آیا استارگیت فایننس آینده خوبی خواهد داشت؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

در طی چندین سال اخیر، بحث صرافی‌های غیرمتمرکز (Defi) در بازارهای مالی ارزهای دیجیتال رواج یافته‌است، به‌گونه‌ای که در حال حاضر، حدود بیش از 80 درصد دارایی‌های دیجیتال در بستر این نوع صرافی‌ها معامله و نگه‌د‌اری می‌شود. با توجه به تشدید نیاز به این نوع صرافی‌ها، تیم متخصص لایر زیرو لبز به فکر توسعهٔ یک پروتکل غیرمتمرکز با قابلیت‌های انحصاری و خاص افتادند. پروتکل استارگیت دقیقاً همان پروژه‌ای است که با پیدایش خود توانست تحول عظیم و بی‌سابقه‌ای را در فرایند تبادل ارزها و توکن‌ها به‌وجود آورد.

البته این پروتکل مانند بسیاری از پروتکل‌ها توکن بومی خود را داشته و هدف اصلی آن ایجاد یک پل ترکیب‌پذیر برای دارایی‌ها و سهام‌های بومی است. قیمت ارز بومی پروتکل استارگیت فایننس (STG) حدود 52329 ریال است. البته با توجه به روند صعودی و پیشرفت قابل توجه پروتکل Stargate و توکن بومی آن، بسیاری از کارشناسان و تحلیل‌گران، آیندهٔ بسیار درخشان و مطلوبی را برای این پروتکل تصور می‌کنند.

معرفی مختصر پروتکل Stargate و توکن بومی آن

پروتکل مالی Stargate در طی چند سال اخیر جزو محبوب‌ترین و بهترین پروژه‌های رمزنگاری‌شده است. در حقیقت این توکن یک پروتکل منتقل‌کنندهٔ نقدینگی قابل ترکیب بوده و کاربران و Dapps می‌توانند کلیهٔ دارایی‌های بومی خود را به شکل زنجیره‌ای منتقل کنند. توکن بومی این پروتکل STG نام دارد.

این ارز در مدت بسیار کوتاهی، توانست به رتبهٔ 228 در بین کلیهٔ ارزهای دیجیتال برسد، البته به گفتهٔ بسیاری از شرکت‌ها و کارشناسان تحلیل‌گر، در آینده‌ای نه چندان دور، فضای توسعه و پیشرفت برای این پروتکل و ارز آن بسیار زیاد خواهد بود. با توجه به اظهارات قدرتمند Coin Market Cap، پروژه استارگیت ابتکارات بسیار زیادی در حوزهٔ بازارهای مالی داشته و ویژگی عرضهٔ محدود توکن و پاسخ سرمایه‌گذاران در آینده، جزو پروتکل‌های رتبه‌برتر محسوب خواهد شد.

قابلیت‌ها و امکانات STG در آینده

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزهٔ هوش مصنوعی و بازارهای مالی، امید است این پروتکل مطابق با آخرین تغییرات در بازار مالی قابلیت‌های جدید منحصربه‌فردی را به اکوسیستم خود بیفزاید،‌اما در بررسی آیندهٔ پروتکل Stargate، تنها قابلیت‌های آن مورد توجه قرار نمی‌گیرد، بلکه قیمت ارز STG نیز به دقت پیش‌بینی می‌شود. براساس پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته توسط بسیاری از شرکت‌‌ها و کارشناسان معتبر، قیمت توکن بومی این پروتکل یعنی ارز STG تا سال 2023 رشد همواره صعودی خواهد داشت. حتی ممکن است قیمت این ارز از اعداد و ارقام پیش‌بینی‌شده فراتر رود.

آیندهٔ متصور برای استارگیت

به نقل از آسیانیوز، بر اساس تحلیل‌هایی که کارشناسان انجام داده‌اند، قیمت ارز دیجیتال استارگیت طی ۱۰ سال پیش‌ِرو به رشد خود ادامه خواهد داد. گفته می‌شود که تا پایان آینده قیمت آن از مرز ۷۵ دلار نیز فراتر می‌رود. طبق پیش‌بینی‌هایی که انجام شده‌است، همهٔ ارزهای دیجیتال تا سال ۲۰۲۴ می‌توانند رشد مناسبی داشته باشند. بر این اساس عملکرد این ارز نیز می‌تواند صعودی و رو به رشد به نظر برسد. طبق احتمالات قوی‌ای که وجود دارد، به نظر می‌رسد توکن استارگیت در سال ۲۰۲۵ بتواند اوج جدیدی را تجربه کند.

