بهترین کلاس زبان آلمانی در آموزشگاه ملل
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

زبان آلمانی از جمله زبان‌ هایی است که امروزه افراد بسیاری تمایل به یادگیری آن دارند‌. توجه داشته باشید که زبان آلمانی در اروپا پرتکلم ترین زبان محسوب می ‌شود؛ زیرا به غیر از آلمان کشور‌های دیگری مانند سوئیس، هلند، اتریش و… نیز با این زبان صحبت می‌ کنند. کشور آلمان در زمینه های مختلف موفقیت های بسیاری کسب کرده و جزو کشورهای مهم اروپا محسوب می‌ شود. به همین دلیل است که همواره افراد بسیاری خواهان برقراری ارتباط با آلمان هستند و در تلاشند تا زبان آلمانی را به بهترین نحو ممکن بیاموزند. اگر شما نیز قصد یادگیری زبان آلمانی را دارید، پیشنهاد می کنیم در کلاس های آموزش زبان آلمانی آموزشگاه ملل شرکت کنید. اما بهترین کلاس زبان آلمانی کجاست و چگونه می توان در آن ثبت نام کرد؟ مطلبی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

برای پیشرفت خود، زبان آلمانی را بیاموزید

در دنیای امروزه، افراد و شرکت های آلمانی زبان زیادی را مشاهده می‌ کنیم که در صورت دارا بودن دانش زبان آلمانی، می توان برای پیشرفت با این افراد و شرکت ها ارتباط برقرار نمود. بی شک ارتباط برقرار کردن با این افراد، از طریق زبان آلمانی امکان پذیر است. جالب است بدانید که زبان آلمانی در دنیای اینترنت، جزو زبان های پرکاربرد بوده و رتبه بالایی را از آن خود کرده است.

دوره های آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه ملل (https://melalinstitute.com/) به گونه ‌ای طراحی شده که افراد در همان شروع کار می ‌توانند از زبان آلمانی برای برقراری ارتباط موثر استفاده کنند‌. در دوره زبانی که آموزشگاه ملل ترتیب داده است ۴ مهارت اصلی که شامل مهارت نوشتاری، مهارت گفتاری، مهارت شنیداری و همچنین مهارت خواندن به این زبان آموزش داده می‌ شود.

مدت زمان رسیدن از سطح مبتدی به پیشرفته در زبان آلمانی

مدت زمان آموزش سطح مبتدی تا پیشرفته وابسته به نوع کلاس و نحوه برگزاری آن خواهد بود. کلاس ها به صورت خصوصی و گروهی به صورت فشرده، نیمه فشرده و فوق فشرده یا ترمیک برگزار می ‌شود. حداقل ۷ ماه تا ۲ سال طول می ‌کشد تا از سطح مبتدی تا پیشرفته زبان آلمانی را در آموزشگاه ملل بیاموزید.

روش تدریس در دوره های آلمانی

تمامی دوره هایی که در آموزشگاه ملل برگزار می ‌شود چه آنلاین و چه به صورت حضوری، با بهترین کیفیت آموزشی و تحت تدریس استادان ماهر ارائه می ‌گردد. این دوره ها بر اساس بهترین منابع آموزشی صورت می‌ گیرد. همانطور که گفتیم ۴ مهارت زبانی در آموزشگاه ملل تدریس می‌ شود و به بهترین نحو ممکن تقویت می‌ گردد. تمامی اساتیدی که در این آموزشگاه مشغول به فعالیت هستند، با تمامی روش‌های نوین تدریس آشنا بوده و از طریق منابع آموزشی و کمک آموزشی موضوعات و مباحث را آموزش می ‌دهند. آموزش ها به گونه ای انجام می ‌شود که شما در موقعیت های واقعی قرار گرفته و به خوبی به درک بالایی از زبان آلمانی خواهید رسید.

بهترین کتاب آموزشی برای آموزش زبان آلمانی

در دوره های زبان المانی آموزشگاه ملل در کلاس های آنلاین و حضوری از کتاب Starten Wir که کتاب اصلی اموزش محسوب می شود، استفاده می گردد. از این کتاب تا سطح B1-2 استفاده می گردد و  برای تدریس دو سطح B2-1 و B2-2  کتاب Sicher در آموزشگاه ملل به کار برده می ‌شود. در واقع کتاب Starten Wir و Sicher از بهترین کتاب ها و جدیدترین کتاب هایی هستند که به عنوان منابع آموزشی در آموزشگاه ملل مورد استفاده قرار می‌ گیرد‌. به طور کلی این دو کتاب تمامی مهارت زبان آلمانی را شامل می‌ شود و شرح درسی بسیار جذابی برای تفهیم هر مبحث دارد.

