قیمت فروش توری پرسی، گابیون و مرغی در شهر مفتول
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

توری، به حصاری فلزی گفته می‌شود که به منظور ایجاد امنیت و حصارکشی در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در طول تاریخ این محصول اهمیت زیادی داشته و ابزاری مناسب و مطمئن به منظور حصارکشی است. اصولا جهت جلوگیری از ورود حیوانات وحشی و یا ایجاد امنیت در دیوارهای یک مکان، از انواع توری استفاده می‌شود. لازم است بدانید، توری در انواع مختلفی ساخته می‌شود. قیمت مناسب و کاربرد عالی این محصول، سبب شده است که بتوان در مکان‌های مختلف از آن استفاده نمود. در این میان عوامل زیادی بر قیمت توری تاثیر دارند. اگر قصد خرید توری را دارید، لازم است علاوه بر مشخصات، با قیمت این محصول و عواملی که روی آن تاثیر می‌گذارد نیز آشنا باشید. شهر مفتول، از جمله معتبرترین مراکز تولید انواع توری است. در صورتی که قصد خرید توری با بهترین قیمت و کیفیت را دارید، در این بخش با مشخصات و قیمت فروش توری پرسی، گابیون و مرغی در شهر مفتول آشنا شوید.

قیمت فروش توری پرسی

از جمله انواع توری‌های پرکاربرد، توری پرسی است. این محصول از بافته شدن مفتول‌های آهن سیاه و فولاد ضدزنگ تولید می‌شود. بافت توری پرسی به صورت مشبک است. این محصول از استیل کم‌کربن، فولاد گالوانیزه، مس و برنج تولید می‌شود. حالت چشمه‌های این محصول به صورت مربعی و مستطیلی  شکل است. بنابراین می‌توان گفت شکل ظاهری توری پرسی، شبیه به توری جوشی است. این توری با توجه به ساختاری که داراست، از استحکام و ثبات زیادی برخوردار است. قیمت فروش توری پرسی نیز بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود.

قیمت فروش توری پرسی با توجه به نوع مفتول، جنس، کیفیت و استحکامی که دارد، متفاوت است. بنابراین به منظور استعلام قیمت لازم است به این نکات توجه کنید. قطر مفتول در این توری معمولا بین 3 تا 6 میلی‌متر است. ابعاد چشمه‌های آن نیز 2 تا 8 سانتی‌متر است. توری پرسی از مزایای زیادی برخوردار است. اصلی‌ترین مزایای این توری شامل سطح ضدلغزش، قیمت مناسب، نصب راحت، مقاومت عالی در برابر خوردکی، وزن سبک و... است.

توری پرسی به دلیل استحکام بالایی که دارد، از کاربردهای بی‌شماری نیز برخوردار است. ساخت حفاظ درب و پنجره، ساخت قفس حیوانات، حصارکشی دور زمین و باغ، نصب سیستم‌های گرمایشی، استفاده در صنایع شیمیایی و.... از انواع کاربردهای این محصول است.

 

قیمت فروش توری گابیون

قیمت فروش توری گابیون

از دیگر توری‌های پرکاربرد، توری گابیون است. توری گابیون نوعی توری فلزی است که از مفتول گالوانیزه تشکیل می‌شود. این توری معمولا برای حصارکشی استفاده نمی‌شود بلکه کاربردهای دیگری دارد. شکل ظاهری این توری شبیه به جعبه است که داخل آن با سنگ، بتن، ماسه و خاک پر می‌شود. این ساختار سبب می‌شود تا با توری‌های دیگر متفاوت بوده و کاربرد ویژه‌ای داشته باشد. در برابر پایداری شیب، محافظت در برابر فرسایش در ساخت‌وساز، کنار جاده‌ها به منظور جلوگیری از آسیب‌های ناشی از ریزش کوه و حتی زیباسازی نما از این توری استفاده می‌شود. توری گابیون در انواع مختلفی تولید می‌شود. بنابراین قیمت فروش توری گابیون نیز در انواع مختلف توری گابیون سبدی، تشکی، کیسه ای، بی‌شکل و... متفاوت خواهد بود.

این توری حکم نگهدارنده مانند دیوارهای نگهدارنده، دیوارهای حفره ای، پیشگیری از خوردگی و ساخت دیواره‌های ساحلی، سیستم دفاعی ساحل رودخانه، موج، دریاچه، تغییر جهت سیلاب و... را بر عهده دارد. از طرفی مزایای توری گابیون زیاد است. توری گابیون از دوام و انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده و خاصیت نفوذپذیری مطلوبی نیز دارد. این توری از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و با محیط زیست سازگاری دارد.

قیمت فروش توری مرغی

قیمت فروش توری مرغی

توری مرغی از جمله رایج‌ترین و پرکاربردترین توری است. این توری کاربردهای زیادی داشته و همچنین در موقعیت‌های مختلفی قابل استفاده است. رایج‌ترین کاربرد توری مرغی، حصارکشی لانه حیوانات و یا مراقبت از گیاهان است. این توری از شبکه‌های فلزی بهم بافته شده تولید می‌شود. لازم به ذکر است در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود. قیمت فروش توری مرغی بر اساس ابعاد و ضخامت آن متغیر است.

این توری در دو روش گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید می‌شود. در این میان توری مرغی که با روش گالوانیزه گرم تولید می‌شود از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و استحکام بالایی دارد. بنابراین قیمت توری مرغی گرم از توری مرغی که به روش گالوانیزه سرد تولید می‌شود اندکی بیشتر است.

از طرفی توری مرغی گالوانیزه گرم، تا مدت‌ها در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومت بالایی داشته و در برابر رطوبت نیز مقاوم است. حمل و نقل آسان به دلیل وزن سبک، قیمت بسیار مناسب، استحکام بالا در برابر خوردگی، سهولت در اجرا و... از مزایای اصلی این توری به شمار می‌آید.

به منظور خرید انواع توری، تیرچه، افزودنی بتن و... از شهر مفتول با شماره 02154483 در ارتباط باشید و یا به وب سایت https://shahrmaftool.com/ مراجعه کنید.