فقط 10 روز دیگر برای خرید قسطی خودرو فرصت دارید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

 

آمار شرکت‌های لیزینگ خودرو نشان می‌دهد که طی دو ماه اخیر میزان خرید قسطی خودرو حدودا 25 درصد افزایش داشته است! دلیل اصلی این موضوع، افزایش سرسام‌آور قیمت خودرو در این مدت و البته عدم‌ارائه تسهیلات از سمت بانک‌ها بوده است. با توجه به اینکه شرکت‌های لیزینگ خودرو هر ساله فقط تا 20 اسفند پرونده می‌پذیرند، اگر می‌خواهید خودروی قسطی بخرید فقط 10 روز دیگر فرصت دارید. همراه مکانیک در مسیر خرید قسطی صفر و کارکرده، شما را همراهی می‌کند.

 

چرا خرید قسطی خودرو به صرفه است؟

به‌جای تعریف و تمجیدهای آن‌چنانی از شیوه خرید اقساطی، بهتر است به‌صرفه بودن یا نبودن خرید قسطی خودرو را با یک مثال بررسی کنیم.

اگر در مرداد ماه همین سال 1401 خودروی دناپلاس توربو اتومات را به صورت قسطی با پیش پرداخت 300 میلیونی و اقساطی 6 ماهه می‌خریدید، در بهمن ماه حدودا 115 میلیون تومان سود می‌کردید! در واقع قیمت تمام‌شده این خودرو در طرح اقساطی همراه مکانیک چیزی حدود 545 میلیون تومان بوده که نسبت‌به قیمت بازار همین خودرو در بهمن 1401 حدودا 115 میلیون تومان کمتر بوده است. بگذریم که قیمت دنا پلاس توربو اتومات از بهمن تا اسفند هم از 660 میلیون تومان به 780 میلیون تومان رسیده است!

با توجه به وضعیت فعلی و شرایط تورمی، نه تنها خرید قسطی خودرو بلکه خرید قسطی هر وسیله دیگری هم به صرفه است.

14 روز بیشتر وقت ندارید!

به‌طور معمول، شرکت‌های لیزینگ عملا تا 20 اسفند هر سال پرونده جدید قبول می‌کنند. بنابراین، آن دسته از مشتریانی که بعد از این زمان به لیزینگ‌ها مراجعه کنند، کارشان به سال بعد موکول می‌شود و باید با قیمت‌های جدید در سال بعد اقدام به خرید کنند. با توجه به شرایط این روزها و افزایش روز‌به‌روز قیمت خودرو، اگر قصد خرید لیزینگی خودرو را دارید بهتر است تا قبل از 20 اسفند تمام کارهای خود را انجام دهید تا با قیمت کمتری قرارداد ببندید.

حالا چرا از همراه مکانیک بخریم؟

قبل از هر چیزی، شرایط خرید قسطی خودروی صفر و کارکرده در همراه مکانیک را بررسی کنیم:

  • پیش پرداخت 50 درصدی

  • چک صیادی

  • فیش حقوقی یا جواز کسب

  • سند یا اجاره‌نامه محل سکونت

تقریبا می‌توان گفت که راحت‌ترین شرایط در بین تمام فروشندگان اقساطی خودرو متعلق به همراه مکانیک است. ضمن اینکه امکان خرید انواع خودروی کارکرده داخلی و خارجی هم با ضمانت کارشناسی توسط همراه مکانیک برای خریداران فراهم است.

علاوه‌بر این، باید به مزایای خرید قسطی خودرو از همراه مکانیک هم اشاره کنیم:

  • تحویل 24ساعته خودرو

  • سند شش دانگ به اسم خریدار از همان اول کار

  • بیشترین مبلغ تسهیلات

  • بازپرداخت از 6 تا 36 ماه

  • دو ماه تنفس پرداخت

  • امکان معاوضه خودروی کارکرده با صفر قسطی

برای دیدن خودروهای موجود در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک می‌توانید به صفحه خرید اقساطی خودرو مراجعه کنید و جزئیات مربوط‌به شرایط و قیمت خودروها را ببینید.

همراه مکانیک؛ همراه خرید، همراه فروش...

منبع: تجارت نیوز