قیمت انواع توری ، خرید و فروش توری و آهن آلات به صورت اعتباری
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

توری یک شبکه فلزی می باشد که از بافته شدن سیم مفتولی یا برش ورق فلزی تولید می شود و به منظور ایجاد امنیت و حصار کشی در یک محیط از توری استفاده می‌شود ،  امروزه استفاده از این محصول فلزی و انواع آن برای اینکار بسیار رایج است . این محصول مهم و پرکاربرد در اجناس و اندازه‌های مختلف طولی ، عرضی و قطر (در نوع مفتولی) تولید و عرضه می شود . یکی از پارامترهای مهم ظاهری آن شکل شبکه یا چشمه توری است که در اشکال دایره، لوزی، متوازی‌الاضلاع، شش ضلعی و… وجود دارد؛ البته به علت بافته شدن سیم چشمه دقیق نیست ولی در نوعی که از ورق تهیه می‌شود، چشمه‌های دقیق دایره‌ای یا سایر اشکال با قالب‌زنی به دست می‌آید

 

قیمت توری

به جهت تولید کننده بودن شرکت فولادین در محصولات مفتولی اعم از توری ها و  عرضه مستقیم این محصول با کیفیت به بازار ، دارای قیمت بسیار مناسبی برای خریداران می باشد. 

به طور کلی می توان گفت قیمت انواع توری با توجه به نوع آن متفاوت است . هر کدام از انواع توری ها دارای قیمت متفاوتی هستند . از عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری توری می توان به ضخامت سیم مفتول به کار رفته، اندازه چشمه، کاربرد و … اشاره نمود . برای کسب اطلاعات کامل محصولات و استعلام دقیق قیمت توری ها می توانید با کارشناسان فروش فولادین در ارتباط باشید تا شما را در انجام خرید این محصول با کیفیت درجه یک و قیمت بسیار مناسب راهنمایی نمایند ،

 

انواع توری

با در نظر گرفتن این نکته که توری فلزی می تواند از سیم مفتول و یا ورق فولادی تولید گردد، اولین دسته بندی توری بر اساس متریال مورد استفاده در تولید آن می باشد. بنابراین دو نوع توری به طور کلی وجود دارد

 

  توری مفتولی Metal chain link netting

  توری ورقه ای Metal expanded lath

 

اما پس از طبقه بندی توری بر اساس متریال مورد استفاده در تولید آن نوبت به دسته بندی انواع توری بر اساس اسامی رایج آن در بازار می رسد. توری هایی که با استفاده از سیم مفتولی تولید می گردند بر اساس قطر سیم مفتول، نوع بافته شدن رشته ها در یکدیگر، اندازه چشمه و شکل چشمه دسته بندی می شوند. گروهی از توری ها با استفاده از سیم آهنی بسیار نازک در حد 0.4 میلیمتر تولید می گردد در حالیکه توری هایی هستند که ضخامت مفتول آنها تا 4 میلیمتر می رسد. گاهی توری ها مانند زنجیره های بافته شده به هم دیگر فقط در حد یک یا دو دور به هم پیچیده شده اند در حالیکه در مواردی توری های نازک تر چندین دور گاهی تا 10 دور به هم تابیده می شوند. اندازه ی چشمه ها می تواند از 3/4 (سه چهارم) اینچ شروع شده تا 2 و نیم اینچ نزدیک به 7 سانتیمتر، متغیر باشد و در نهایت شکل چشمه ها که گاه به صورت یک لوزی ساده و گاه به شکل شش ضلعی تولید می گردد. البته این تنوع در شکل چشمه ها نیز ارتباط مستقیمی با نوع بافت سیم مفتول در تولید توری دارد .

 

توری فرنگی (بچه گابیون)

این توری همان توری گابیون می باشد که دامنه ی قطر مفتول های به کار رفته در آن بسیار پایین تر از توری گابیون است. مورد استفاده این توری ایجاد حفاظ در ساختمان های در حال ساخت برای جلوگیری از سقوط مصالح می باشد.

 

توری مرغی

توری مرغی نیز مانند توری حصاری با سیم مفتول تولید می گردد. عموما توری مرغی شبکه های با شکل شش ضلعی  دارد. سیم مفتول ها در نقاط اتصال چندین دور به هم تابیده شده اند. کاربرد این توری عموما برای تولید قفس حیوانات می باشد مخصوصا قفس هایی که برای نگهداری مرغ استفاده میگردد. از این رو به این نوع توری، توری مرغی می گویند. دامنه ی قطر سیم مفتول به کار رفته در توری مرغی عموما بین 0.7 تا 1.2 میلیمتر می باشد. در مشخصات فنی توری مرغی به جای به کاربردن واحد میلیمتر برای قطر سیم مفتول به کار رفته در آن از واحد Gauge استفاده می کنند، هرچه عدد Gauge  پایین تر می آید اندازه قطر بیشتر می شود، به عنوان مثال Gauge18  برابر با 1.2 میلیمتر و Gauge 22 برابر با 0.7 میلیمتر می باشد. قطر چشمه ها بین نیم اینچ (13 میلمتر) تا یک اینچ (25 میلیمتر) متغییر است ولی رایج ترین اندازه ابعاد چشمه در بازار توری مرغی چشمه 3/4 می باشد. یکی از خصوصیات توری مرغی استحکام مناسب آن و در عین حال شکل گیری مناسب است. این خصوصیت در بکاربردن آن برای تولید قفس حیوانات بسیار مفید خواهد بود. اما از توری مرغی در موارد دیگر نیز استفاده می گردد و آن استفاده در پوشش سقف سالن های سوله و همچنین گاهی استفاده در زیر سازی گچ و پوشش پلاستر دیوار می باشد.

 

خرید و فروش آهن آلات فولادین

شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت انواع آهن آلات با کارشناسان فولادین تماس حاصل نمایید و یا شماره تماس خود را در صفحه اول وبسایت ثبت نمایید .