قرعه کشی بزرگ بوکینگ؛ نوروز از شما، تابستان از ما
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

حالا که مسافرت رفتن برای شما لذت بخش است، می خواهیم آن را لذت بخش تر هم کنیم. بوکینگ قرار است یک مسابقه بسیار جذاب برگزار کند و شما را برنده کند. مسابقه نوروزی بوکینگ از 10 تا 27 اسفند 1401 آغاز می شود. شما عزیزان می توانید در این فرصت استثنایی در این مسابقه شرکت کنید و برنده جایزه ما باشید.

 

چطور در قرعه کشی نوروزی بوکینگ شرکت کنیم؟

مسابقه نوروزی بوکینگ از 10 اسفند ماه تا 27 اسفند ماه 1401 برگزار می شود. شما می توانید برای شرکت در این مسابقه، یک تور نوروزی از بوکینگ بخرید و شانس خودتان را برای شرکت در این قرعه کشی امتحان کنید. همه شما عزیزان که در این بازه زمانی تور نوروزی بخرید، می توانید در این مسابقه شرکت کنید. پس اگر قصد خرید تور نوروزی را دارید، همین حالا دست به کار شوید تا از جایزه های نفیس ما جا نمانید.

زمان قرعه کشی کی هست؟

زمان قرعه کشی نوروزی بوکینگ، تاریخ 27 اسفند است. در این زمان یک قرعه کشی شگفت انگیز در میان شما عزیزانی که از بوکینگ تور خریداری کرده اید، انجام می شود و برنده ها اعلام می شوند. برنده های این مسابقه از طریق سایت بوکینگ و صفحات اجتماعی اعلام می شوند.

جایزه هایی که تابستان شما را زیر و رو می کنند

با جایزه هایی که از مسابقه نوروزی بوکینگ می گیرید، می توانید یک تابستان فوق العاده داشته باشید. مهلت استفاده از این جایزه ها از 1 تیر تا 31 شهریورماه است. پس اگر در این بازه زمانی از جایزه های خودتان استفاده نکنید، دیگر مجاز به استفاده آن ها نخواهید بود. جایزه های این مسابقه به شرح زیر هستند:

  • جایزه نفر اول: ۲۰ میلیون تومان اعتبار حساب بوکینگ (برای ۵ نفر)

  • جایزه نفر دوم: ۱۰ میلیون تومان اعتبار حساب بوکینگ (برای ۵ نفر)

  • جایزه نفر سوم: ۵ میلیون تومان اعتبار حساب بوکینگ (برای ۱۰ نفر)