفنی در کارمنتو چه مزایایی دارد؟

با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

۱. صرفه‌جویی در تمامی هزینه‌های مربوط به رفت و آمد و دریافت مشاوره حقوقی

۲. صرفه‌جویی در زمان

۳. دسترسی به وکلا و مشاورین حرفه‌ای و گستردگی انتخاب وکلا

۴. امکان افزایش جلسات مشاوره بدون افزایش هزینه‌های جانبی

۵. امکان ارتباط مؤثر و سریع با مشاور

۶. عدم محدودیت در مکان. شما در هر کجای ایران که باشید می‌توانید برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با مشاوران حرفه‌ای تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم را در خصوص امور خود دریافت کنید.

مشاورین حقوقی کارمنتو

در حال حاضر افراد برای صرفه‌جویی در وقت و زمان خود ترجیح می‌دهند از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنند. مجموعه کارمنتو با بهره‌گیری از وکلای حرفه‌ای و مشاورین مجرب آمادگی دارند تا انواع مشاوره‌های حقوقی در مورد دعاوی مختلف را در اختیار شما قرار دهند و بهترین راهکارها را به شما معرفی می‌کنند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان، مشکل حقوقی خود را حل کنید. برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص امور حقوقی با ما تماس بگیرید.