12

نحوه برگزاری دوره های حضوری در آموزشگاه ملل

آموزشگاه زبان ملل تنها دارای یک شعبه است. تمامی دوره های زبان آلمانی در این آموزشگاه با حضور اساتید ماهر و مجرب برگزار می گردد. کلاس های آموزشگاه ملل دارای امکانات و تجهیزات آموزشی مدرن و استاندارد برای آموزش زبان آلمانی است. توجه داشته باشید که کلاس های گروهی آموزشگاه با ظرفیت کمی برگزار می ‌شود که همین امر سبب می ‌شود بیشترین بهره ‌وری و کارایی را در کلاس ها داشته باشید.

نحوه برگزاری دوره های آنلاین در آموزشگاه ملل

دوره  آنلاین زبان آلمانی در آموزشگاه ملل با توجه به پلتفرم های اختصاصی انجام می ‌شود. آموزشگاه ملل بستری را فراهم کرده تا تمامی امکانات مورد نیاز برای برگزاری کلاس آنلاین فراهم باشد.‌ این کلاس ها در سطح استاندارد و بین‌ المللی برگزار می‌ شوند. پلتفرم کلاس های آنلاین آموزشگاه ملل به گونه ای طراحی شده است که به شما این امکان را می ‌دهد بدون نصب هیچ برنامه اضافی فقط با استفاده از یک مرورگر در کلاس های آنلاین شرکت کنید.

کلاس هایی که آموزشگاه ملل برگزار می‌ کند زنده است و به صورت ویدیو ضبط شده نمی ‌باشد. مدرس حرفه‌ای و زبان آموزان عزیز در کلاس حضور پیدا می‌ کنند. امکاناتی که این کلاس ها در اختیار کارآموزان قرار می ‌دهد کاملا شبیه به کلاس حضوری بوده و در طول کلاس کارآموزان از پشتیبانی فنی برخوردار هستند. شما با شرکت در این کلاس ها بدون محدودیت مکانی می‌ توانید در هر جای کشور، در کلاس زبان آلمانی آموزشگاه ملل شرکت داشته باشید.

کلاس های خصوصی زبان آلمانی

کلاس های خصوصی زبان آلمانی آموزشگاه ملل هر ترم شامل ۱۰ جلسه بوده و در هر کلاس ۱ یا ۲ زبان آموز شرکت می‌ کنند. برای ثبت نام در این کلاس ها حداقل تعداد کلاس در هر ترم ده جلسه است. کلاس های خصوصی آموزشگاه ملل به صورت آنلاین و حضوری تشکیل می ‌شود. بهتر است بدانید که کلاس های حضوری نیز به صورت اعزام به مدارس یا محل کار و… نیز تشکیل خواهد شد. در این صورت با توجه به شرایط شما هزینه کلاس به نسبت کلاس های حضوری تغییر می‌ کند. در این کلاس ها مدت زمان پایان کلاس به نسبت کلاس های خصوصی کمتر بوده و این کلاس ها نیز به صورت فشرده، نیمه فشرده، ترمیک و فوق فشرده تشکیل می ‌شود.

کلاس های گروهی و نیمه گروهی

کلاس های گروهی و نیمه گروهی در آموزشگاه ملل از ۳ نفر شروع می ‌شود. کلاس های گروهی در این آموزشگاه بالا ۵ نفر است. البته ناگفته نماند که تعداد افراد در این کلاس ها کم بوده تا بازدهی در این کلاس ها بالا باشد‌. کلاس های گروهی که آموزشگاه ملل ترتیب داده هر ترم دارای ۱۴ جلسه است که در پایان هر ترم یک امتحان کتبی گرفته می ‌شود و برای ورود به ترم بعدی باید در این امتحانات نمره قبولی را اخذ کنید. این کلاس ها نیز هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری تشکیل می شوند. 

مدرک پایان دوره زبان آلمانی

کارآموزان پس از پایان دوره های زبان المانی، مدرک معتبری را از آموزشگاه ملل دریافت می‌ کنند که این مدرک شامل میانگین نمره شما در طول دوره می ‌شود. در واقع مدرکی که از آموزشگاه ما دریافت می ‌کنید نشان دهنده میزان تسلط شما به زبان آلمانی است. شما می توانید از این مدرک با اهداف مختلف از جمله تدریس یا شرکت های مختلف و موسسه ها و … استفاده کنید. مدرک آموزشگاه زبان ملل، زیر نظر وزارت آموزش و پرورش کشور است و وزارت خانه این مدرک را تایید کرده و به همین دلیل است که این مدرک اعتبار بسیار بالایی دارد.

13

البته ناگفته نماند که برای موارد بین المللی باید در آزمون های مرتبط با آن شرکت کنید و پس از قبولی مدرک بین‌ المللی زبان آلمانی را دریافت کنید. مدرک زبان نیز برای زبان ‌آموزان عزیزی که از کشور یا شهر دیگری در کلاس های ما شرکت نموده‌ اند، به صورت پی دی اف ارسال می ‌شود  و در صورت نیاز نیز مدرک پست خواهد شد.

