بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال با بازدهی بالا 100% تضمینی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حتما شنیده‌اید که این روزها هر تتر معادل 1 دلار است ونقش همان دلار راهم در بازار ارز دیجیتال ایفا می‌کند و از گذشته تا به حال هم تمام معاملات دنیا با دلار بالا و پایین می‌رود. اما در این میان معامله سنتی با دلار از طریق صرافی کار پر ریسکی است اما معامله با تتر از طریق صرافی‌های آنلاین و پیش‌بینی روند رشد یا افت بازار کار نسبتا راحت‌تری است. نسبتا راحت که می‌گوییم به این معنا نیست که هر کس از راه رسید می‌تواند وارد معمالات دنیای کریپتوکارنسی شود. بلکه منظور این است که با بهره‌گیری از مشاورانی که در زمینه معاملات بازار ارز دیجیتال تجربه و تخصص بالایی دارند راحت می‌توان سود خوبی را تجربه کرد. اما سوال اینجاست که چطور از مشاوره افراد خبره برخوردار شویم؟ پاسخ را با معرفی بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال در ادامه همین مطلب روشن خواهیم نمود.

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

برای ورود به هر کار باید از دانش و مهارت بالایی برخوردار باشیم، اما قطعا به دست آوردن دانش و مهارت کافی هم مستلزم زمان زیادی است. پس نمی‌توان منتظر آن روزی نشست که در زمینه یک کار به درجه تخصص رسید و بعد وارد راه شد. راه میانبر در این زمینه این است که کار را در کنار افراد با تجربه شروع کرد و با شکست و پیروزی هایی که در این مسیر تجربه خواهید کرد مهارت کسب نمود و در نهایت هم با تلفیق مهارت و تجربه متخصص شد.

قدم اول: آشنایی با بازار کریپتو کارنسی

برای تریدر شدن و معماله در بازار کریپتوکارنسی در ابتدا باید در زمینه انواع ارزهای دیجیتال آشنایی لازم را کسب کنید. از فراگیری کلیه اصطلاحات گرفته تا پیگیری قیمت روز انواع ارزها.

برای آشنایی با اصطلاحات رایج در بازار ارز دیجیتال کتاب های فراوانی توسط تریدرهای موفق دنیا به رشته تحریر در آمده که می توانید با تهیه و مطالعه آنها دانش خود را در این زمینه به خوبی تقویت کنید.

اما قدم دوم این است کنار تریدرهای بزرگ ترید کنید و از آنها سیگنال بگیرید.

قدم دوم: سیگنال در بازار رمز ارز ها

سیگنال گرفتن در بازار کریپتوکارنسی یعنی چه؟ سیگنال گرفتن در بازار کریپتوکارنسی به این معناست که یک تریدر موفق به شما مسیر موفقیت را لحظه به لحظه گوشزد کند. یعنی بگوید که بهترین زمان خرید تتر چه زمانی است. بهترین زمان فروش آن چه زمانی است؟ چقدر بخریم؟ چقدر بفروشیم؟ حد ضرر خود را روی چقدر ببندیم؟ حد سود خود را روی چه عددی ببندیم؟

به طور کلی سیگنال گرفتن یعنی پیروی از الگوی ترید، تریدرهای موفقی که در زمینه تحلیل بازار با تجربه هستند. اما وقتی قرار است از الگوی تریدرهای دیگران برای معامله و مدیریت سرمایه خود استفاده کنیم قطعا باید با هوشمندی تمام را برگزینیم چرا که داریم روی سرمایه خود غمار می‌کنیم. البته پیش از انتخاب کانال خوب بهتر است با انواع سیگنال هم آشنا شوید.

انواع سیگنال در بازار کریپتوکارنسی

در دنیای ترید در بازار کریپتوکارنسی دو نوع سیگنال داریم:

  1. سیگنال تکنیکال (Technical Signal)
  2. سیگنال فاندامنتال (Fundamental Signal)

سیگنال تکنیکال در کانال های تلگرام

سیگنال تکنیکال در واقع از دل نمودارهای تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال به دست می‌آید و به نحوی به پیش‌بینی روند رشد یا افت ارزها می‌پردازد. حال اگر با تکنیک‌های نقشه خوانی این نمودارهای تحلیلی آشنا باشید می توانید در بهترین زمان ممکن نسبت به خرید و فروش ارزهایی که خریداری کرده اید اقدام کنید.

سیگنال فاندامنتال در کانال های تلگرام

سیگنال فاندامنتال به چه معناست؟ شاید تا اسم سیگنال به گوش برسد همه شما نمودارهای تحلیل را تصور کنید اما همیشه سیگنال گرفتن برگرفته از نمودار نیست. سیگنال فاندامنتال نتیجه تحلیل هایی است که از دل توییت ها، پست های اینستاگرام و تلگرام اینفلوئنسرهای خبره در زمینه ارز دیجیتال به دست می‌آید. در واقع از طریق سیگنال‌های فاندامنتال می‌توان به ارزش ذاتی ارزهای دیجیتال و روند تغییرات بازار پی برد و از آنها در راستای معامله پر سود بهره گرفت.

چطور بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال را پیدا کنیم؟

2

با توجه به اینکه افرادی که در کانال‌های سیگنال ارز دیجیتال عضو می‌شوند معمولا ریش و قیچی را به صاحبان کانال که اغلب تریدرهای موفقی هستند می‌سپارند مهم است که در انتخاب کانالی که عضو آن می‌شوند دقت لازم و کافی را داشته باشند.

معمولا اغلب صرافی‌های معتبر خودشان کانال ترید vip به شما معرفی می‌کنند اما باز هم بهترین راه برای انتخاب بهترین کانال پرس و جو از افرادی است که در آن کانال ها عضو هستند و تجربه ترید موفق دارند.

برای انتخاب یک کانال سیگنال خوب می‌توانید عبارت بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال آرکا کوین را در مرورگر خود جستجو کرده و روی مقاله وب سایت آرکا کوین که در صفحه یک گوگل برای شما به نمایش در می‌آید مطالعه کامل تر و جامع تری انجام دهید.

مطالعه نظرات کاربران، ارتباط با پشتیبانی کانال و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق افراد عضو در کانال که اطلاعات آن را می‌توان از پشتیبانی گرفت، می‌تواند بهترین راه برای این باشد که در یک کانال سیگنال خوب عضو شوید.

آرکاکوین بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال در تلگرام

گروه سرمایه گذاری آرکاکوین با برخورداری از تیم تریدر مجربی که هر یک از آنها در زمینه فعالیت در بازار کریپتوکارنسی صاحب کتاب، وب سایت و پیج های معتبری هستند نسبت به تاسیس بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال اقدام نموده است. آرکاکوین چندین سال است که در زمینه معمالات بازار ارز مشغول فعالیت است. شما با عضویت در کانال vip سیگنال آرکاکوین می‌توانید هوش معاملاتی خود را مهک بزنید، به موقع بخرید و بفروشید و از ضررهایی که خواه یا ناخواه دامن اغلب تریدر ها را می‌گیرد پیشگیری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه حق عضویت در کانال، نحوه عضویت و دیگر سوالاتی که در این زمینه ذهن شما را درگیر کرده کافی است با شماره های مندرج در وب سایت آرکاکوین تماس حاصل فرمایید.