(تجربه‌ای متفاوت)

رونمایی از پوسته جدید سایت تسمینو درجشنواره نوروزی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

تسمنیو پلتفرم خدمات تخصصی رپورتاژآگهی، بک‌لینک و تولید محتوا شما را در دستیابی به اهداف و معرفی کسب و کارتان همراهی می‌کند. همچنین با سیستم پشتیبانی سریع و سلامت رپورتاژ آگهی در کنار شماست تا مهر ضمانت خود را بر روی رپورتاژهای منتشر شده بزند.

 

سالی نو با ظاهری نو

امسال تسمینو همراه با جشنواره نوروزی به منظور افزایش کیفیت تجربه کاربری مشتریان از پوسته جدید خود رونمایی می‌کند. به منظور آشنایی با ویژگی‌های جدید قالب تسمینو با ما همراه باشید.

رابط کاربری آسان

تیم تسمینو به جهت دسترسی و سهولت استفاده شما از سایت با طراحی یک قالب کارآمد و بهینه در تلاش است تا بستری مناسب برای شما ایجاد کند. همچنین با تغییرات ایجاد شده شاهد بهبود سرعت و سهولت در روند خرید رپورتاژ، بک لینک و سفارش محتوا خواهیدبود.

دسترسی بدون عضویت

در این به‌روزرسانی دسترسی به رسانه‌ها، نمایش قوانین و فیلترهای موجود، خرید رپورتاژ و بک‌لینک بدون عضویت در پنل کاربری امکان‌پذیر است. با این قابلیت جدید فرایند بررسی و انتخاب رسانه‌ها برای کاربران تسهیل پیدا می‌کند.

2

جستجو رسانه‌ها و خرید سریع رپورتاژ

باکس جستجو رسانه یکی دیگر از فیچرهای جدید تسمینو است. با این قابلیت در صفحه اصلی می‌توانید به سرعت رسانه مدنظر خود را جستجو کرده، از رسانه‌های پیشنهادی دیدن کنید و یک برآورد سریع بر قیمت‌ و قوانین رسانه‌ها داشته باشید.

صفر تا صد مراحل تهیه رپورتاژ آگهی در تسمینو را کشف کنید!

یکی از دغدغه‌های برخی از کاربران تسمینو، مراحل انتخاب رسانه و خرید رپورتاژ بوده و هست؛ به همین سبب تیم تسمینو در صدد رفع این چالش قدم برداشته است تا کاربران خریدی آسان را تجربه کنند.

از این پس شما میتوانید صفر تا صد مراحل تهیه رپورتاژآگهی را در قالب یک فیلم آموزشی مشاهده کنید.

مشاهده رپورتاژهای روز

همیشه دیدن نمونه رپورتاژهای منتشر شده در رسانه‌های منتخب، می تواند کمک موثری به کاربران در جهت گرفتن بهترین تصمیم باشد. به همین دلیل قابلیت مشاهده رپورتاژهای روز به عنوان نمونه‌هایی از اعتماد شما در قالب جدید افزوده شده است.

3

 

در پایان

تیم تسمینو از بدو شروع فعالیت خود در تلاش است تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه به کاربران خود ارائه دهد و یک پل ارتباطی مستحکم بین شما و رسانه‌ها باشد.

و به پاس همراهی شما در این سال‌ها با تلاش بی‌وقفه تیم از قالب جدید رونمایی شده است تا تجربه‌ای متفاوت را برای شما به ارمغان آوریم.

 در جشنواره نوروزی امسال با ظاهری جدید میزبان شما هستیم.

منبع: پلتفرم خرید رپورتاژ آگهی تسمینو (tesmino.com/advertorial)