قیمت ارز STG در سال 2024

با توجه به نظریهٔ بسیاری از کارشناسان، قیمت توکن بومی پروتکل استارگیت فایننس تا نیمه دوم سال 2024 به 1.21 دلار خواهد رسید. البته در صورتی که نوسانات بازار به پیش‌بینی کارشناسان نزدیک باشد، ممکن است قیمت این ارز حتی تا 1.75 دلار هم افزایش یابد.

در هر صورت رشد قیمتی حتی 2 برابری در سال 2024 برای ارز STG یک اتفاق جالب و به‌یادماندنی خواهد بود. تمامی این پیش‌بینی‌های معتبر باعث شده‌است تا توجهأ بسیاری از سرمایه‌گذاران و فعالان در بازار ارزهای دیجیتال، به سمت این پروتکل و توکن بومی آن معطوف شود.

وضعیت مطلوب و رو به رشد پروتکل Stargate و توکن بومی آن در سال 2025

بسته به روند بازار و نوسانات محتمل، در سال 2025 ممکن است قیمت ارز بومی این پروژه نیز مانند سال 2024 روند روبه‌رشد خود را حفظ کند، اما همان‌طور که انتظار می‌رود، قیمت این ارز در سال 2025 حتی بازه 2.5 الی 3.5 را به‌راحتی رد خواهد کرد. به عبارتی ارز STG در نیمهٔ اول و دوم سال 2025، با قیمت نزدیک به 3.03 دلار معامله خواهد شد. البته این در حالی است که حداقل قیمت پیش‌بینی‌شده برای این ارز در سال 2025 حدود 2.45 دلار است (این پیش‌بینی برای بدترین حالت ممکن است).

قیمت پیش‌بینی‌شدهٔ ارز STG در سال 2026

با توجه به بررسی‌های انجام‌شده درمورد نوسانت بازار و خود پروتکل، توکن بومی STG در نیمهٔ اول سال 2026، با قیمت 3.5 دلار معامله خواهد شد. این رشد چشمگیر نشان‌دهندهٔ ادامه‌دار بودن افزایش قیمت در نیمهٔ دوم سال 2026 است، اما باز هم ممکن است برخی نوسانات غیرقابل‌پیش‌بینی در بازار رخ دهد، اما در هر حال امید است در نیمه دوم سال 2026 توکن SGT با قیمتی بالغ بر 4 دلار معامله شود.

قیمت معاملاتی ارز STG در سال 2027

بنابر تحلیل‌های انجام‌شده توسط مارکت کپ ارزهای دیجیتال، چشم‌انداز همواره صعودی و توسعه‌یافته پروتکل Stargate قابل انتظار است. پیش‌بینی می‌شود توکن بومی این پروتکل در سال 2027 با قیمتی حدود 5.21 دلار معامله شود. البته ممکن است این ارز با قیمت متوسط 5.3 دلار در این سال معامله شود.

آیندهٔ قیمتی توکن STG در 2028

مبنی بر نظرات و بررسی‌های کارشناسان و تحلیل‌گران، قیمت هر یک استارگیت ممکن است در سال 2028 به 7.7 دلار برسد. البته این عدد پیش‌بینی‌شده حداقل قیمت بوده و امیدواریم در سال 2028 باز هم اتفاق جالب و شوکه‌کننده‌ای در قیمت این ارز رخ دهد. شکستن سطح قیمتی 8.99 دلار از ارز قدرتمندی چون STG دور از انتظار نیست!

قیمت ارز STG در سال 2029

با توجه به پیش‌بینی‌های کاملاً مثبت و رو به رشد پروتکل STG و توکن بومی آن، می‌توان گفت که قیمت این ارز در سال 2029 هم مجدد افزایش مطلوبی خواهد داشت. به‌گونه‌ای که به احتمال بسیار زیادی، در نیمه اول و دوم 2029، با قیمتی حدود 10.88 دلار معامله خواهد شد.

نتیجه‌گیری؛ رشد عجیب و غریب STG آن از سال 2030 به بعد!

در حالت کلی از سال 2030 به بعد بازار کریپتو کارنسی وارد عصر جدیدی خواهد شد. ارزهای دیجیتال مبنی بر سیستم غیرمتمرکز پیشرفته‌ای چون STG رشد قیمتی چند ده برابری خواهند داشت. خبر عجیب و شوکه‌کننده‌ای که درمورد توکن بومی این پروژه و خود آن وجود دارد، این است که قیمت STG از سال 2030 به بعد مبلغ 30 دلار را رد خواهد کرد! حداقل ارزش پیش‌بینی‌شده برای توکن بومی استارگیت فایننس، حدود 29 دلار است. پس از عبور از سال 2030، دیگر نمی‌توان هیچ‌گونه حد و مرزی را برای قیمت این توکن تعیین کرد.