خرید و فروش شرکت
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

موسسه حقوقی امیران با بیش از 15 سال سایقه در زمینه ثبت شرکت، خرید و فروش شرکت، اخذ رتبه،  ثبت برند و... فعالیت میکند.

مجموعه امیران 0 تا 100 روند خرید شما را انجام داده و خیال شما را از درگیری کارهای حقوقی و اداری این مسائل راحت میکند. جهت هماهنگی و مشاوره با کارشناسان مجموعه با شماره های:

09022630400

02632752353

خرید و فروش شرکت

زمانی که صحبت از خرید و فروش شرکت می شود منظور انتقال دادن سهام شرکت از سهام داران قدیم به سهامداران جدید است که عموما هزینه خرید شرکت امیران ازثبت شرکت بالاتر است . مهم ترین دلیل تفاوت قیمت هم به دلیل تاریخ ثبت شرکت است زیرا هرچه سابقه ی تاسیس شرکت بالاتر باشد ، ارزش بیشتری نیز دارد .

شرکت ها را می توان یکی از ارکان مهم در صنعت اقتصاد کشور ها دانست . به همین منظور خرید و فروش شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است . شاید برای عده ای از افراد که زمان کافی برای ثبت شرکت را ندارند خرید شرکت می توانید راه حل مناسبی باشد . از این رو فروش شرکت نیز اهمیت می یابد . پس اگر قصد خرید یا فروش شرکت کرج را دارید با ما همراه باشید تا به شما برای انتخاب شرکتی مناسب  کمک کنیم .

دلایل و مزایای تاسیس و خرید و فروش شرکت

وقتی شخصی یا تاجری به صورت  انفرادی تصمیم به ایجاد کسب و کاری می نماید بدین معناست که آن شخص مسئول تمام و کمال ضررها ، مسئولیت ها ی آن کسب و کار است ، در اینجاست که اهمیت تاسیس شرکت عیان می شود . زیرا استفاده از پدیده ی شرکت تجاری به بازدهی فعالیت اقتصادی شدت بیشتری می بخشد ومزایای زیادی را برای کسب و کار به همراه می آورد من جمله :

  • فراهم شدن سرمایه ی بیشتر
  • سهیم شدن افراد در قبال سود و زیان شرکت
  • تجمع تخصص هایی گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد

شاید به همین دلیل باشد که امروزه نه تنها اشخاص بلکه دولت ها نیز فعالیت اقتصادی خود را در قالب شرکت های تجاری ارائه می کنند .از همین منظر می توان به دلیل اهمیت خرید شرکت پی برد .

فروش شرکت : انواع

انواع شرکت های فروشی از این قبیل اند :

  1.  سهامی ( شرکت سهامی خاص و سهامی عام)
  2. شرکت با مسئولیت محدود
  3. شرکت تضامنی
  4.  مختلط غیر سهامی
  5. مختلط سهامی
  6. شرکت نسبی
  7.  تعاونی تولید و مصرف

فروش شرکت تعاونی

انتقال و مالکیت یک شرکت تعاونی ایده ای مناسب می باشد چرا که ثبت چنین شرکتهای عملا طولانی و پرهزینه هستند. با خریدن و انتقال سهام شرکت تعاونی شما می توانید از امتیازات واعتبار شرکت قبلی برخوردار شده و با سهولت بیشتری با ارگانهای رسمی کشور در بخش تولیدی و توزیعی تعامل داشته باشید. برخی از تعاونی ها دچار ورشکستگی عادی می شوند و همچنین در مواقع بروز مشکلات اقتصادی بسیار راه گشا هستند

فروش شرکت سهامی عام

انتقال سهام بسته به قوانین دولتی و حاکمیتی همچنین میزان سهم مجاز به فروش انجام می گیرید

فروش شرکت نصبی تضامنی

موسسه حقوقی امیران با کادرمجرب خود متشکل از کارشناسان باتجربه و وکلای پایه یک  در تمام  زمینه های ثبت شزکت اعم از خرید و فروش شرکت کرج، ثبت شرکت ،اخذ گرید و ثبت برند به تمام شما عزیزان در تمام نقاط ایران مشاوره ی رایگان می دهد .

خرید شرکت امیران : شرایط و ضوابط

برای خرید شرکت دانستن شرایط و ضوابط ثبت شرکت امری الزامی است . هر شرکت تجارتی زمانی معتبر است و از نظر قانونی رسمیت دارد که به ثبت رسیده باشد . الزامی بودن ثبت شرکت ها به دولت امکان می دهد که تحقیقات و رسیدگی های دقیقی نسبت به مقدمات تشکیل و کیفیت بوجود آمدن شرکت انجام دهند تا از تشکیل شرکت هایی که مقررات را رعایت نکرده اند جلوگیری نمایند .