چرا باید آموزشگاه ملل را انتخاب کنم؟

آموزشگاه ملل، با توجه به سابقه درخشان خود در زمینه آموزش زبان آلمانی، با شناسایی کردن نیاز زبان‌آموزان، با ترتیب دادن برنامه ای درست بستری را فراهم نموده تا افراد بتوانند در آن دوره ای که می‌ خواهند شرکت کنند و به هدف خود برسند. از همه مهمتر افراد می توانند با شرکت در کلاس های آموزشگاه ملل چهار مهارت اصلی زبان آلمانی را بیاموزند.

توضیحات تکمیلی در مورد آموزشگاه ملل 

  • کتاب آموزش زبان آلمانی Starten Wir

آموزشگاه ملل، با در نظر گرفتن نیاز زبان آموزان برای آموختن زبان آلمانی تا پایان سطح b1 از کتاب Starten Wir استفاده می ‌نماید. هر کتاب دستورالعمل های واضحی دارد که مناسب برای تدریس مباحث مختلف است. برای اینکه افراد بتوانند بهتر این زبان را بیاموزند، این کتاب ها دارای موضوعات جذابی هستند‌. برای تمرین بیشتر و یادگیری بهتر این کتاب ها تمرین های بسیار خوبی دارند که افراد را درگیر می ‌کند. دستورالعمل های این کتاب ها بسیار آسان می ‌باشد. همانطور که می‌ دانید یکی از بخش های مهم زبان آلمانی گرامر است که با بیانی ساده و روان به شما عزیزان آموزش داده می ‌شود‌

  • کتاب آموزش زبان آلمانی Sicher

در آموزشگاه ملل برای تدریس سطح b2 از این کتاب استفاده می ‌شود. این کتاب یکی از مجموعه های بی نظیر برای آموزش زبان آلمانی و یادگیری این زبان در سطح پیشرفته است. از خصوصیات مهم این کتاب می توان به تقویت مهارت جامع زبان آلمانی اشاره کرد. این کتاب برای رده سنی جوانان و بزرگسالان بسیار مناسب است.

تمامی سطوح این کتاب پیشرفته است. این کتاب اثر میشلا پرلمن-بالم و سوزان شوآلب است. این کتاب شامل یک کتاب کار و کتاب دانش آموز می‌ باشد. زبان آموزانی که قصد دارند  Goethe-Zertifikat، ÖSD، TestDaF شرکت کنند، توجه داشته باشند که این کتاب می‌ت واند شما را برای این آزمون به بهترین نحو آماده کند.

 

 

 

دوره مقدماتی آموزش زبان آلمانی (سطح A1)

این دوره نیز به دو بخش تقسیم می شود. بخس اول این دوره در آموزشگاه ملل به A1.1 اطلاق شده و بخش دوم این دوره را بهA1.2   می ‌گویند. در هر کدام از این قسمت ها Starten Wir آموزش داده می شود و به پایان می رسد. به طور کلی زبان آموزان در هر کتاب ۱۲ درس را می ‌آموزند و هنگامی که دوره A1.1 به اتمام برسد، فرد می ‌تواند مکالمات روزمره را به زبان آلمانی برقرار کند و از گرامر پایه و لغات و نکات پرکاربرد آلمانی استفاده کند. فرد نیز می ‌تواند با اتمام دوره A1.2 زمان حال، فعل، صرف کردن فعل در زمان حال و ضمیرهای شخصی، اسم و حرف های اضافه و.. بیان کند. 

دوره پیش متوسطه در آموزشگاه ملل

این دوره نیز ادامه سطح A بوده و اما تفاوت هایی دارد.‌ در این دوره افراد با موضوعات و مباحث جدیدی آشنا می ‌شوند. سطح A2 هم به دو بخش A2.1  و A2.2 تقسیم‌ بندی می ‌شود. افراد می توانند با گذراندن این دو سطح جمله های سوالی، جملات توضیحی، تشخیص جنسیت اسم ها، شمارش اعداد و مواردی از این قبیل را می‌ آموزند. زبان آموزان در این دوره ها با فعل های کمکی، فعل های جدا نشدنی، فعل های بی قاعده و .. آشنا می ‌شوند. 

سخن آخر 

امروزه آموزشگاه های زبان و موسسه های فراوانی در زمینه آموزش زبان آلمانی مشغول فعالیت هستند. در انتخاب آموزشگاه یا موسسه باید به سابقه، اساتید، کتاب ها و…. توجه داشته باشید. آموزشگاه ملل از آن دسته مؤسساتی است که همواره دارای مجوز و استانداردهای مورد نیاز بوده و سابقه درخشان و رتبه های بالایی را کسب نموده است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن شرایط مختلف بستری را فراهم کرده تا افراد بتوانند از هر جای کشور با هر موقعیتی در کلاس های ما شرکت کنند و این زبان پرکاربرد را بیاموزند. در صورت وجود هر گونه سوال و اطلاع از شرایط ثبت‌ نام و آگاهی کامل از جلسات با ما تماس بگیرید: 02144755700